Bağlama Büyüsü

Kocamı Eve Bağlamak İstiyorum

Teknolojinin gelişmesi ve internet ortamının yaygınlaşması evliliklerde birçok sorunların oluşmasına yol açtı. İnternette sosyal platformlarda yeni insanlarla tanışma imkanının çok olması evliliklerde sadakatsizliğin de artması üzerinde etkili oldu. Eşinin kendisini aldattığından şüphe duyan bir çok kadın kocamı eve bağlamak istiyorum diyerek bunun yollarını aramaya başladı.

Eve Bağlama Amaçlı Yapılan Bağlama Büyüleri

Bağlama büyüleri büyülenen kişinin büyü yaptıran kişiye koşulsuz olarak bağlanmasını sağlayan uygulamalardır. Bu nedenle kocamı eve bağlamak istiyorum diyen birçok kadın bağlama büyülerinden medet ummaktadır. Bağlama büyüleri hem kara büyü amaçlı hem de ak büyü amacıyla uygulanabilen büyülerdir ve kişilerin eşlerini eve bağlamak için yaptıkları uygulamalar ak büyü kapsamında yer alır.

Büyüler ister kara büyü amaçlı yapılsın isterse ak büyü sınıfına girsin dinimiz tarafından kesinlikle yasaklanmış uygulamalardır. Büyü yapımında sadece bir istisna toplumsal kabul görür o da evlilikleri kurtararak aile birliğini korumayı amaçlayan uygulamalardır. Özellikle Türk toplumunda aile kavramı çok özeldir ve toplumun ayakta kalmasını sağlayan en büyük dinamiktir. Aile birliğini korumak amaçlı yapılan her türlü girişim haklı görülmektedir.

Kocayı Eve Bağlama Amaçlı Yapılan Bağlama Büyüleri

Kadınların kocamı eve bağlamak istiyorum diyerek yaptırdıkları bağlama büyüleri genellikle aldatma nedeniyle olsa da erkeklerin evden uzak durmasına neden olan farklı etkenler de vardır. Bazı erkekler evlendikten sonra dahi eski sosyal ortamlarından kopmaz ve arkadaşlarıyla gereğinden fazla vakit geçirir. Bu durumda kadının ve çocukların ilgisizlikten şikayet ederek erkeği eve bağlamanın yollarını aramaları gayet doğaldır. Bağlama büyüleri bu konuda da devreye girer. Eşi eve bağlamak amacıyla yapılan bağlama büyülerinde uygulanan özel bir yöntem yoktur. Ak büyü kapsamında yer alan bütün bağlama büyüsü uygulamaları eşi eve bağlamak amacıyla da kullanılabilir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu