Kısmet Açma Büyüleri

Kolay Kısmet Büyüsü

Kişiler aradıkları aşkı bulamadıklarında kısmetsiz olduklarını düşünerek, kısmet açma büyülerine yönelmektedirler. Kısmet açma büyüsü tamamen kişinin yıldızı ve enerjisi ile ilgili bir büyüdür. Bu büyü yapıldıktan sonra kişinin enerjisi ve yıldızının yükselmesi sağlanır. Kişinin yıldızı yükseleceği için hayatında çok daha belirgin bir insan olacaktır. Kolay kısmet büyüsü yapıldıktan sonra kişi çevresi tarafından fark edilir biri haline dönüşür. Bu şekilde kişinin kısmetleri artacaktır ve kısa sürede hayatının aşkı ile karşılaşacaktır. Bu tarz büyüler genelde ak büyüler arasında yer almaktadır. Bu büyülerin yapılış şekilleri kara büyülere göre çok daha  kolay olsa bile kişiler büyüyü yapmak yerine medyuma giderek yaptırmayı tercih etmelilerdir.

Kısmet Açma Muskası Yazılması

Kısmet açma büyüsü genelde muska üzerine yazılmaktadır. Bir kağıt üzerine medyum kısmet açma tılsımını yazar ve kişinin ismini de dualar okuyarak kağıda yazdıktan sonra bu kağıdı muska şeklinde güzelce katlar. Bu muskayı kişi sürekli olarak üzerinde taşımak zorundadır. Ancak bu şekilde büyü etkilerini kişi üzerinde göstermeye başlayacaktır. Eğer kişi büyülü muskayı kaybeder ya da muska açılır ise kişi büyünün etkisi altından çıkacağı için büyü bozulacaktır. Bu yüzden muskanın mutlaka çok iyi bir şekilde korunması gerekmektedir. Muska korunduğu sürece büyünün de tesiri geçmediği sürece kişini kısmeti hep açık olacaktır. Kolay kısmet büyüsü yapıldıktan sonra mutlaka kişi tesir süresine de dikkat etmek zorundadır. Tesir süresi biten büyüler artık işe yaramaz ve tesiri de kalmaz. Bu yüzden tesir etme süresi oldukça önemlidir.

Kısmet Açma Büyüsü Tesir Süresi

Kısmet açma büyüsü kolay bir büyü olsa da kuvveti uzun süreler boyunca kişi üzerinde olmaktadır. Fakat belli bir süre sonra bu kuvvet ortadan kalkacak ve büyünün etkileri azalmaya başlayacaktır. Kişi büyünün kuvvetinin azaldığını hissetmeye başladığı anda tesir süresini uzatmak için büyüyü yeniletmelidir. Büyüler yeniletildiği sürece kişiler üzerindeki etkilerinin devamlılığının olması sağlanır. Büyüyü yeniletmek için tekrar aynı medyuma giderek bir kısmet açma muskası daha yazdırmanız gerekmektedir. Kolay kısmet büyüsü bu şekilde tekrar edildiği sürece geçerli olacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu