Kırmızı Büyü

Kırmızı Büyü Nedir? Etkileri Nelerdir?

Kırmızı voodoo anlamındaki bu büyü kara işlemler yani kötülük ve art niyet için yapılan uygulamalar arasında yer almaktadır. Kırmızı büyü tıpkı sabun büyüsünde olduğu gibi kötülük barındıran ve doğru olmayan yöntemler talep edilir ve hayata geçirilir. Bu tür çalışmaların yapılması doğru olmamakla birlikte dinimizce de yasaklanmıştır. Bu kırmızı büyü işlemi Afrika kökenlidir. Yapılmasının bir çok sebebi olabilir ve bozumu gerçekten zor uygulamalar arasında yer almaktadır.

Kırmızı büyü de insanların sağlığına, malına, işine veya eşine karşı yapılan türde çalışmalar yer alır. Bu konuyu genişletecek olursak tıpkı kara büyü de olduğu gibi olumsuz kötü ve çirkin işler için niyet edilip yapılabilmektedir. Ancak bu uygulamalar kesinlikle yapılmaması gereken türde çalışmalardır. Dolayısıyla insanların bu yöndeki isteklerini yapan medyum veya hocalar günümüzde çok yaygın hale gelmiştir. Doğru olmayan ve bu tarzda çalışma yapan veya yaptıran kişiler için denilecek söz bile bulunamaz. Genel olarak da bakıldığında büyü işlemlerinin haram kılındığı her Müslüman insan tarafından bilinir.

İnsanların bir çok konuda sorun ve sıkıntıları olmaktadır. Derdi veren Yüce Allah dermansız da bırakmaz hiç bir zaman. Ancak sorunların çözümü konusunda problemleri gidermek için başka türlü yapılan etkin dua ve tılsım yöntemleri de verilmektedir. Havas ilmi bu konuda oldukça yaygın ve sıkıntıların giderilmesi hususunda bir çok konularda yol göstermektedir. Yapılan etkili uygulama ve tertipler bulunur. Dilek ve isteklerin olmasını yalnızca Allah’tan isteyip O’nun rızasıyla gerçekleşmesini bekleyip niyetler etmek daha uygun olacaktır.

Kötü veya çirkin işler için değilde yuva kurtarma yada ayrılmış kişilerin arasının düzelmesi veya kısmetin açılıp şans ve maddi manevi kazanç için hazırlanan konularda olan sıkıntılarınız için danışıp destek alabilir ve Allah’ın izniyle çözüm olması yönünde sıkıntılarınızı dile getirebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

3 Yorum

  1. sevda nur solmaz dedi ki:

    hocam çok sağol Allah sizden razı olsn

  2. Geri bildirim: sevda nur solmaz
  3. Arif Komalı dedi ki:

    Hoca büyü yapmıyor dua hazırlıyor bende bu konuda destek aldım. Safranla yazılıyormuş vefkleri

  4. yardım dedi ki:

    hocam bende büyü istedim ama yapmadınız niye

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu