Evlenme Büyüsü

Evlilik Büyüsü Yaptırmak İsteyenler

Evlilik çağına gelmiş kadın ve erkeklerin en büyük hayali evlenip kendi yuvalarına sahip olmaktır. İki tarafın da istediği durumlarda ve aileler de onay veriyorsa sorunsuz bir evlilik gerçekleşir bu nedenle evlilik büyüsü yaptırmak isteyenler evliliklerinin önünde engeller olanlardır.

Evlilik Büyüsü Neden Yapılır?

Evlilik büyüsü yapılması için değişik nedenler söz konusu olabilir. Bağlama büyülerinin arasında yer alan evlilik büyüsü yaptırmak isteyenler genellikle partnerlerini evliliğe ikna edemedikleri durumlarda bu yola başvurur. Uzun süreli beraberliklerde genellikle kadın evliliğe hazırdır fakat erkek yanaşmaz. Toplum yapımız birlikteliklerin evlilikle sonuçlanmasını beklediği için kadının bu durumda birtakım mağduriyetler yaşaması söz konusu olabilmektedir. Mağdur olan kadın evlilik büyüsü yaptırarak partnerini evliliğe ikna etme yoluna gidebilir. Evlilik büyüsü yapılan kişi evliliğe çok hazır hale gelecek ve biran önce evlenmek isteyecektir.

Bazen ailelerin sorun yaratması ve evliliğe onay vermemesi nedeniyle evlilik gerçekleşemeyebilir. Evlenmek isteyen çift evlilik büyüsü yaptırarak ailelerini ikna etmek isteyebilir. Bu büyü yapıldıktan sonra aileler yumuşar ve evliliğe sıcak bakmaya başlar.

Evlilik büyüleri üçüncü kişiler tarafından da yaptırılabilen uygulamalardır. İki insanın bir yuva kurmasını isteyenler bu büyünün yardımıyla evliliğin gerçekleşmesini sağlamaya çalışabilirler. Çevrelerinde evlenmeye karşı olan insanlar üzerine de bu çalışma yapılarak evliliğe hazır olması sağlanabilir.

Evlilik Büyüleri

Arzu ettikleri kişi ile evlenebilmek için evlilik büyüsü yaptırmak isteyenler genellikle medyum hocalar tarafından yapılan ve etkili bir evlenme büyüsü olan vefk yöntemini tercih etmektedir. Vefk yönteminde evlenmek istenen kişinin adı, anne adı ve doğum tarihi doğru olarak bilinmelidir zira vefk bu bilgiler doğrultusunda hazırlanır. Evlilik için yapılan büyülerde papaz büyüsü gibi kara büyü uygulamaları da kullanılmaktadır fakat tavsiye edilmez. Kara büyü uygulamalarında şeytani cinler kullanılır ve bu varlıklar işe karıştığında daha sonra çift üzerinde birtakım olumsuzluklar yaratabilmektedir. Bir kara büyü sayesinde gerçekleşen evlilikler genellikle boşanmayla sonuçlanmaktadır. Eğer evlilik amacıyla illa bir büyü yaptırılacaksa ak büyüler arasında yer alan büyülerden faydalanmak en doğrusu olacaktır. Evlenmek isteyen insanlar dua ederek kendileri için hayırlı olanı da dileyebilirler.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu