Bağlama Büyüsü

Geçinemeyen Karı Koca İçin Büyü

Birbirleri ile geçinemeyen o kadar fazla çift bulunmakta ki bu durum çoğu zaman başka insanların dikkatini çekmekte hatta olumlu, olumsuz dedikodular bile yapılmaktadır. Eşlerin birbiri ile geçinememesinin birçok nedeni bulunmaktadır. Mesela; kocanın sürekli alkol alması bir geçimsizlik nedeni olabilir. Kocanın karısına şiddet uygulamasından tutun, kocanın çalışmaması, ailesinin sözüne bakması vs. eşler arası geçimsizliğin sonucu olarak görülür. Harici olarak kadının ailesinin sözüne bakarak kocasına karşı saygısız davranması, işten gelen kocaya yemek yapılmaması ve çeşitli aldatma vakaları karı koca arasında yaşanan sorunlardan birisidir. Daha fazla örnekler verilebilir. Ancak biz bu yazımızda geçinemeyen karı koca için büyü adı altında paylaşım yapmak istiyoruz. Bu büyüyü yaptıranların amacı ne olabilir, amaçlarına ulaşabilirler mi gibi sorulara cevap bulabilirsiniz.

Hangi Büyü Yapılır?

Geçinemeyen karı koca için büyü çalışması genelde aşk büyüsü, bağlama büyüsü, samimiyet büyüsü ya da muhabbet büyüsü ile çözülebilmektedir. Hangisinin tercih edileceği tercihlere göre değil medyuma anlatacaklarınıza göre medyumun uygun gördüğü üzerine yapılacak bir büyü çalışmasıdır.

Geçinemeyen Karı Koca için Muhabbet Büyüsü

Birbirlerine sözlü sataşmalar nedeniyle, patavatsız konuşmalar nedeniyle eşler arasında bir sorun, sıkıntı, aşılamayan problemler çıkıyorsa eğer bu konuşma bozuklukları muhabbet büyüsüyle çözüme kavuşturulabilmektedir. Geçinemeyen karı koca için muhabbet büyüsü en yaygın büyülerden birisi olduğu için ilk paragrafımızda yer vermek istedik. Muhabbet büyüsü iyi, hoş olsa da çoğu zaman büyü olduğu için insanların tercihleri arasında olmuyor. Ancak muhabbet vefki ile bu büyünün alternatifi olarak düşünebilirsiniz. Bizim büyü çalışmamız olmadığı için muhabbet vefki çalışmalarımız hakkında bilgi almak için bizi aramaktan geri kalmayın.

Geçinemeyen Karı Koca İçin Aşk Büyüsü

Aşk büyüsü genelde birisini kendinize aşık etmek için yaptırabileceğiniz havas ilmi çalışmasıdır. Genelde hiç samimi olmayan kişiler için yapılabilir. Ancak evli insanların da en sık başvurduğu büyülerden birisidir. Karı koca arasına aşk büyüsü yapıldığı zaman tartışmalar, kavgalar, geçimsizlikler son bulur. Her iki kişi de birbirlerine sevgi ve saygıyla yaklaşamaya başlarlar. Hangi sorundan dolayı sıklıkla kavga gürültü ediyorlarsa artık o sorunlarla karşılaşmazlar. Ancak aşk büyüsü yaptırmak günah ve çeşitli belirtilerle can sıkıcı bir durum haline gelebilir. Bu nedenle alternatif olarak aşk tılsımı yaptırabilirsiniz. Aşk tılsımı büyü değildir ve tarafımızca yapılmaktadır.

Geçinemeyen Karı Koca Arasına Samimiyet Büyüsü

Karı koca arasına samimiyet büyüsü yapılırsa eğer eşler birbirleri ile daha çok zaman geçirmeye başlarlar. İki samimi arkadaş gibi olurlar ve inanın aralarından su bile sızmaz. Birbirlerine kötü söz kullanmazlar. İki sırdaş, iki aşık olurlar.

Geçinemeyen Karı Koca Arasına Bağlama Büyüsü

En sık yapılan, en çok yapılan ve en etkili büyülerden birisi bağlama büyüleridir. Bu nedenle de birçok kişi tarafından bilinmektedir. Çok fazla çeşidi olsa da genelde ikili sevgi, aşk ilişkilerini ömür boyu düzene sokan bir büyüdür. Bağlama büyüsünün etkisi, tesiri ve tutması çok hızlı bir şekilde gerçekleşir. Mesela; kocanız dışarıda alkol alıyorsa eve bağlama büyüsü ile alkolden uzaklaştırabilirsiniz. Karısını aldatmaya yönelik hareketlerde bulunuyorsa cinsellik bağlama büyüsü ile sizden başkasını göz görmez.

Bağlama büyüleri de ne kadar iyi olsa da günah olan büyülerden birisidir. Bunun yerine bağlama vefki düşünebilirsiniz. Büyüler kadar etkili olan vefk çalışmalarının büyüler ile bir alakası bulunmaz. Bu nedenle gönül rahatlığı ile bizimle iletişime geçerek vefk yaptırabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu