Aşk Büyüsü

Kendime Aşk Büyüsü Yapmak İstiyorum

Aşk adına yapılan her şey mubahtır denir ve bu nedenle aşk büyüsü yapılmasından kaçınılmadığı görülür. Aşk karşılıklı yaşandığında insanı yücelten bir duygu olsa da tek taraflı yaşandığında ise bir o kadar da acı veren bir duygu olmaktadır. Aşk acısını atlatmayı başaramayan kişilerin çare arayışları onları büyü yaptırma kadar götürmektedir ve bu nedenle kendime aşk büyüsü yapmak istiyorum diyenlerin sayısı azımsanamayacak kadar çoktur.

Aşk Büyüleri

Dünyada olsun, ülkemizde olsun insanların en çok talep ettikleri büyü çeşidi aşk büyüleridir. Aşk adına yapılan büyüler genellikle ak büyü uygulamaları arasında yer alsa da kara büyüler arasında da yapılan aşk büyüsü uygulamaları bulunmaktadır. İnsanlar kendime aşk büyüsü yapmak istiyorum dediklerinde mutlaka bir medyum ile bağlantıya geçmelidir. Ülkemizde aşık etme amaçlı büyüleri yapan çok kabiliyetli medyumlar ve medyum hocalar bulunmaktadır. Bu yetkin kişilere internet üzerinden ulaşmaya çalışırken birtakım sorunlar yaşanabilmektedir. Bu ortamda çok fazla sahte medyum ya da medyum hoca olduğu bilinmektedir. Kişiler bu şekilde büyü yaptırmak istediklerinde çeşitli maddi ve manevi kayıplar yaşamamak için medyum seçiminde hassas davranmaları gerekmektedir.

Sık Yapılan Aşk Büyüleri

Aşk büyüleri çok çeşitli uygulamalarla yapılabilmektedir. Bu nedenle kendime aşk büyüsü yapmak istiyorum diyenler birçok alternatifle karşılaşacaklardır. Aşk büyüleri çeşitleri arasında Anadolu’da yaygın kullanılan ve tahta kaşık ile yapılan kaşık büyüsü, ipe düğüm atarak yapılan ip büyüsü, büyülenen kişinin aşktan yanmasını sağlamak amacıyla yapılan acı biber büyüsü, ateşli bir aşk yaşamak adına yapılan ve kırmızı mum kullanılan mum büyüsü, şeker ile yapılan şeker büyüsü, kara nohut büyüsü, fotoğraf üzerine yapılan büyü gibi birçok farklı uygulama mevcuttur. Aşk büyüleri arasında çok etkili olduğu bilinen Vefk yöntemi ise uygulama açısından diğerlerinden ayrılmaktadır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu