GERÇEK MEDYUM

İşini Dürüst Yapan Büyücü Medyumlar

İnsanlar asırlardır büyü yaptırma yoluna gitmişlerdir ve günümüzde de yaygın olarak yapılmaya devam etmektedir. Büyüler medyumlar tarafından yapılan tehlikeli uygulamalardır. İster ak büyü olsun isterse kara büyü tüm büyülerde devreye cin diye tanımlanan ruhani varlıklar sokulur. Medyumlar bu varlıklarla iletişim kurabilen ve onları yönlendirip kontrol edilebilmesini sağlayan kişilerdir. İnternet üzerinden arama yapıldığında sayısız medyumla karşılaşmak söz konusudur. Kişiler eğer büyü yaptırmayı amaçlıyorlarsa işini dürüst yapan büyücü medyumlar ararlar. İnternette sayısız bu ilgiyi fırsata çevirmeyi hedefleyen sahte medyum da bulunmaktadır. Sahte medyumlar kişilerin hem duygusal hem de maddesel kayıplar yaşamasına neden olmaktadır.

Büyülerin Tehlikeleri

Büyülerin yapımı esnasında cinler kullanılmazsa bu bir büyü olmaz. Büyülerin amacı kişilerin iradesini kontrol altına alıp düşüncelerini değiştirmektir. Bu uygulamalar mutlaka işini dürüst yapan büyücü medyumlar tarafından yapılmalıdır. İçinde cinlerin bulunduğu bütün uygulamalar büyük riskler içerir ve çok tehlikeli olabilirler. Bu nedenle büyü çalışmaları yapan kişiler işini çok iyi bilmelidir. İşinin ehli olmayan kişiler tarafından yapılan büyüler büyülenen kişiye olduğu kadar büyü yaptıran kişiye de büyük zarar verebilir. Bu nedenle insanların kendi kendilerine büyü yapmaya çalışması asla önerilmez. Kişiler bilinçsizce tekrarladıkları bazı kelimelerle bu varlıkları harekete geçirebilirler ve ardından çok kötü olaylar yaşamaya başlayabilirler.

Sahte Medyumlar

İnsanlar büyü yaptırmak için işini dürüst yapan büyücü medyumlar ararken sahte medyumlarla karşılaşma ihtimalleri de vardır. Bu nedenle büyü yapmak için medyum arayışının çok dikkatli yapılması gerekir. Gerçek medyumları, sahte medyumlardan ayırmak için detaylı bir araştırma yapmak gerekir. Medyumlar hakkında yapılan yorumlar zaman zaman fikir verebilmektedir. Büyü çalışmasından hem büyülenen kişinin hem de büyüyü yaptıran kişinin zarar görmemesi için ya büyülerden uzak durmak ya da çok iyi bir araştırma yapmak gerekir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu