Bağlama Büyüsü

Cinsellik Bağlama Büyüsü

Genellikle erkekler üzerine yapılan cinsellik bağlama büyüsünün amacı kişileri cinsellikten uzak tutmaktır. Bu gibi uygulamalar kara büyü sınıfında yer almaktadır. Kara büyüler dinimizce büyük günah kabul edilen ve kendine özgü yöntemleri bulunan büyülerdir. Bağlama büyüleri ak büyü uygulamaları içinde de yer alsa da kara büyü uygulamaları arasında da bulunmaktadır.

Erkeklik Bağlama Büyüsü

Erkekliğin bağlanması için yapılan cinselliği bağlama büyüsü yaygın uygulanan bir büyüdür. Kara büyüler arasında yer alan bağlama büyülerinden birisidir. Cinselliği bağlama amacıyla yapılan büyü genellikle çift evlendiği gece uygulanır. Çiftin gerdek gecesi cinsel ilişkiye girmesini engellemek amacıyla yapılan bir büyüdür. Bu tarz büyüler evlenen çifti çekemeyen ya da evliliğin sürmesini istemeyen kişiler tarafından yaptırılır. Bu tarz art niyetli uygulamaların tasvip edilmesi mümkün değildir.

Bağlama Büyüleri

Dünyada yapılan sayısız büyü çeşidi vardır. Bunlardan birisi de cinsellik bağlama büyüsü olarak bilinir. Cinselliği bağlama büyüsünün amacı karı kocanın ilişkiye girmesine engel olmaktır. Bu büyü uygulanan kişi sadece eşiyle beraber olamaz. Başka insanlarla beraber olurken sorun yaşamayan kişiler sadece eşiyle beraber olurken iktidarsızlık yaşar. Özellikle gerdek gecesi yaşanan bu durum evliliğe tam bir başlangıç yapılması önünde ciddi bir engeldir. Bir türlü gerçekleşemeyen birliktelik nedeniyle evliliğin başlamadan bitmesi söz konusu olabilir. Kişiler kendilerine böyle bir büyü yapıldığını düşünemeyecekleri için büyünün etkisi altında kalmaya devam ederler.

Cinsellik bağlama büyüsü erkeğin adı anılarak yapılan işlemler sonrasında bir yere çivi çakılmasıyla gerçekleştirilir. Bu büyü kilit üzerine de yapılabilir. Bir kilit üzerine okumalar yapılır ve kilit kapanır. İplere düğüm atılma suretiyle yapılması da söz konusudur. Erkekliği bağlama amacıyla yapılan büyülerin farklı uygulama şekilleri vardır. Evlendikleri gece böyle bir sorun yaşayanlar kendilerine bu tür bir büyü yapılmış olma ihtimalini düşünmelidir.

İlgili kelimeler:
https://dogrumedyum com/cinsellik-baglama-buyusu/
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu