Bağlama Büyüsü

24 Saatte Bağlama Büyüsü

24 Saatte Bağlama Büyüsü

24 Saatte Bağlama Büyüsü, platonik aşıkların, eşlerin ve partnerlerin sahip olmak istediği büyülerden biridir. Aynı zamanda yeni bir aşk duygusu yaratır. Bağlama büyüleri, sevdikleriniz üzerinde etkisi yüksek olan büyüler arasındadır. Sevilen birine 24 saat içinde bağlanmak bilinen bir büyüdür. Medyumlara danışan ve bağlama büyüsü yaptırmak isteyen birçok insan var.

24 Saatte Bağlama Büyüsü

24 saatte bağlama büyüsü kısa vadede uzun süreli ve etkili sonuçlar isteyen kişilerin başvurduğu bir yöntemdir. Sevgi ve şefkat, uzun bir süre boyunca insanların benliklerinde ve duygularında şekillenmeye başlar. Sabırsız, tek taraflı aşk yaşayan ve sevdiği kişiyle hemen tanışmak isteyen kişiler için bağlama büyüleri oldukça önemlidir. Bir gün içinde sevgilisinin geri gelip kendisine âşık olduğunu söylemesini isteyen pek çok
platonik âşık vardır.

Bağlama Büyüsü Nedir?

24 saatte bağlama büyüsü, sevgilileri bir araya getirmesiyle bilinir. Eski çağlardan beri var olan bağlama büyüleri, her kesimden insan tarafından tercih edilmektedir. Ağırlıklı olarak Anadolu bölgesinde yayılan bağlama büyüsü, internet teknolojisinin gelişmesiyle yeniden ivme kazanmış ve günümüzün yüksek sosyetesinde bile kullanılan uygulamalardan biri haline gelmiştir. Bağlama büyüleri yapılırken birçok farklı teknik ve malzeme kullanılabilir. Bağlama büyüsü, iç çamaşırın yanı sıra bir saç teli üzerinde de yapılabilir. Medyumlar kendi yöntemlerine ve kendi tariflerine göre gelişirler. Gerçekte, stereotipik bir oluşum diye bir şey yoktur. Medium X, bir tutam saç kullanırken ayakkabı bağı seçerek bağlama büyüsü yapabilirken, bir başkası bir tutam saçla bağlama büyüsü yaparken tırnakları kullanabilir.

Yapılması gereken, büyülü malzemenin asıl amacı ve psişik üretimidir. Son aşamada ise elde edilecek sihir, büyüyü yapan kişiye medyum tarafından verilir ve onu suya atması söylenir veya evin bir köşesine gömüp suyun içine gömmesi istenebilir. Toprağa gömülür, ağacın altına gömülür veya mezara gömülür. Tüm bu işlemler yapıldıktan sonra sihrin işe yaramasını beklemek gerekir. Etkili büyüler arasında yer alan bağlama büyüsü hızlı etki eder. Bu nedenle eski çağlardan beri varlığını bir şekilde korumuş ve günümüze kadar gelebilmiştir. Yaşına rağmen hala hayattaysa, etkisinin var olduğunu anlayabiliriz.

1 Günde Bağlama Büyüsü Yapılışı

Medyumların şahıslarına has yolları olduğundan bahsetmiştik. Bazıları medyumun 3 günde tutacağını söylüyor, bazıları bağlama büyüsünün 24 saatte, bazıları 72 saatte etkili olduğunu söylüyor. Hatta bazı medyumlar bu süreyi daha da uzun tutabilir.

Aslında 24 saatte işe yarayan bir büyü kesinlikle yoktur. Bunlar yalan ve yalandan başka bir şey değildir. Hiçbir şekilde, büyü bile 24 saatte gerçekleştirilemez. Büyü yapmak için gün sayısı zaten 7 gün ile tamamlanır. Dualar belirli aralıklarla okunmalıdır. Bağlama büyüleri dolunay gecelerinde yapılır ve uzun zaman alan işlemler olması gerekir. Bu yüzden 24 saat, 3 gün ya da 5 günde
bağlanma ya da aşk büyüsü gibi süreçlere inanmamalısınız.

24 Saatte Tutan Bağlama Büyüsü, 24 Saatte Bağlama Büyüsü

Bağlama büyüsü neden yapılıyor?” sorusu büyünün amacını anlamak ve büyü hakkında yeni bilgiler edinmek için yapılır. Sevilen birine karşı yapılan en yaygın büyülerden bir tanesidir. Sevilen biriyle tanışmak için geçen süreyi azaltmaya yardımcı olan ve kişinin hedeflerine ulaşmasını sağlayan bir büyüdür. Çeşitli amaçlarla kişinin arzularını yerine getirmek için yapılır. Büyüler, büyü yapma aşamasına ve büyüyü yapan kişiye bağlı olarak zamanla farklı etkiler gösterir. Bazı büyüler sağlığa zararlıdır. Kara büyüler insanı hasta eden ve zarar veren büyülerdir. Bağlama büyüleri genellikle beyaz büyüler arasında kişinin niyet ve arzularını gerçekleştirmek için kullanılır.

24 saatte bağlama büyüsü neden yapılır hakkında birçok bilgi bulunmaktadır. Araştırmalar, özellikle büyünün eski çağlardan beri hayatın merkezinde olduğunu göstermiştir. Antik çağlardan beri her yaştan insan şifa bulmak, şifa bulmak, sevgiyi bulmak ve bağlılık vermek için büyülenmiştir. Bağlama büyüleri sabır gerektiren büyüler arasındadır. Yapısı ve motifleri, insanların ulaşmak istediği arzu ve niyetlere göre değişir. Büyü konusunda bilgili medyumlardan yardım alınmalıdır.

Tutan Bağlama Büyüsü Yapan Medyum Hocalar, 24 Saatte Bağlama Büyüsü

24 saatte bağlama büyüsü yapan medyum ve hocalar olduğu bilinmektedir. İyi bir araştırma ile olumlu sonuçlar alınabilmektedir. Bilhassa medyum ve hoca konusunda oldukça dikkatli olunması gerekmektedir. Piyasada çok fazla itibar edilmeyecek medyum ve hoca bulunmaktadır. Özellikle bağlama büyüsü ile ilgili hocalar ve medyumların fazlalığı aklınızı karıştırabilir. Detaylı araştırmalar yapılarak bulunacak işinin ehli bir medyum veya hoca büyüyü gerçekleştirebilecektir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu