Kısmet Açma Büyüleri

Kapalı Kısmetin Açan Büyüler

Genellikle bu büyü evde kalmış ve evlenmek isteyen kişiler için uygulanır. Etkisini göstermeye başladığı ilk zamanlardan itibaren etrafınızda bulunmakta olan kişilerin size karşı olan ilgisi ciddi anlamda artış gösterecektir.

Her ne kadar bahsetmiş olduğumuz bu durum olumlu bir etki gibi görünüyor olsa da yine de mümkün olduğu kadar büyü yapmak ve yaptırmak konusunda kendinizi korumanız tavsiye ediyoruz. Çünkü bu işlemler dinimiz tarafından kesinlikle yasaklanmış olan aktiviteler arasında yer alıyor. Eğer insanların hayatları üzerinde herhangi bir şekilde değişiklik yapmak istiyorsanız ilk olarak denemeniz gereken yol, Allah’a dua etmek olmalıdır.

Böylece çok daha uygun bir yöntem seçmek ile beraber etkilerin ortaya çıkmasını hayırlı veya değil konusunda garanti altına almış olacaksınız. Kısmet açma büyüsü yapıldıktan sonra etrafınızda bulunmakta olan kişilerin size olan ilgisi artar ve sürekli olarak yeni talipler sizinle görüşmek ister. Bu durum olumlu gibi görünüyor olsa da bir süre sonra can sıkıcı bir hale gelebilir. Özellikle kendi üzerinizde bilerek bu büyüyü yaptıracak olursanız zaman içerisinde birçok olumsuz etkilerin meydana getirdiğini kendiniz de görebilirsiniz.

Olumsuz etkilerden herhangi bir tanesi ile karşılaşmak istemiyorsanız mümkün olduğu kadar her türlü büyüden uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Böylece meydana gelebilecek olan olası problemlere karşı önlem almış olacaksınız. Büyü yapmak yerine dua etmenin çok daha uygun bir tercih olduğunu tekrar hatırlatmak istiyoruz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu