Bağlama Büyüsü

Ağız Kilitleme Büyüsü

Genel olarak ele aldığımız zaman ağız kilitleme büyüsü sizin hakkınızda, aileniz hakkınızda ileri geri, gereksiz cümle kurarak tabiri caiz ise dedikodu yapan insanların susturulması için yaptırılmaktadır. Kısmi olarak erkekler tarafından eşlerinin çok konuşması içinde yaptırıldığı söylentiler arasındadır. Kayınvalidenin oğlunu dolduruşa getirecek şekilde gelinini kötülemesi, gelini hakkında iftiralar atmasını önüne geçmek için de ağız kilitleme büyüsü yapılmaktadır.

Bu büyü kara büyü grubunda değildir. Ak büyü olarak bilinmesinde fayda vardır. Çünkü sizin hakkınızda konuşarak insanlara kötülemesi, eşler arasında kavga çıkması gibi ya da yalan yanlış cümleler kurarak sağda, solda sizi kötüleyici cümleler kurarak konuşan insanların susturulması için yapılır. Adamın karısı çok konuşuyorsa bu büyü ile konuşması azınlığa iner.

Ağız Kilitleme Büyüsü Nasıl Yapılır?

7 günde tamamlanan bir büyüdür. Kişiden kişiye yapılması da farklılık gösterir. Tamamen kişiye özel bir şekilde yapılmaktadır. Herkes te tutma süresi, zamanı farklılık gösterir. Bir adam karısını susturmak için yapıyorsa en kısa sürede etkisini gösterir. Eğer kayınvalideyi susturmak veya diğer insanları hakkınızda gereksiz yere konuşmaması için ağız kilitleme büyüsü yaptırırsanız etkisini 14 gün içinde görürsünüz. Büyünün nasıl yapılacağına dair bilgi yeteri kadar internet ortamında paylaşılmamıştır. Mevcut anlatımlar gerçeği yansıtmamaktadır. Kadim büyü kitaplarında dil bağlama büyüsü olarak geçmektedir.

Tehlikesi Var mı?

Sizin hakkınızda olumsuz konuşan insanlar üzerinde etkileyici bir özelliği bulunur. Herhangi bir şekilde yan etkisi, tehlikesi, riski, belirtisi vs. durumlar söz konusu değildir. Sonuç itibari ile kendinizi korumaya aldığınız bir büyüdür. Ancak büyü yaptırmak dinimizce haramdır. Bu nedenle dinen tehlikesi vardır. Allah katında vakti zamanı geldiği zaman hesap vermek durumunda kalabilirsiniz. Bizim bu büyü çalışmamız bulunmamaktadır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu