Aşk BüyüsüBağlama Büyüsü

Sevdiğini Aşık Edip Eve Bağlama Büyüsü

Aşık Etme Büyüsü, evli, nişanlı, sözlü veya sevgili olan kişiler tarafından tercih edilmekte; etkileri kişilerin davranışlarına yansımaktadır. Bilen bir kişi tarafından yapılması çok önemlidir. Yanlış bir uygulama istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Büyünün etkisi ancak bu şekilde gözlemlenebilir. Bununla beraber büyünün kişinin aurasını değiştirme ve nasıl hissettiğine etki etme özellikleri mevcuttur. Bunların arasında bazı duaların düzenli olarak okunması ile gerçekleşen çeşitleri de vardır.

Büyü bilindiği üzere ayın şekil zamanına göre yapılır. İyi murada sahip bir büyü ay yarım hale gelmeden yapılırken; kötü denecek nitelikte bir büyü yarım hali geçtikten sonra yapılır. Büyücüler bunu çok net bir şekilde uygularlar. Zaten büyünün geçerli olmasını sağlayan bu ayrıntılardır.

Kişi, büyüyü yaptırarak karşı cinse karşı daha cazip, güzel hatta seksi gözükmekte ya da kalben o kişi için sevgisi ve güveni artmaktadır. Büyüyü yaptırmak isteyen kişinin her iş gibi, yapılacak olan büyünün etkisine inanması ve yürekten istemesi gerekmektedir. Bunlar dışında gözü dışarda olan eşi evine bağlamak gözü sizden başkasını görmesin amacıyla yapılan çok yönlü türde etkili çalışmalara yer verilmiştir.

Eve Bağlama Büyüsü’nde en önemli nokta yaptıran kişi büyünün tesirine inanmalı, işlemi yapan kişinin sorduğu sorulara doğru, açık ve net cevaplar vermelidir. İşlem yapılırken kutsal kitaplardan konuyla ilgili bölümler yapan kişi tarafından okunur. Büyü, iyi nitelikte ise her ayın 1-15’i arası işlem yaptırılırken; kötü nitelikte ise genellikle ayın 15’inden sonraki günler tercih edilmektedir. Bunun ayın büyüme ve küçülme durumları ile ilgili olduğu düşünülmektedir. Bağlama için “Allahümme inni es’lüke bienne leke’l- hamdü. La ilahe illa ente’l-mennanü bedi’us-semavati ve’l-ard. Ya zü’l celali ve’l-ikram. Ya Hayy, ya Kayyum” duası okunur. Büyü yapım aşamasında güzel kokulu bir buhur yakılır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. isimsiz dedi ki:

    aynı sıkıntı bende var nasıl olacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu