Aşk Büyüsü

Sarımsak Büyüsü ile Aşık Etme

Sarımsak büyüsü diğer büyülere göre çok amaçlı yapılan büyülerden değildir. Yani sarımsak büyüsü ile sadece tek bir büyü yapılır o da aşk büyüsüdür. Aşk büyülerinin çeşitlerinden bahsediyor olsak da sarımsak büyüsü ile yapılan süreç sadece aşkına karşılık bulamayan kişileri ilgilendiren bir süreçtir. Yani birisini seviyorsunuzdur, aşıksınızdır ne yaptıysanız bu kişiyi elde edemediyseniz aşkınıza karşılık bulmadıysanız işte o zaman bu büyüye ihtiyacınız olabilir.

Bu yazımızda sizlere sarımsak büyüsü nasıl yapılır, ne için yapılı, ne zaman yapılır, bozulur mu gibi süreçler hakkında bilgi paylaşımı yapmak istiyoruz.

 

 

Sarımsak Büyüsü Ne Zaman Yapılır?

Diğer büyülere göre amacı da, yapılması da, tesiri ve etkisi de çok farklıdır. 7 güne yayılan büyü süreçleri ile pek fazla bağı yoktur. Diğer aşk büyülerine karşı etkisi azdır. Belirtisi çok fazla kendisini belli etmez. Sabah saatlerinde gün doğduktan sonra 15 dakika içerisinde büyünün yapılıp bitirilmesi gerekir. Dualar okunur, tılsımlı sözcükler söylenir ve büyü tamamlanır. Ancak büyü bitiminden sonraki süreç toplamda 3 gündür. 3 gün boyunca karanlık bir yerde bekletilir ve medyum haricinde kimsenin sarımsak büyüsünün yanına yaklaşmaması ve ona dokunmaması gerekir. Sarımsak ana malzemelerden birisidir. Sarımsak, su ve tuz ile yapılır. Yapılması çok basittir. 2 diş sarımsağa ihtiyaç duyulur. Birisinin kabukları soyulur bu aşık olan büyüyü yaptıracak olan kişiyi temsil eder. Diğeri de kabuklarından soyulmaz ve aşık ettirilecek kişiyi simgeler. Kabuklu olanın üzerine tuz dökülür ve üzerine su koyularak kabuklarının kavlaması beklenir. 3 günlük süreç bununla alakalıdır. Sarımsak büyüsü nasıl yapılır şeklinde arayışlarınıza bu kadar bilgi ile sınırlandırmak zorundayız. Daha detaylı bilgi için medyumlardan destek alabilirsiniz. Bizim böyle bir büyü sürecimiz yoktur.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu