Bağlama Büyüsü

Resimle Yapılan Bağlama Büyüsü

Yapılan tüm büyülerde aslında resim çok önemlidir. Fakat bu büyü tamamen resim üzerine yapılmaktadır. Şart olan belirgin ve düzgün bir resim olmasıdır. Çok eski bir tarihi geçmişi olan bu büyü çok çabuk sonuç vermesiyle bilinir ve sıkça kullanılmaktadır. Eski zamanlarda kişilerin fotoğrafları bulunamadığı için kişilerin eşyaları üzerine yapılmaktaydı. Resimle yapılan bağlama büyüsü kişinin düşüncelerini etki altına almak için yapılmaktadır.  Belirli yapılış şekli ve zamanı vardır.

            Resimle yapılan bağlama büyüsü yapılışı

Öncelikle belirttiğimiz gibi aşık edilecek kişinin düzgün çekilmiş ve yakın zamana ait fotoğrafı bulunmalıdır.  Bu işlemi yapmak için en uygun zamanın Cuma günü namazdan sonraki vakit olduğu kitaplarda yazmaktadır. Aşık edilmesi istenilen kişinin fotoğrafı başka bir temiz kağıda çıkarılır. Resmi çıkardığımız kağıda kişinin anne adı ve ismi yazılıp niyetimiz söylenir. Bu büyüyü diğer büyülerden ayıran kısım büyü yapılırken dua da okunmasıdır. Sonrasında ise namaz kılınması gerekli olmasıdır. Çizdiğimiz resim üzerine isimler yazıldıktan sonra bu kağıdın üzerine üç kez Ayete-l Kürsi okunmalıdır. Bir diğer tarafta ise kendi resminizi bulundurmalısınız. Onu da temiz bir kağıda çizmelisiniz. Üzerine kendi isminiz ve anne adınız yazıldıktan sonra diğer kağıtla ikisini iğnelemelisiniz. Son olarak ta ikisiniz muska haline getirip kimsenin görmeyeceği karanlık bir yerde saklayın. Kimsenin görmemesi lazım ki büyünün etkisi tamamen kaybolmasın. Resimle yapılan bağlama büyüsü kısa zamanda sonuca ulaşacaktır. Kimi kitaplara göre bir hafta içerisinde sonuca ulaştığı yazılmıştır.                

            Resimle yapılan bağlama büyüsünün etkileri

Bu çok hassas bir konudur. Genellikle işlem düzgün yapıldıktan sonra amacına ulaşmaktadır. Resimle yapılan bağlama büyüsü sonuçları ortaya çıkmaya başlandığı zaman kişide ciddi değişimler gözükebilmektedir. Daha önce ilgisini çekmediği kişilere karşı birden duygusal olarak ilgi duymaya başlayacaktır. Tabi ki büyü işlemine kadar varmadan daha düzgün yöntemlerle mesela sevdiğiniz için dua ederek denemelisiniz. Büyüleri kesinlikle tavsiye etmiyor ve yapmıyoruz. Her ne olursa olsun büyülerin çok günah olduğunu ve bazen istenilen sonuçları da vermediğini söyleyebiliriz. Hatta bazen kötü sonuçlar doğurduğunu da belirtmek zorundayız.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 4]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu