Aşk Büyüsü

Kırmızı Mum İle Aşk Büyüsü

Yaygın yapılan aşk büyüleri arasında en çok tercih edilenlerden birisi kırmızı mum ile aşk büyüsü yapımıdır. Mum büyülerinin etkili olduğu bilinmektedir ve yapılacak uygulamanın türüne göre farklı mum renkleri kullanılır. Eğer evlilik amacıyla bir büyü yapılıyorsa kullanılacak mumun rengi beyaz olmalıdır. Aşık etme amaçlı yapılan büyülerde ise aşkın rengi olan kırmızı mum kullanılır.

Kırmızı Mum Büyüsü Nasıl Yapılır?

Partneriyle ateşli bir aşk yaşamak isteyenler kırmızı mum ile aşk büyüsü yaptırmayı tercih ederler. Bu büyü yoluyla yaşanacak olan aşk ateşli ve coşkulu olacaktır ve ilişkide cinsellik ağır basacaktır. Büyünün yapılabilmesi için öncelikle kırmızı bir mum temin edilir ve medyum bu mumun üzerine gerekli çalışmaları yapar. Mum büyülerinde uygulama şekilleri kendi içlerinde farklılıklar gösterse de hepsi aynı amaca hizmet eder. Mum büyülerinde mumun yakılması ve erimesi esastır. Mum gece yarısından hemen sonra yakılmaya başlanır. Mumun yedi gecede eritilmesi söz konusu olabileceği gibi bir gecede uygulanan yöntemler de vardır. Yedi gece süren çalışmalarda her gece mumun yedide biri yakılır. Mum yakılırken niyet edilir ve yanma esnasında söylenen birtakım büyü sözleri vardır.

Mum Eridikten Sonra

Yedi gecede yapılan kırmızı mum ile aşk büyüsü en yaygın kullanılan yöntemdir. Yedinci gecenin sonunda büyülen kişinin ilgisi tamamen büyü yaptıran kişiye yönelmiş olur. Mum büyüleri gibi aşık etme büyülerinde kesin sonuç ortalama iki hafta içinde alınır ve iki haftanın sonunda büyülenen kişi aşkından erir durumda olacaktır. Bu büyüleri yaptıran kişilerin kendi duygularından emin olması ve tereddütlerinin olmaması gerekir zira büyülenen kişi çok güçlü etkilere maruz kalacaktır. Mum büyüsü yapılırken eriyen parçalar asla atılmaz. Mumun tamamen erimesinden sonra yakıldığı tas içinde biriken kalıntılar tasla birlikte toprağa gömülür.

İlgili kelimeler:
https://dogrumedyum com/kirmizi-mum-ile-ask-buyusu/
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu