Kısmet Açma Büyüleri

Hayırlı Kısmet Açma Büyüsü

Evlilik çağına gelen genç kızlar için uygun bir eş bulmak, bazen sancılı bir süreç olabilir. Özellikle ilişkilerin giderek karmaşıklaştığı günümüzde, kadınlar evlilik bağı kuracakları erkekleri seçerken, güçlük çekebilirler. Hayırlı kısmet açma büyüsü genç kadınların evlilik düşlerini en doğru şekilde gerçekleştirmeleri için yardımcı olan etkili bir işlemdir.

 

Kısmet açma büyüsü, zor bir işlemdir. Uygulanacak işlemler, ilgili kişinin durumuna göre değişir. Kimi zaman kişinin kısmeti başka bir kötücül büyü tarafından kapatılmış olabilir. O zaman, kişiyi etki altına alan büyünün ne olduğunun ve nasıl yapıldığının tespit edilmesi gerekir. Bu, ancak büyü ilimlerinin çoğuna vakıf bir medyum tarafından başarılabilir. Çünkü kişinin kısmetini kapatmanın da birçok yolu vardır. Büyünün kaynağı tespit edildikten sonra, kısmeti açmak için, daha önce yapılan büyü tersine uygulanır. Böylece kişiyi etki altına alan gücün niyetinin değişmesi hedeflenir.

 

Kısmet kapalılığı, kimi zaman kişinin bioenerjisinin düşük seviyede kalmasından da kaynaklanabilir. O halde hayırlı kısmet açma büyüsü yaparken kişiyi daha canlı ve enerjisi yüksek hale getirebilmek hedeflenir. Ne var ki, yine kişinin düşük enerjisinin sebepleri çeşitli olabilir ve doğru tespitin yapılabilmesi önemlidir. Eğer enerjinin düşüklüğü, kişinin annesinde de gözlemlenebiliyorsa, genetik unsurlar değerlendirilir. Bu unsurların değişebilmesi için anne ile de çalışmak gerekebilir. Düşük enerji yalnızca kişinin kendisinde görülüyorsa, süreç daha kolaydır.

 

Kısmet açma büyüsünün etkisini ne zaman göstereceğinin garantisini vermek mümkün değildir. Bu yüzden sabır önemlidir. Daha önemlisi, hayırlı kısmet açma büyüsü yaparken yalnızca kişinin evlenmesi amaçlanmaz. Aynı zamanda mutlu bir evlilik kurmasına niyet edilir. Böylece beklenmesi gereken süre uzayabilir. Yine de etkili bir medyum tarafından uygulanan kısmet açma büyüsünün işe yarayacağından emin olunmalıdır. Acele etmeden, kişiyi çevreleyen iyi enerjinin ona sunacaklarının gelmesi beklenmelidir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu