BÜYÜLER

Rızık Kapatma Büyüsü

Kısmet kapatma büyüsü ile rızık kapatma büyüsü aynı şekilde uygulanır. Kara büyü uygulamaları arasında yer alır ve oldukça tehlikeli olan riskleri büyük bir büyüdür. Bu nedenle bu kara büyü uygulamasından uzak durmak fakat illa yapılmak isteniyorsa tecrübeli bir medyuma yaptırmak gerekir. Bu uygulamalarda ölü hayvan parçaları kullanılır fakat muska hazırlanması da söz konusu olabilmektedir.

Rızık Kapatma Büyüsünün Amacı

İnsanların işlerinin bozulmasını sağlamak amacıyla yapılan rızık kapatma büyüsü kişileri büyük maddi sıkıntılar içine sokabilir. Bu tür kara büyüler insanlar üzerinde hem ruhsal hem de fiziksel olarak gözle görülür etkiler yaratır. Büyülenen kişide kuvvetli baş ve ense ağrıları görülür. Buna baş dönmeleri ile el ve ayaklarda görülen uyuşmalar da eşlik eder. Uyku bozuklukları ve gece korkuları sık görülür. Bu çalışmalarda çok kuvvetli dualar okunur ve tılsımlar yapılır ayrıca şeytani varlıklar devreye sokulur. Şeytani varlıklar büyü yapılan kişinin iradesini kontrol altına alıp düşüncelerini etkilemeye başlar ve yoğun ruhsal problemler yaşanmasına neden olurlar. Bu nedenle ruhsal dengelerini kaybedip intiharın eşiğine gelen kişiler olmaktadır.

Rızık Kapatma Büyülerinin Etkileri

Kısmet ve rızık kapatma büyüleri aynı amaçla uygulanan kara büyülerdir. Bu büyü yapıldıktan sonra insanların işlerinde terslikler görülmeye başlar. Kişinin tüm çabalarına rağmen aksilikler peş peşe gelir ve işlerini yoluna koyamaz. Çalıştırılan ticarethaneye müşteri gelmemeye başlar. Bu durum büyülenen insanı zaman içinde ciddi maddi sıkıntıların içine sokar. Maddi açıdan büyük bir yıkıma sebep olan bu büyünün yapıldığı anlaşılmaz ve çözdürülme yoluna gidilmezse büyünün olumsuz etkilerine kişi maruz kalmaya devam eder. Bu nedenle insanlar iş yaşamında bu tür aksilikler yaşamaya başlarlarsa kendilerine bir rızık kapatma büyüsü yapılmış olma ihtimalini de göz önünde bulundurmalı ve gecikmeden çözüm yoluna gidilmelidir.

 

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu