VEFKLER

Evlilik Vefki

Evlilik Vefki

Evlilik Vefki
Evlilik Vefki

Evlilik vefki evlenme konusunda endişeleri olan kişilerin tedirginliklerinden ve korkularından kurtulması için yapılır. Ayrıca ilişkisi olan ama sürekli evlilik için engelle karşılaşan kişiler için de uygulanır. Örneğin bir ilişki içinde kadın veya erkek evliliğe sıcak bakmıyorsa bu vefk uygulanır. Böylece erkeğin veya kadının aklına evlilik düşüncesi girmeye başlar.

Vefkin sonunda kişiler, evlilik fikrine sıcak bakmaya başlar. Erkek kişi evlenme teklifi eder. Kadın kişi de evlenme teklifini kabul eder. Böylece birbirini seven ancak sürekli bir engelle karşılaşan çiftlerin evlenmesi sağlanır. Özellikle erkeklerin uzun bir ilişkiye devam etmesi ancak evliliğin bir türlü gündeme gelememesi durumunda bu vefk etkili bir yöntemdir.

Evlilik Vefki Nedir?

Kadınların veya erkeklerin ilişkisindeki sorunların ortadan kalkması için yapılan bir çalışmadır. Ayrıca bu vefk birbirinden elektrik alamayan kadın ve erkeklerin uyuşması için de yapılır. Evlenme vefki sayesinde kişilerin yıldızları hareket ettirilir. Böylece yıldızlar yükselerek karşı cinsle bir uyum yakalanması sağlanır. Bu uyumla kişiler, evlilik yoluna gitmeye hazırlanır.

Belirli bir yaşa gelip evlenemeyen erkek ve kadınların evlenmesi için de vefklerin enerjisinden yararlanılır. Vefkin sonucunda kişilerin evlenmesi için oldukça başarılı sonuçlar ortaya çıkar. Ayrıca bu vefk, sevdiği kişinin başka kimseyle evlenmemesi için de yapılır. Bu büyünün uygulandığı kişinin bahtı hep kapalı olur. Evlenme yoluna girse bile bu durum hüsranla sonuçlanır.

Evlenmek için Yapılan Vefkler

Bazı durumlarda kişinin karşı cinsi evliliğe ikna etmesi zordur. Bunun yanında kişiler, evlenmek istese bile aile üyelerinin engeliyle karşılaşabilir. Bu engelleri aşmak ve evlilik yolunu gerçekleştirmek için vefkler uygulanır. Evlilik vefki için iyi bir medyumla çalışılmalıdır. Ayrıca bu vefk sırasında kişi hakkında çeşitli bilgiler de istenir.

Toplanan bilgiler, vefkin yapılacağı kişi hakkındadır. Kişinin annesinin adı, yaşı, dış görünümü ile ilgili birkaç bilgiye ihtiyaç vardır. Ardından beyaz bir kâğıda veya kumaşa geometrik şekiller çizilir. Vefk, bir kişiye yapılıyorsa kişinin adı yazılır. Ancak kısmet açma için yapılıyorsa içi boş bir çember çizilir.  Ancak bunları kesinlikle uzman bir medyum hazırlamalıdır.

Evlilik Vefki Etkileri

Bu vefki yaptıran kişiler, evlilik vefki sonuçları ile ilgili etkinin uzun sürmesini hatta kalıcı olmasını isterler. Bu yüzden uzman bir medyum arayışına girerler ve vefkin gerçekleşmesini sağlarlar. İşlem sayesinde yıldızlar harekete geçer. Kişinin kısmeti açılır. Kişi kendine uygun eşi bulur ya da evlenmeyi istediği kişi ile mutlu bir evlilik gerçekleştirir.

Evlilik vefkinin etkisi tamamen özel olarak ortaya çıkar. Bu yüzden kişinin amacının ne olduğuna karar vermesi önemlidir. Kişi, vefki kısmeti açılsın diye yaptırıyorsa bu niyetini belli etmelidir. Çünkü evlilik vefkinin etkileri, kişinin niyetine göre ortaya çıkar. İşlemin ardından sonra vefkin etkisi çok kısa bir zaman içinde görülür.

Evlilik Vefki Kaç Günde Etki Eder?

Evlilik vefkini yaptıran kişiler, işlemin etkisinin kaç günde ortaya çıktığını merak eder. Evlilik vefki duası yapıldıktan sonra etki, 7 gün sonra ortaya çıkar. Bazı vefkler ise 9,12,14,16,22,30 gün içinde etki gösterir. Ancak iki kişi için hazırlanan vefkden aynı gün içinde etki görülemez. Bu şekilde işlem yapılmasından bir sonuç alınmaz.

Evlilik vefki için ilk önce bir kişiye işlem yapılmalıdır. Etki gösterdikten sonra ise başka kişi için de vefk işlemi yapılabilir. Bunun sonucunda yapılan diğer vefk de aynı zaman diliminde etki gösterebilir. Etkilerin görülmesiyle birlikte niyet ettiğiniz evlenme isteği yerine gelir. Evlilikten kaçan sevgiliniz evlenme teklifi edebilir.

Evlilik Vekfi Yaptıranlar

Evlilik için vefk yaptıranların dikkat etmesi gerekir. İşlemin kesinlikle uzman bir hocayla yapılması gerekir. Aksi takdirde vefk tutmaz veya istenmeyen sonuçlar doğabilir. Evlenmek için vefk yaptıranlar, uzman bir hocayla çalıştıkları takdirde etkili bir sonuç görür. Kısmetlerinin açılması veya evlilik yolundaki engellerin kalkması için bu vefk uygulanır.

Evlilik vefki yaptırmak isteyenlerin bilmesi gereken bir husus vardır. Bu vefk iyi niyetle yapıldığı müddetçe ak büyüler arasındadır. Ancak dinimiz, İslamiyet’te büyüler her şekilde günah kabul edilir. Bu yüzden işlem için iyice düşünmeniz gerekir. Dinimizce büyünün akı veya karası yoktur. İyi veya kötü niyetin bir önemi yoktur. Bu vefki yaptıranların tövbe etmesi gerekir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu