Dilek Büyüsü

İstediğimin Olması için Büyü

İnsan oğlunun fıtratında nankörlük olsa da genel olarak iyi yönde de bir takım dilek ve arzularını gerçekleştirmek isteyebilir. Kimi durumda bazı zaman bu arzular hasıl olmaz ancak bazı durumlar da da hiç umulmadık bir şekilde kendiliğinden olabilmektedir. İnsanların iyi kalpli olması ve niyetlerini iyi yönlerde tutarak her şeyin Allah’tan geldiği bilincinde olması gerekmektedir. İstediğimiz bir şey gerçek olmayınca çoğu zaman kendimizi sıkıntı içinde buluruz. Fakat olaylara her zaman farklı konularda da bakış açısı ile bakmak gerekebiliyor. Kendimiz için çok hayırlı veya iyi olarak gördüğümüz bir konuda beklenmedik şekilde bize zarar verebilen veya kötülüğe götüren durumlar söz konusu olabilmektedir.

Hayatta çoğu insanın her istediği olmaz. Aslında bu durum her isteğin olması ileride bize bir takım sorunlara yok açabilir. Alışmak ve bu süreklilik bizi bağımlı yapar ve sorunlar karşısında nasıl ve ne şekilde davranacağımız konusunda bizi köreltebilir. İşte böyle durumların olmaması için aslında insan her şeye karşı hazırlıklı olması gerekmektedir.

İstediğimiz şeylerin hayal değil gerçek olması için bir takım çalışmalar yaparız veya yaptırmak için medyum hocalara başvururuz. Üzerimizde bir etki olabilir veya birisi tarafından kötü amaçla hazırlanmış büyüler olabilir. Bu yüzden gerçek anlamda bu konuda kendimizi baktırmak isteriz. Fakat bu çalışmalar yüz yüze yapıldığında daha sağlıklı sonuçlara ulaştırmaktadır. Bazı durumlarda kişi üzerinde olan kötü enerji ve negatiflik onun yıldızını düşürür. Şans ve kısmetin kapanmasına bağlı olarak da sıkıntılar yapabilir. Gerçek anlamda bu konularda kendini ispat etmiş medyum hocaları bulmalı sıkıntılarınızı gidermelisiniz. İstediğinizin olması için farklı konularda da dileklerinizi yerine getirmek amaçlı dua veya tılsım işlemlerini tercih etmeniz sizin açınızdan daha uygun olacaktır.

Havas ilminde bulunan güçlü ve rahmani dualar sayesinde bir çok konuda olan sıkıntılarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu