Aşk Büyüsü

Aşık Olmak İçin Büyü Yapanlar

Dünya üzerindeki en güzel duygulardan birisi olan aşktır ve her insan hayatında en az bir kez bu duyguyu yaşar. Kişilerin aşık olacakları insanı seçme gibi bir lüksü yoktur. Aşk birden doğar ve her zaman karşılık da bulmayabilir. İnsanların çoğu aşık oldukları kişiye duygularını açıklamaktan çekinir. Açıklasa da karşılık alamadığı durumlar olur. Bu da aşık olan kişi için acı verici bir duygu olduğundan birçok insan aşık olmak için büyü yapanlar arayışına girer.

Aşık Olma Büyüsü Çeşitleri

Aşık olma büyüleri aşık edilmek istenen kişinin düşünce yapısını tamamen değiştirmeye yönelik büyülerdir. Hiçbir duygu hissetmeyen bir insanın birden deli divane aşık olmasını sağlayan bu güçlü büyüler aşık olmak için büyü yapanlar yani medyumlar tarafından uygulanır.

Tarihten günümüze kadar gelen aşk büyüleri çeşitli toplumlar tarafından farklı yöntemlerle uygulanmaktadır. Anadolu’da aşk büyüleri açısından zengin bir birikime sahiptir. Aşk büyülerinin hangisinin kullanılacağına aşık edilmek istenin özelliklerine göre karar verilir. Büyülenmek istenen kişinin neden ilgi duymadığı, bir başkasına aşık olup olmadığı yapılacak aşk büyüsü seçiminde etkili olmaktadır. Süryani büyüleri zenginliğiyle dikkat çeker. Büyü uygulamalarında önemli bir kaynak oluşturan Süryani büyü gelenekleri günümüze kadar gelmiştir ve uygulanmaktadır. Birçok büyünün yapımında Süryani dilinin kullanılmasının nedenlerinden birisi de budur.

Etkili Aşık Olma Büyüleri

Aşık edilmek istenen kişinin doğum tarihi ve hangi gün doğduğu biliniyorsa aşık olmak için büyü yapanlar Keldanilerin aşk büyüsünden söz eder. Eğer bu büyü aşık edilmek istenen kişinin doğum gününde yapılırsa etkisinin ölene kadar devam edeceğine inanılır. Bu amaçla bir koç kesilir ve bu koçun kanı aşık edilmek istenen kişinin doğum gününün gecesinde evinin civarına dökülür. Bu büyü oldukça detaylı bir uygulamadır ve şehir hayatında uygulanması ise mümkün olmaz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu