Ak Büyü

Kocanın Eşine Sadık Kalmasını Sağlayan Büyü

Sevdiğiniz kişiye kavuşmak için ya da eşinizin size olan bağlılığını arttırmak için büyü yöntemini kullanabilirsiniz. Büyüler çok eski zamanlardan bu yana hep aşk için kullanılmıştır. Kişileri kendinize aşık etmek için büyü yöntemini kullanabilirsiniz. Bu büyüler kara büyüler arasında yer alır ve oldukça kuvvetlidirler. Tesiri kuvvetli olan bu büyülerin yapılması da bozulması da oldukça zordur. Kocanın eşine sadık kalmasını sağlayan büyü ile kocanızın size olan sadakatinden emin olabilirsiniz. Kocanızın size tamamen bağlı bir eş olması için ona bağlama büyüsü yapabilirsiniz. Bu bağlama büyüsü sayesinde artık kocanızın gözü sizden başkasını görmeyecektir ve tamamen size sadık bir eş olacaktır. Bu büyü oldukça kuvvetli bir büyü olduğu için anında kocanız üzerinde etkilerini göstermeye başlayacaktır ve kocanızın davranışlarındaki farklılıkları gözle göreceksinizdir.

Bağlama Büyüsü İle Kocanın Eşine Sadakatini Sağlamak

Bağlama büyüsü yapıldıktan sonra kişi artık tamamen size bağlı olacaktır. Karşı cinsten kimseyle ilgilenmeyecek ve eşinizin gözü sizden başkasını görmeyecektir. Bağlama büyüsü kuvvetli bir büyüdür ve tesiri de uzun süre kocanızda etki edecektir. Bu büyü için kocanıza ait olan bir eşya üzerine medyum büyüyü yapacaktır. Ya da bir halat üzerine sizin isminiz okunarak düğümler atılır ve büyü tamamlanır. Bu şekilde de eşiniz size bağlanmış olunur. Bu halatı evinizde bir yere saklamanız gerekmektedir. Büyü evinizde durduğu sürece kocanız büyünü etkisi altında olacaktır. Eğer bu büyülü halat bulunur ve üzerindeki düğümler açılır ise büyü bozulacağı için kocanızda eski davranışlarına geri dönecekti. Bu yüzden bu büyülü halatı çok iyi bir şekilde saklamanız gerekmektedir. Kocanın eşine sadık kalmasını sağlayan büyü sayesinde eşinizin tamamen size ait olmasını sağlayacaksınız.

Bağlama Büyüsünün Kişi Üzerindeki Tesir Süresi Ne Kadardır

Bağlama büyüsü yapıldıktan sonra etkisi anında kişi üzerinde gözlemlenir fakat belli bir süre boyunca tesiri devam edecektir. Kocanın eşine sadık kalmasını sağlayan büyü tesiri bitmeden önce mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Büyü yeniletilerek devamlılığı sağlanır ve bu şekilde eşiniz sürekli olarak size sadık kalacaktır. Bu şekilde büyünün tesirini de kuvvetlendirebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu