Ak Büyü

Ak Büyü Nedir? Ak Büyüler Nasıl Yapılır?

AK BÜYÜLER

Bu makalemizde ak büyü çeşitleri hakkında bilgiler vermeye sizleri aydınlatmaya çalışacağım. İsminden de anlaşıldığı üzere ak büyü işlemleri saflık ve masumluk gibi konuları simgeleyen iyi niyetli işlemler arasında yer almaktadır. İnsanların kötü sorunlarını iyi niyetle düzeltmek çözüme kavuşturmak ve yardımcı olmak için hazırlanır. İstenilen amaca ulaşmak yönünde kişiye özel yapılmakta olurp bir takım meteryaller sayesinde istenilen sonucu görmek hedeflenmektedir.

AK BÜYÜ ÇEŞİTLERİ

Ak büyü kısa tabirle; iyi niyetle yapılan tüm büyüleri içine alır. İnsanların yuvalarını kurtarmak, insanların işlerinin yoluna girmesini sağlamak, ayrılmış sevgilileri yeniden birleştirmek, soğuklukları bitirmek amacı ile insani duygular içerisinde insanlık için yapılan tüm büyüler ak büyü sınıfına girer.

Bunların dışında Ak büyü, hastalık, yaralanma, ölüm gibi insani felaketler dışında deprem, yangın gibi doğal felaketler ve ayrıca evi barkı, malı mülkü, hayvanları, çocukları koruma altına almak için de yapılabilmektedir. Ak büyüsü, genellikle dinden ve dince kutsal sayılan şeylerden destek almaktadır. Büyü esnasında, sıkıntıda olan kişi üstüne yada korunmak istenen şey üstününe ayet ve hadisler okunur, dualar edilir. Kendi imkanlarınızla yapmaya çalıştığınız iyi niyetli uygulamalar , ters etki yaparak size ve sevdiklerinize zarar verebilir. Dolayısıyla bu konularda uzman bilgin kimselere danışarak sorunların çözümü hususunda yardım almak sizler açısından daha sağlıklı olacaktır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

2 Yorum

  1. SENA dedi ki:

    DÜRÜSÜT MEDYYUMCU

  2. setakcn-_- dedi ki:

    hocm dualar yaptgnzi duydum sanrm knyadasnz ben gelmk istyum ofisnze size danısn ecem arkadasym bende vefk yaptrcam gelemzsem kargoyla gnderirmisnz

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu