Büyü Bozma

Cin Büyüsü Nasıl Bozulur?

İnsanlar yaratılmadan önce yeryüzünde cinlerin hakimiyeti olduğu bilinir. İnsanoğlu yaratıldıktan sonra cinlerin bundan rahatsız olduğu söylenir. Bu nedenle bir büyü için davet edildiklerinde büyük bir keyifle geldikleri ve insanlara musallat oldukları söylenmektedir. Bu sebeple rahatsızlıklar yaşayan insanların önceliği cin büyüsü nasıl bozulur olmaktadır.

Cinler Her İnsana Zarar Verebilir Mi?

İnsan cinlerin yeryüzünde hakim oldukları dönemde meydana getirdikleri yıkım nedeniyle cezalandırıldılar. İnsan cinlerin ardından halife olarak yeryüzüne geldi. Cinler Müslüman olanlar ve olmayanlar olarak ayrılır. İnsanın Halifeliğini kabul etmeyen cinler insanlara rahatsızlık verir. Bu rahatsızlıktan sıkıntı duyan kişiler cin büyüsü nasıl bozulur arayışına girmelidir. Cinlerin vereceği zararlar insanların yapılarına ve bünyesine göre değişmektedir. Cinlerin bütün insanlara zarar verebilmeleri söz konusu değildir. Bir cin insana musallat olursa onu kötü alışkanlıklara yönlendirir. Korku ve ürperti hissi verir ve insanların ibadetten uzaklaşmasını sağlar. Sefahat alemine dalar, içki ve kumar gibi alışkanlıklar edinir. Ve insanın içini intihar etme duygusuyla doldurur.

Cinler Etkisiz Hale Getirilebilir Mi?

Öncelikle insan imanlı olmalıdır fakat cin büyüsü nasıl bozulur diyenler için imanlı olmak yeterli değildir. Bu etkinin ortadan kalkması için bazı medyumluk kabiliyetleri de gerekmektedir. Medyumların metafizik yetenekleri sayesinde cinler etkisiz hale getirilebilmektedir. İnsanların cinlere karşı üstünlüğü tartışılmaz. Bunun en bariz örneği insanların büyü yaparken cinleri kullanmaları ve onları istedikleri gibi yönlendirmeleridir. Bu yetenek bütün insanlarda bulunmadığı için tek başlarına büyü çalışması yapmamaları konusunda sürekli uyarılırlar. Medyumlar cinleri hapseder ve ardından ortadan kaldırır. Tüm bu işlerin yapılabilmesi için medyumun çok yetenekli olması gerekir aksi takdirde cinler daha fazla zarar vermeye başlayabilir. Cin musallatı karşısında insanlar kendilerini Kuran’da yer alan Ayet-el Kürsi, Nas ve Felak surelerini okuyarak koruyabilirler. Bu surelerin sürekli okunması ise cinlere karşı insanı koruyan bir kalkan vazifesi görür.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu