Aşk Büyüsü

Kırmızı Mum İle Aşık Etme

Yapılan aşık etme büyüleri arasında en yaygın olanı kırmızı mum kullanılarak yapılan bu büyüdür. Mum ile yapılan büyülerin etkili olduğu bilinmektedir. Çok eski tarihi söz konudur. Havas ilminde sıkça kullanılan bir çeşit büyüdür.  Yapılış amaçlarına göre kullanılacak mum rengi farklılık gösterebiliyor. Sevdiği insanın hislerini kazanmak için Kırmızı mum ile aşık etme uygulamasını tercih etmelisiniz. Kırmızı mum kullanılarak yapılan bu büyü ile aranızda yoğun bir çekim oluşmaya başlayacaktır.

         Kırmızı Mum büyüsü Nasıl yapılır?

Büyünün yapılması için kalın kırmızı bir mum temin edilmelidir. Mum büyülerinde uygulama farklılık gösterse de hepsi aynı amaca hizmet eder. Eğer kişiyi kendimize aşık etmek istiyor ise kırmızı renk mum kullanılacaktır. Niyetimiz büyüyü yapacağımız kişi ile evlenmek ise beyaz renkte mum kullanılmalıdır. Mum büyülerinde mumun yakılması ve erimesi esastır. Mum yakılırken niyetimizi etmeliyiz. Büyünün tesir göstermesi için ilk esas inanarak yapılmasıdır. Sonrasında büyünün yapılış aşamalarını eksiksiz yapmanız gerekmektedir. Eğer ki yanlışlık ve eksik olursa büyü amacından tamamen saparak kötü sonuçlar doğurabilir. Kırmızı mum büyüsü ile aşık etme uygulaması genellikle bekar insanlara yapılsa da günümüzde maalesef evli insanlara da yapılmaktadır. Bu çok yanlıştır. Kırmızı mum üzerine aşık edilmesi istenen kişinin ismi yazılır ve yakma işlemi yapılır. Bu işleme yedi gün boyunca devam edilir. Sonrasında eriyen mumlar toprağa gömülür ya da suya atılır. Bekleme aşamasına geçilir. Kısa sürede kişiyi etkilediği bilinmektedir.

         Kırmızı mum büyüsü etkileri nelerdir? Büyünün etkileri kişiden kişiye farklılık göstermektedir. Büyünün etkileri de farklılık gösterebilir. Söylentilere göre büyü yedi günün sonunda tesir göstermektedir.  Kırmızı mum büyüsü ile aşık etme yöntemi ile bağlanan kişi de el ayak uyuşmaları görülebilir. Aynı zamanda baş dönmesi gibi etkiler de görülebilmektedir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu