Bağlama Duası

Ayetel Kürsi Sevdiğini Bağlama Duası

Ayetel Kürsi Sevdiğini Bağlama Duası

Günümüzde birbirinden farklı olan ve yapılış tarzları da çok farklı olan pek çok dua bulunuyor. Bu duaların ve yapılış yöntemlerinin bazıları binlerce yıl öncesinden günümüze kadar gelmiş olan dualar iken bazıları da yeni dua yöntemleridir. Her iki dua türü de çok belirgin etkilere sahip olan güçlü dualardan oluşur.

İnsanlar bu tarz duaları çeşitli amaçlarına ulaşmak için yapar ya da yaptırırlar. Özellikle aşk ve sevgi, bağlılık konularında çok fazla dua yapıldığını görüyoruz. Bu yazımızda ele alacak olduğumuz ayetel kürsi sevdiğini bağlama duası da böyle bir duadır. Yazıda önce bu dua türünün ne olduğunu ve kimler tarafından yapılıyor olduğunu göreceksiniz. En sonunda da bu duanın nasıl yapılıyor olduğu hakkında bilgi alacaksınız.

Ayetel Kürsi Sevdiğini Bağlama Duası

Ayetel Kürsi ile Sevdiğini Bağlama Duası Nedir?

Bu dua türü hakkında şunları diyebiliriz: Bu dua ayetel kürsi okunarak uygulanan bir dua türüdür. Duada ayetel kürsi tamamen doğru ve eksiksiz bir biçimde okunmak zorundadır. Eğer eksik okunur ise hiçbir şekilde dua tutmayacaktır. Aynı zamanda bu dua türü sadece inançlı olan kişilerin yapabileceği bir işlemdir. Bu dua sayesinde insanlar sevdikleri kişileri kendilerine bağlamaktadırlar. Bağlılık için en etkili yöntemlerden bir tanesidir. Günümüzde pek çok insan bağlanması istediği kişiye bu duayı yapar. Ayetel kürsi sevdiğini bağlama duası hakkında en kısa ve net olarak bu bilgileri size verebiliriz.

Bu Duayı Kimler Yapabilir?

Ayetel kürsi sevdiğini Bağlama Duası‘nı yapabilecek olan kişiler yalnızca inançlı olan kişilerdir. Yani imanı, inancı tam olan her bir insan bu duayı uygulayabilir. Ama eğer kişinin inancı yetersiz ise, eksik ise asla dua kabul olmaz. Eğer kişi kendi inancından şüphe duyuyor ise duayı yapmak ile uğraşmamalı, bu konuda bir hocadan yardım almalıdır. Hocalar ya da medyumlar insanlar için bu tarz duaları uygularlar. Kısacası bu duayı hem hocalar ya da medyumlar hem de inançlı olan tüm insanlar rahat bir şekilde yapabilir.

Bu Dua Nasıl Yapılmaktadır?

Ayetel Kürsi Sevdiğini Bağlama Duası yapılışı çok basit haldedir. Ayetel kürsi doğru ve eksiksiz bir şekilde okunur. Okuma esnasında kişi taşlara, kağıtlara ya da bağlanması istediği kişinin fotoğraflarına duayı okuyabilir. Daha etkili olmasını sağlayacaktır. Dua okunur iken kişinin dikkati hiçbir şekilde bozulmamalıdır ve tüm inancı ile duayı etmelidir. Bu dua doğru bir şekilde yapıldığı zaman en kısa süre içerisinde mutlaka tutan bir dua türüdür.

İlgili kelimeler:
https://dogrumedyum com/ayetel-kursi-sevdigini-baglama-duasi/
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. Mia dedi ki:

  Bende yaptırdım dün başladık hocalar sonucu bekliyorum

 2. Selma Aliş dedi ki:

  Ben Vefk yaptırdım etkili oldu Yasin beye teşekkür ederim

 3. S.Şimşim dedi ki:

  Çok şükür diğer arkadaşlarım gibi dolandırılmadım daha ben kimseye başvurmadan yasin hocaya başvurdum çok araştırdım çünkü belliki çoğu kişi araştırmamış 3 haftadır eve gelmeyen adamı bir haftada bin pişman ettirdi yasin hocayı da aradım teşekkürlerimi ilettim allah ne muradını varsa versin..

 4. Ant-mer07 dedi ki:

  Sevgilim bana çok garip davranmaya başladı. Şüphelenmeye başlıyordum bu da ilişkimizi berbat bi hale getirmeye sebep oldu. Bu vekfi görünce denemek istedim ve aşırı iyi sonuçlar aldım ilişkimiz düzeldi, sorunları aştık. Çok memnun kaldım hocama ne kadar teşekkür etsem hakkını ödeyemem keşke daha erken yaptırsaydım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu