Bağlama Duası

Eşinizi Eve Bağlamak İçin Okunacak Dualar

Eşinizi Eve Bağlamak İçin Okunacak Dualar

Eşinizi Eve Bağlamak İçin Okunacak Dualar pek çok kişi tarafından araştırılıyor. Daha mutlu ve huzurlu bir yuva için pek çok kişi eşlerinin evlerine bağlı olmasını istiyor. Ancak bazı insanlar evlilik içerisinde evlerine yeterince bağlı olamıyor.

Bu tür durumlarda ise pek çok insan eşlerini eve bağlamak adına Allah’a dua etmeyi tercih ediyor. Bunun için de farklı dua uygulamaları bulunuyor. Bu dua uygulamaları ile birlikte insanlar Allah’ın da izni ile birlikte eşlerinin evlerine bağlı olmasını sağlıyor.

Mutlu ve huzurlu bir yuva içerisinde yer almak adına eşlerini eve bağlamak isteyen kimseler farklı dua uygulamaları ile bunu sağlıyor. Özellikle de belirli uygulamalar yapılırken insanların kalpten inanmaları, duaların daha tesirli ve etkili hale gelmesini sağlıyor.

Bunun için insanların ettikleri duaların kabul olduğunu hayal etmeleri ve buna gerçekten de inanmaları gerekiyor. Böylelikle Allah’ın izni ile birlikte eşleri eve bağlanıyor ve yuvaları içerisindeki huzur artış gösteriyor.

Kocayı Eve Bağlamak İçin Hangi Dua Okunur?

Kocayı eve bağlamak için dua okumak isteyen kişiler bunun için hangi duayı okumaları gerektiğini araştırıyor. Kadınlar eşlerinin eve daha bağlı olmasını istedikleri zaman bunun için farklı dua uygulamalarını yapabiliyorlar.

Bunun için özellikle de Ayetel Kürsi suresi ile Allah’a dua etmek son derecede etkili dua yöntemleri arasında yer alıyor. Kadınlar, bu sure ile birlikte eşlerinin evlerine daha bağlı olmasını istedikleri zaman şu adımları uyguluyor;

 1. Abdest almak
 2. 2 rekat dilek hacet namazı kılmak
 3. Niyet etmek
 4. Eşinin fotoğrafına bakarak 101 adet Ayetel Kürsi okumak
 5. Allah’a dua etmek

Bu adımları uygulayan kadınlar Allah’ın da izni ile birlikte kocalarının evlerine daha bağlı hale gelmesini sağlıyorlar. Böylelikle de hane içerisinde huzurun ve bereketin daha iyi bir hale gelmesini de sağlıyorlar.

Eşler Arasını Düzeltmek İçin Hangi Sure Okunur?

Eşle arasını düzeltmek için hangi sure okumak isteyen kişiler de bunun için hangi sureyi okumaları gerektiği konusunu merak ediyorlar. İnsanlar bunun için özellikle de Duha suresini okuyorlar.

Eşlerin arasının daha iyi olması adına 21 kez Duha suresinin okunması son derecede tesirli olması ile biliniyor. Bu dua uygulamasını yapmak isteyen kişilerin de sırası ile şu adımları uygulamaları gereklilik gösteriyor;

 1. Abdest almak
 2. 2 rekat namaz kılmak
 3. Eşinin fotoğrafına bakarak 101 kez Ya Vedud esmasını çekmek
 4. Eşinin fotoğrafına bakarak 21 kez Duha suresini okumak
 5. Allah’a dua etmek

Bu adımların uygulanması ile birlikte insanlar her ne sorun olur ise olsun eşleri ile aralarını düzeltme imkanını elde ediyor. Özellikle de Allah’a iman ederek ve inanarak bu dua uygulamasını yapan kişiler, Allah’ın da izni ile birlikte eşleri ile aralarında meydana gelen tüm sorunları gideriyor.

Eşim İçin Hangi Duayı Okumalıyım?

Eşim için hangi dua konusunda da pek çok araştırma yapılıyor. İnsanlar eşleri için dua etmek istedikleri zaman hangi duaları etmeleri gerektiği konusunu merak ediyor.

Bu noktada özellikle de aile içerisinde bulunan huzur ve dirliğin bozulmaması adına nazar duası, pek çok kişi tarafından okunuyor. Yine bu durumun yanı sıra şu sureler okunarak da eşler arasındaki huzur ve mutluluk korunuyor;

 1. Ayetel Kürsi
 2. Felak
 3. Nas

Eşime Nasıl Dua Etmeliyim?, Eşinizi Eve Bağlamak İçin Okunacak Dualar

Allah’ın 99 isimleri kocayı eve bağlamak isteyen kişilerin de öncelikli olarak gerçekten buna inanmaları gerekiyor. Bu noktada insanların Allah’ın isimleri ile birlikte eşlerine dua etmek adına şu adımları uygulamaları gerekiyor;

 1. Abdest almak
 2. Eşinin fotoğrafına bakarak Allah’ın 99 ismini okumak
 3. Dua etmek

Bu adımları uygulayan kişiler, eşleri ile aralarının çok daha iyi hale gelmesini sağlıyorlar. Böylelikle de kendilerini çok daha iyi ve mutlu bir evlilik içerisinde buluyorlar.

Barışmak İçin Hangi Sure Okunur?, Eşinizi Eve Bağlamak İçin Okunacak Dualar

Barışmak için hangi sure okunmalıdır konusunda da farklı görüşler ve araştırmalar bulunuyor. İnsanlar özellikle de eşleri ile aralarındaki sorunları çözmek ve barışmak istedikleri zaman ev içerisinde yer alan kötü enerji, varlık ve vesveseleri kovmaları gerekiyor. Bunun için de Felak suresi, Nas suresi ve Ayetel Kürsi surelerinin okunması gerekiyor.

Sabır Duaları Nelerdir? yazımızı da okuyabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu