Ak Büyü

Büyü Yaptırarak Kısmetini Bulmak

İnsanlar genellikle büyü yöntemini kısmetlerini bulmak için kullanmaktadırlar. Aşk büyüleri oldukça kuvvetli ve tesir süresi de uzun olan büyülerdir. Bu aşk büyülerini kullanarak sevdiğiniz kişinin de sizi sevmesini sağlayabilirsiniz, eğer sevdiğiniz kişinin hayatında biri var ise bu büyüler ile ayrılmalarını sağlayabilirsiniz. Büyü yaptırarak kısmetini bulmak aşk büyüleri ile çok kolaydır. Aşk büyüleri genellikle kara büyüler arasında yer alır. Ayrıca kişiler kısmet açtırmak için de büyü yaptırmaktadırlar. Bu kısmet açan büyüler ise ak büyüler arasında yer alır fakat aşk büyüleri ak büyülere göre çok daha kuvvetlidir. Dinimizde ne amaçla olursa olsun büyü yapmak ve yaptırmak kesinlikle yasaktır. Bu yüzden büyü yapmaktan uzak durmalısınız. Biz de sizlere büyü nasıl yapılır hakkında bilgi vermiyoruz.

Kısmetini Bulmak İçin Yapılan Büyünün Sonuçları

Kısmet açmak ve sevdiğine kavuşmak için yapılan büyüler genellikle kısa sürede etkisini kişi üzerinde göstermektedir. Kişi artık büyünü etkisi altına gireceği için davranışlarında ve duygularında büyük bir değişiklik olacaktır. Artık kişi kendi duygu ve düşünceleri ile hareket edemez hale gelir. Kısa sürede kısmet büyüsünü tesiri altına girer ve üç harflilerin verdiği vesveselere göre hareket etmeye başlayacaktır. Büyü yaptırarak kısmetini bulmak için kişilerin mutlaka bir medyuma gitmesi şarttır. Kesinlikle büyüleri kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. Aksi taktir de büyülerin olumsuz özelliklerini üzerinize çekeceksinizdir. Bu yüzden büyü için mutlaka medyumlardan yardım almalısınız. Bazı durumlarda üç harflilerin kişilere musallat olması gibi durumlarla da karşılaşılmaktadır.

Kısmetini Bulmak İçin Büyü Tesir Süresi

Büyüler ne kadar kuvvetli olurlarsa olsunlar mutlaka  bir tesir süreleri vardır. Hiçbir büyü sonsuza dek kişi üzerinde etki etmez. Bu etki süresi sona erdiğinde kişi artık eski davranışlarına ve hayatına kaldığı yerden devam edecektir. Bu yüzden mutlaka büyülerin yeniletilmesi gerekmektedir. Bu şekilde büyülerin tesir süresi uzatılır. Büyü yaptırarak kısmetini bulmak için kişiler ek bağlayıcı büyüler de yaptırabilirler. Bağlayıcı büyüler de büyünün tesir süresini ve kişi üzerinde ki gücünü arttırmak için kullanılmaktadır. Bu şekilde büyünü devamlılığını sağlayarak sevdiğiniz kişiye ulaşabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

Bir Yorum

  1. Cevo dedi ki:

    aslında bu tarz şeylere hiç inanmazdım ama hayat heryere sürüklüyor işte gerçek olduğunu gösteriyor. Benimde sevgilim anlamsız yere beni terk etmişti hocamla çalışma yaptık kız tıpış tıpış kendi geri geldi hocam 8 günlük bir çalılşma yaptı ve bana geri kazandırdı allah bin kere razı olsun yasin hocamdan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu