GERÇEK MEDYUM

Doğru Medyum Nasıl Olur?

MEDYUMLUK

Her işin kendine göre zorlukları ve kendine has incelikleri vardır. Ancak bazı meslek guruplarında gerçek anlamda zor konuları beraberinde getirir. Medyumluk da bunlardan biridir. Günümüzde medyum adı altında dolandırıcılık veya usülsüzlük yapılmakta, insanların duygu ve maddiyatları sömürülmektedir. Doğru medyum, yardım talep eden insana ayı zamanda rehberlik yapmalıdır. Aşk ve manevi duygularıyla katiyen oynamamalıdır. Seansa gelen hastalarının bilgileri kesinlikle gizli kalmalı ve üçüncü kişilerce paylaşılmamalıdır. Medyum olan kimsenin iradesinin de güçlü olması gerekmektedir. Yardımcı olduğu kişiye ahlak kuralları çerçevesinde yaklaşmalı, anlayışlı olmalı ve daima yapıcı tavırlar sergilemesi gerekmektedir.

Medyumları da tıpkı tıp bilimindeki doktorlar gibi ihtisas alanında uzmanlaştıkları departmanlara ayırabiliriz. Örneğin; bir kalp doktorunun işinin inceliklerini beyin cerrahı bilemez ise medyumların da bu alanda bu şekilde bir yetenekleri vardır. Doğru medyumlar, işini para için değil gerçekten insanlara faydalı olmak elinden gelenin en iyisini yapmakla mükelleftirler. Söz konusu bu esrarengiz ilmin öğrenilmesi de hiç mi hiç kolay olmamaktadır.

Ne yazık ki medyumluk ile alakası olmayan ve insanların umutlarını ellerinden alan yanlış kişiler gün geçtikçe çoğalmaktadır. Emin ve kararlı kişiler ise yetenekli ve tecrübeli medyumların yollarını tutarak isteklerini bir şekilde uygulatmaya çalışırlar. Medyum, topluma örnek olacak seviyede önemli ve özel kişi olmalıdır. Üzücü olan taraf da budur ki, kendini medyum olarak tanıtanlar gerçek medyumlardan daha çok ön plana çıkmış ve toplum medyum yerine, sahte medyumlar tarafından işgal edilmiş durumdadır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Neşe ank dedi ki:

    Eşimden ayrılali 5 ay falan oldu nerdeyse her konuşmamiz kavgayla gecti hiçbir sorumluluğunu bilmez çocugunu bile düsünmez bir hale geldi bende anlayamadım nasıl olduda böyle bir insana donustü eskiden böyle değildi cünkü. Özellikle ailesiyle görüşmeleri sıklastıkca benden uzaklaşmalar kopmalar arttı zaten cünkü ailesi en bastan beri bizim evlenmemiz bir yana sevgili olmamızı bile istememisti. En sonunndada ayrıldık evden gitti ailesinin yanına evimizi falan dagıttık ben annemlerin yanına geldim cocugumla o kendi ailesinin yanına gitti. Bir kaç tane medyumla çalışma yaptım ayrılığın sokunu üstümden attıktan sonra kocamın bana geri gelmesi icin ama başarılı olamadık ara ara sıcak oldu yakın oldu ama geri dönmedi bir türlü. Ne zaman konusu acılsa bak arıyroum ama aklına bile gelmesin tekrar birleşmemiz gelmemiz gibi konuştu hep. Ben pesetmedim doğrusu medyum hoca ile tanıştım istediğim sonucu alamadığım için arayışlarım devam etti. Gayet güzel ve mantıklı birşekilde bana yapacağı çalışmaları anlattı doğru hoca. banada mantıklı geldi ve hocanın yaklaşımından sıcaklığından pozitif enerjisinden olumlu etkilendim çalışmalara başladık. Doğru hocanın vefklerini çalışmalarını dört gözle beklemeye başladım beklerken bile artık kocamın bana dönceğine cocugumuzla tekrar bir evimiz olacağına inancım her geçen gün arttı. Vefki aldığımdada gerçekten bu işin gerçekleşiceğine Allah’ın izniyle kocama kavuşmacağıma inancım sonsuz derecede oldu. Ve öylede oldu artık kocam gerçekten çok başka bir insana dönüstü beni merak eder cocugunu arar sorar özler hale geldi daha çalışmaları yapalı bir ay olmadı kocamla yeni bir ev tuttuk esyalarımızı aldık ve evimize yerleştik. Taksitlerimizi ödüyouruz simdi cokta mutluyuz. Kocam ailesinin arkadaşlarının falan aklına uyup bizi bırakıp gittiği cok pisman. Ama artık önemli olan şuan birlikte olmamız. Çok teşekkür ederim ben size hocam. İnsan olarakda medyum olarakda gerçekten saygı duyulacak birisiniz. Çok teşekkür ederim herşey için.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu