Sevgi Büyüsü

Sevgi Büyüsü Evde Yapılır Mı?

Arada mesafeler olsa da sevgi büyüsü yaparak aşık olunan kişinin gelmesi sağlanabilmektedir. Oldukça etkili bir aşk büyüsü olduğu bilindiği için sevgi büyüsü evde yapılır mı sorusu çok sık sorulmaktadır. Sevgi büyüsü aşık olunan kişinin gelmesini sağlamak amacıyla yapılabileceği gibi arası bozuk olan çiftlerin arasının düzelmesi için de yapılabilir.

Sevgi Büyüsünün Yapılışı

Sevgi büyüsü yapılırken hiçbir hataya yer vermemek gerekir bu nedenle sevgi büyüsü evde yapılır mı diyenler bu büyüyü bir medyum aracılığıyla yapmayı tercih etmelidir. Yapılan en küçük hata dahi büyülenen kişinin sevgisinin artması yerine iyice uzaklaşmasına neden olur. Okumaların sırasının doğru takip edilmesi, zamanlamasının tam ayarlanması ve harfi harfine doğru okunması önemlidir. Yapılan hatalar büyü yapan kişinin büyünün tuttuğu yanılgısı içine düşmesine fakat tam tersi bir sonuçla karşılaşmasına neden olabilir.

Sevgi büyüsünün etkili olabilmesi için okumaların her gün düzenli olarak yapılması gerekir ve okumalar bir hafta ya da iki hafta süre ile yapılır. İki haftadan fazla omuma yapılması önerilmez ve eğer bir etki görülmemişse tekrar okumaya başlamak için kırk gün geçmesi beklenir.

Mum Büyüsü

Bir diğer etkili sevgi büyüsü yapma yolu mum ile yapılan büyüdür. Mum büyüsü yapılmaya başlanmadan önce büyünün süresine karar vermek ve niyetlenmek gerekir. Mum ile yapılan sevgi büyüsü evde yapılır mı sorusuyla da karşılaşılmaktadır. Niyet edilen günün gecesinde mum yakılmaya başlanır ve çeşitli tılsımlı sözler söylenerek büyü gerçekleştirilir. Büyü esnasında söylenen tılsımlı sözler ruhani varlıkların harekete geçmesini ve büyülenen kişi üzerinde çalışmaya başlamasını sağlar. Son derece basit olduğu düşünülen büyüler için dahi devreye ruhani varlıklar girmektedir. Bu nedenle büyülerin bu varlıkları kontrol edebilecek beceriye sahip ehil kişiler tarafından yapılması çok önemlidir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu