Büyü Bozma

Ölü Toprağı Büyüsü Bozma

Ölü toprağı büyüsü etkili bir ayırma büyüsüdür. Uygulamasında ölü toprağı kullanılan büyülerin enerjilerinin çok yüksek olduğu bilinir. Ayırmak amacıyla yapılan her büyü kara büyü sınıfına girer. Kara büyülerin uygulanması dini açıdan da çok büyük bir günah kabul edilir. Güçlü enerjiler büyüyü uygulayan kişiyi de yoğun olarak etkiler ve uygulayıcı bu enerjilerin tesirinden çıkamayabilir. Birçok medyum ölü toprağı büyüsü yapmaktan kaçınır. Büyüyü yaptırmak isteyen kişilerin de etkilendiği görülmektedir. Büyü doğru uygulanmazsa enerjinin yön değiştirmesi mümkündür ve bu yön değiştirme büyüyü yaptıran kişiyi etkileyebilir. Bu tarz büyüler oldukça tehlikelidir ve ölü toprağı büyüsü bozma çalışmaları tecrübe ve bilgi gerektirir.

Ölü Toprağı Büyüsü Bozma Yolları

Ölü toprağı büyüsü gibi güçlü etkileri olan uygulamaların bozulması zor olabilir. Büyüye maruz kalan kişilerin ölü toprağı büyüsü bozma çalışmalarını Kur-an Sureleri yoluyla yapmaları önerilir. Uygulanan hangi büyü olursa olsun, kişiler büyünün tesirinden kurtulmak için Kur-an Surelerine sığınmalıdır. Ölü toprağı büyüsünün etkilerinden kurtulabilmek için Felak ve Nas Surelerini okumak tavsiye edilir.

Ölü toprağı büyüsü yine büyü yapılarak bozulabilir. Fakat bir başka büyü ile büyü bozmaya çalışmak, toprak büyüsüne maruz kalan çift için çok riskli olabilir. Çift aynı anda iki büyünün de etkisine girebilir. İki büyünün aynın zamanda tesir etmesi kişileri ruhsal ve fiziksel olarak çok kötü etkileyebilir.

Ölü toprağı büyüsü bozma işinin kendiliğinden gerçekleştiği durumlar da vardır. Ölü toprağı büyüsünün yapıldığı gün dünyada yaşanan olaylar büyünün enerjisinin yön değiştirmesine neden olabilir. Eğer büyünün yaşandığı gün bir doğal afet yaşanmış ve can kayıpları meydana gelmişse büyü yön değiştirecektir. Aynı şekilde büyünün yapıldığı gün yaşanan ölümlü kazalar kan akmasına da yol açmışsa büyü etkisiz olacaktır. Büyünün yapıldığı gün uygulanan kişilerin ailesinde vefat yaşanırsa, ölü toprağı büyüsü kendiliğinden bozulur.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu