Şirinlik Büyüsü

Şirinlik Büyüsü Yapma

Şirinlik büyüsü denilince akla ilk; insanları etkilemek, kendini sevdirmek ve genel anlamda dışarıya karşı kendini hoş ve çekici göstermek gibi konuları bünyesinde barındıran bir uygulama gelir. Bu çalışmalarda erkek veya kadın olma gibi cinsiyet ayrımı yoktur. Erkek iseniz dışarıdaki bayanlara karşı, bayan iseniz genel olarak erkeklerin ilgisini çekme yönünde hazırlanır. Bu çalışmalar güzel veya çirkin ayırt etmeksizin kısmeti kapalı olan ve bu konularda sıkıntı çeken insanlarca çok tercih edilir ve yaptırılır.

Doğrudan ismi büyü olarak nitelendirilse de gerçek anlamda bu tarz uygulamalar büyü olmadan da hazırlanabilen etkili vefk veya celb işlemleridir. Önceki yazılarımızda vefk ve celb çalışmalarının Havas ilminde yer aldığını, büyü olmadığını ve etkili tılsım-dua yöntemleri olduğundan bahsetmiştim. Esasında doğru olan da bu şekildedir. Hayatımızda bazen çoğu zaman istediklerimiz olmaz veya sebepli sebepsiz bu durum bizleri sıkıntıya sokabilir. Her şeyin üst üste gelmesi ve sürekli yaşanan negatiflikler gün geçtikçe zarar vermeye başlar ve bu durumdan kurtulabilmek için bir kurtarıcı veya vesileler ararız kendimize. Ancak kendimiz yaptığımız uygulamalarda başarı elde edemeyince doğru ve kaliteli hizmet almak bu dertleri sorunsuz şekilde çözmek isteriz.

İşte bu gibi konularda sorunları çözümü hususunda yardım edebilecek gerçek anlamda medyum ve hocalar bulunur. Doğru bir medyum arayışı içerisine gireriz. Genel olarak medyum ve hocalar bir çok konularda yaptıkları işlemler sayesinde başarıya ulaşmaya vesile olmuştur. Kendini bu konularda yıllardır çalışmalarını sürdürerek kanıtlayan bu kimseler yetenekleri de birleştiği zaman Allah’ın izniyle yüksek oranlarda başarılı neticeler elde etmektedir. Değerli kardeşlerim, her şeyin Allahü Teala’dan geldiğini unutmamak gerekir. Hayatta iyi şeylerin olduğu kadar kötü olumsuz şeylerinde bizlerin beklemediğinin bir garantisi yoktur.

Eğer sizde şirinlik vefki veya celbi konusunda bilgi almak veya bu çalışmalardan hazırlatmak isterseniz, iletişime geçerek sorununuzla alakalı konuyu gönül rahatlığıyla danışabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu