Bağlama Büyüsü

Kurşun Büyüsü ile Bağlama

Kurşun Büyüsünün Amacı

Kurşun büyüsü, küs kimleri barıştırmak, ayrılan çiftleri birleştirmek ve kişiyi kendine koşulsuz bağlamak için kullanılan bir büyü çeşididir. İçinde kötülük taşımadığı için çok tehlikeli bir büyü olmadığı söylenmektedir. Tabi ki büyü yapılan kişiler size haram değilse. Zamanımızda evli insanlara da yapılmaktadır. Kurşun büyüsü ile bağlama yapılışı anlamında oldukça pratiktir.

Kurşun büyüsü ile Bağlama Nasıl yapılır?

Kurşun büyüsünün etkili olmasını kurşunun kişinin duyguları üzerinde etkili olduğunun bilinmesidir. Ayrıca kurşunun temizleyici ve arındırıcı etkileri söz konusudur. Kurşunun nazara karşı sıklıkla kullanıldığını herkes bilmektedir. Kurşun dökme işlemi ile kişilerin üzerindeki negatif etkiler giderilmektedir. Bu sebeple kurşun büyüsü ile bağlama işlemi olabildiğinde etkilidir. Günümüzde barışma, birleşme ve kavuşma için yapılan bu büyü üçüncü kişileri de etkilemektedir. Özellikle büyü yapılan kişinin annesi bu büyüden ziyadesiyle etkilenmektedir. Büyünün yapılan kişiye ve annesine etkisi sürekli kusma görülebilmesidir. kurşun büyüsü adından da anladığımız gibi kurşun levha üzerine kişinin ismi ve anne ismi yazılır. Sonrasında kurşun levha yedi gün boyunca ateş üzerinde bırakılır. Yedi gün sonrasında büyü yapılan kişi artık karşı koyamaz ve geri döner denilmiştir. Oldukça etkilidir ve etkilerinin kalıcı olduğu söylenmektedir. Özelikle de anne faktöründen olumsuz etkilenen ilişkilerde oldukça faydalı olmaktadır. Kişilerin düşünceleri sizinle ilgili değişerek olmuş olan olumsuzlukları unuturlar. Her ne kadar kendinizi bu yollarla sevdirmeyi deneseniz de biz büyülerin çok sağlıklı olabileceğini düşünmemekteyiz. Ve büyü yapan kişilere kesinlikle bu yola başvurmamalarını söylemekteyiz. Kendilerine de zararlı olacağını bilmelerinde fayda olacaktır.     

            Kurşun Büyüleri Nasıl Bozulur?

Kurşun büyüleri hem kurşunun etkisi ile hem de ateşte yakıldığı için güçlü büyülerdir. Büyüyü yapan kişinin bozması gerekli olsa da büyü yapılanın bunu anladığı taktirde dualar yöntemi ile büyünün etkilerini azaltacağını söyleyebiliriz. Kurşun büyüsü ile bağlama uygulamasını yapan kişinin bu büyüyü bozması için tekrardan kurşun ile bozma işlemini yapması gerekmektedir. Şayet kişi kendisinde ve ailesinde bu tür etkiler hisseder ise, Felak ve Nas surelerini elinden geldiğince çok okuyarak üzerindeki sihir etkisini azaltabilir.

İlgili kelimeler:
https://dogrumedyum com/kursun-buyusu-ile-baglama/
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu