Evlenme Büyüsü

Basiret Açma Büyüsü

Bağlama büyüleri arasında geçen basiret açma büyüsü kısmet açmak için yapılan bir büyü çeşididir. Kişiler hayırlı kısmet bulmak ya da iş yerlerinde daha fazla para kazanmak ya da iş sektörlerinde kısmet açmak amacıyla bu büyüleri yapmakta ve yaptırmaktadırlar. Büyü kötü bir amaç taşımadığından kara büyüler arasında geçmemektedir.

Hayırlı Bir Kısmet İçin Okunacak Dua

Hayırlı bir kısmet bulmak ve o kişi ile uzun hayırlı bir hayat geçirmeyi herkes ister bunun için kuranda geçen ayetler insanlara rehberlik etmektedir. Hayır, da şer de Allah’tan gelir diyen bütün Müslümanlar hayırlı bir kısmet için peygamberimizin de önerdiğini kısmet açma duasını okumaktadır. Bu dua:” Rabbi inni lime enzelte ileyhi min hayrin fakiru” duasını yatmadan önce her gece okuyarak Allah’tan hayırlı bir kısmet isteyebilmektedir. Açıklaması ise: rabbim bana indireceğin her hayırlı şeye muhtacım demektir.

Bu dua ve bu duaya benzer birçok kısmet duası kuranda bulunmaktadır. Büyü olarak geçmesi için dua okunması size garip geldiyse de birçok büyünün de dualar ile gerçekleştiği ayrıntısını vermeden geçmeyelim. Hayırlı bir kısmet için okunacak daha birçok dua bulunmaktadır.

Ama en hayırlısı sizler için gelecek olanı Allah’tan beklemek ve iyi ve kötü olan her şeyi ondan beklemek ve ondan ummak olacaktır. Basiret açma büyüsü ya da duası kuran okumayı bilen ve Allah yoluna kendini adamış bir hoca tarafından da yapılabilmektedir. Hatta dilerseniz gitmiş ve danışmış olduğunuz hoca sizler için yanınızda taşıyabileceğiniz bir muska da yapabilir. Basiret açma büyüsü konusunda uzman bir kişiden yardım almanız sizin için oldukça iyi ve hayırlı olacaktır. Sizler de kendinize gelecek olan hayırlı kısmet ile kavuşacak ve mutlu sorunsuz bir hayat haşama şansını elde edebileceksiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu