Sevgi Tılsımı

Kendini Sevdirme Tılsımı

Kendini sevdirmek aşık etme veya bağlama gibi konuları bünyesinden barındıran etkin uygulamalardır. Kişiye özel olarak yapılması gereken ve ilim gerektiren çalışmalar arasında olduğu için uzman bir kimse tarafından hazırlanmalı profesyonel şekilde yapılması esastır. Doğum bilgileri ya da resimler ile hazırlanan kendini sevdirme veye kendine aşık etme bağlama tılsımları bulunmaktadır. Büyü değildir ve tesirleri oldukça güçlü işlemlerdir.Tılsımlar ile ilgili yazılarımızda daha önceden çok bahsetmiştim.

Genel olarak istenen bir amaca hizmet etmek için kullanılan bazı etkili yöntemler sonucunda yapılmaktadır. En çok aşık etme bağlama ve sevgi konularını bünyesinde bulundurur. İnsanlar bu yönde olan sorunlarını bir medyum hocaya danışarak çözümü hususunda arayışlar içerisine girmektedir. Beklenen ilgi ve alaka görülmediğinde, soğuk davranmalar baş gösterdiğinde, kişiler arasında sevgi saygı kavramı yitirildiğinde sevgi tılsımı işlemleri devreye girer.

Bu işlem yapımında etkiyi arttırma amacıyla kullanılan bir takım malzemeler vardır. En başta safran gelir. Tabi bu safranın orjinal olması önemlidir. Havas ilmi kategorisinde yer alan bu çalışmalar rahmani olup yüksek oranlarda istenen sonucu vermektedir. Dilek sahibinin bu süreçte sabırlı olması da esastır. Amaç rüya ve irade yoluyla olur. Durumu çok daha iyi hale getirmek problemleri gidermek için hazırlanır. Çok kapsamlı bir uygulama olduğu için başarılı olduğunda aşk sevgi bağlılık gibi bir çok güzel durumu aynı anda toplar ve Allah’ın izniyle tutan çalışmaların sonucu da etkileri ömür boyu devam eder.

İlgili kelimeler:
kendini sevdirme tılsımı
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu