Aşk Büyüsü

Gül İle Aşk Büyüsü

İnsanlar sevdikleri kişiyi kendi iradeleri dışından bağlamak adına yapılan büyülerdir. Ülkemizde aşk adına yapılan birçok büyü çeşidi yapılmaktadır ve gül ile aşk büyüsü de bunlardan birisidir. Hangi yolla yapılırsa yapılsın tüm aşk büyüleri çok etkilidir ve büyülenen kişiyi kendisine büyü yaptıran insandan vaz geçemez hale getirir. Bu nedenle medyumlar aşk büyüsü yaptırmak için kendilerine gelen insanların duygularında samimi olmalarına çok önem verirler.

Kırmızı Gül Büyüsü

Kırmızı aşkın ve tutkunun rengi olarak kabul edilir. Bu nedenle gül ile aşk büyüsü yapılırken özellikle kırmızı gül tercih edilir. Bir adet kırmızı gül üzerine niyet edildikten sonra Tuncina duası okunur ve aşık edilmek istenen kadın ya da erkeğe gül verilir. Burada önemli olan gülü büyü yapan şahsın kendisinin vermesidir. Eğer gül bir başkasının aracılığıyla verilirse, kişi kendisine gülü veren kişiye aşık olacaktır. Bir materyalin üzerine dua okunarak yapılan büyülerde duaların hatasız okunması büyük önem taşır. Eğer okuma esnasında hata yapılırsa büyü etkisini yitirebilir ya da farklı sonuçların ortaya çıkmasına neden olabilir.

Büyü İle Düşünceleri Etkileme

İnsanlar sorunlarıyla baş edemediklerinde veya kendilerini çaresiz hissettiklerinde büyü yapma yolunu seçmektedirler. Özellikle aşk konusunda büyülerin çok yaygın olarak yapıldığı görülmektedir. Birine karşı duyulan aşk karşılık bulmadığında çok acı verici olabilir. Bu durum doğal yollarla çözülemediğinde gül ile aşk büyüsü gibi büyü çeşitleri yaygın olarak yapılmaktadır. Tüm büyüler yapılan kişinin iradesini tahakküm altına alma amacı güder. Aşk büyüleri için de aynı durum geçerlidir. Aşık edilmek istenen kişinin düşünceleri büyü yoluyla tahakküm altına alınır ve büyü yapan kişiye aşık olması yönünde değiştirilmeye başlanır. Büyülenen kişinin düşüncelerini değiştirmek için tüm büyülerde devreye ruhani varlıklar alınır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu