Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Papaz büyüleri çok eski çağlardan günümüze kadar gelmiş olan pagan inanışına ait bir büyüdür. Çok geniş kapsamlıdır ve çok çeşitli nedenlerle yapılabilir. Papaz büyülerinin ne kadar güçlü oldukları bilinir fakat bir o kadar da tehlikeli büyülerdir. Kara büyüleri içinde yer alır ve en çok uygulanan kara büyüler arasındadır. İnsanların hem çekindikleri hem de papaz büyüsü nasıl yapılır diye merak ettikleri bu büyüler aynı zamanda büyülenen insanlara ciddi zararlar da verebilmektedir.

Papaz Büyüleri Neden Yapılır?

Papaz büyüleri insanları birbirinden soğutmak, ayırmak, kısmet bağlamak gibi art niyetlerle yapılan büyülerdir. Bu büyülerin güçlü etkileri uygulanan kişilerde ciddi psikolojik sorunlar yaratabilir. Papaz büyüleri eğer ayırma amaçlı yapılıyorsa yapıldıktan sonra büyüye maruz bırakılan çift arasında sorunlar görülmeye başlar ve neticesinde ilişki ayrılık noktasına kadar varır. Çift kendilerine bir büyü yapıldığını anlayıp bozdurma yoluna gitmezse bu büyünün güçlü etkilerinden kaçınması olanaksız hale gelir ve ilişki ayrılıkla sonuçlanır. Bu büyü nedeniyle birbirini çok seven çiftlerin ayrıldığı ve yuvaların yıkıldığı bilinmektedir. En güçlü ayırma büyülerinden biri olan domuz yağı büyüsü papaz büyülerinin arasında yer almaktadır. Kısmet bağlama amaçlı yapıldığında kişileri iflasa kadar sürükleyebilmektedir. Bu nedenle insanlar papaz büyüsü nasıl yapılır diye merak ediyorlarsa öncelikle çok tehlikeli uygulamalar olduklarını bilmelidir.

Papaz Büyülerinde Kullanılan Malzemeler

Papaz büyüleri yapımında birçok farklı malzeme kullanılabilmektedir. Kara büyülerin, ak büyü malzemeleri ile yapıldıkları da bilinmektedir. Uygulanan işlemler ve devreye sokulan şeytani varlıklar niyet değiştiğinde en masum büyüleri dahi kara büyü uygulamalarına dönüştürebilmektedir. İnsanların papaz büyüsü nasıl yapılır diyerek bu uygulamaları denemeleri son derece sakıncalıdır. Domuz yağı, ölü toprağı, adet kanı gibi beden sıvıları, canlı ya da ölü hayvan parçaları ve daha birçok bu tür malzeme papaz büyülerinin yapımında kullanılmaktadır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu