Aşk Büyüsü

Kabala Büyüsü

O kadar çok farklı büyüler vardır ki, kaşık büyüsünden tutun, toprak büyüsüne kadar hepsinin farklı amaçlar ile kullanıldığı, tesir gücüne, etki süresine, yan etkisine kadar medyumlar bu işin erbabı kişiler olunca aklınıza gelebilecek her büyüyü yapabilecek kapasitedirler. Bu büyülerden birisi de kabala büyüsüdür.

Belki de adını ilk defa duyuyor olabilirsiniz. İki farklı kategoride birbirine zıt işlemler için kullanılabiliyor. Birincisi aşık etme büyüsü, ikincisi ise ayırma büyüsü olarak isteğe göre tercih edilebiliyor. Tesir gücü çok kuvvetlidir ve bu büyünün bozulması veya çözülmesi oldukça zordur.

Kabala Nedir?

Türkçe ’de yeri olmayan, kulağınıza bile daha önce gelmeyen bu kabala aslında Yahudilerin inançları olarak bilinir. Düşünce anlayışı olarak Yahudilerin 3000 yıldan daha eski zamanlara dayanan bir öğretidir. Müslümanlık ile bir bağı olmasa da büyülerde ister istemez tercih edilebiliyor. Kabala büyüsü yapılırken kabala alfabesine ihtiyaç duyulur. Diğer Yahudi inançları ile büyünün bir bağlantısı yoktur.

Kişinin Düşünceleri Yönlendirilebilir

Kabala büyüsü uygulanır uygulanmaz çok kısa bir sürede kişinin düşünceleri, fikirleri bir başkası tarafından yönetiliyormuşçasına değişkenlik gösterir. Hal ve hareketlerinde ciddi bir değişim görülür. Ancak bu değişimler dışarıdan bakıldığı zaman hiçbir zaman bir başkası tarafından yapılan büyü sayesinde bu kişinin böyle olduğu anlaşılamaz.

Kabala Büyüsü Vefk Kağıdı İle Yapılır

Vekf bilindiği üzere avuç içi kadar büyüklüğe sahip üzerine büyü veya dua yazılabilen kağıtlardır. Vekf üzerine dualar ve Yahudi alfabesindeki kabala harfleri yazılarak oluşturulma süreçlerinin en başı olarak bilinir.

Kişiyi Kesin Aşık Ettirir

Vekf üzerine kişinin kabala alfabesi ile ismi ya da isimleri yazılır. Aşık olan ve aşık olunmasını istediğiniz kişilerin isminin yazılması işe başlanır. Kızın ve erkeğin annelerinin adı yine kabala alabesi ile yazılır. Ayırma büyülerinde de süreç az da olsa bu şekildedir. Kabala büyüsü tamamen aşık ettirme ve ayırma büyüsü olarak çift ağızlı bir büyüdür. Medyumdan destek alarak sizde bu büyünün etkisinden faydalanabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. Alim dedi ki:

  Tsort yakilarak Baska birini asik edebilirmiyiz Yada tsort Ile hangi buyu yapiliyor Ve yakilirken Neden anadan dogma yapiliyor Bu buyu

 2. Alim dedi ki:

  Selam kabala buyusunu tsort yakarak da mi yapiliyor

 3. Armando dedi ki:

  Nasıl ulaşacaz size

 4. Armando dedi ki:

  Nasıl ulaşırız

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu