VEFKLER

Vefk Nedir? Vefkler Nasıl Yapılır?

Vefk Nedir? Vefkler Nasıl Yapılır?

Genel olarak vefk; birden fazla amaçlar için hazırlanan etkili dua yöntemleridir. Dilek sahibinin bu süreçte dikkat etmesi gereken bir takım hususlar vardır. Vefkin etki süresi 15 ila 40 günler arasında olmaktadır. Özenli ve itinalı bir şekilde yapılan vefkler yüksek olasılıklarda olumlu sonuçlar vermektedir. Kişiye özel bir uygulama olup doğru medyum ve hoca tarafından yapılmalıdır.

AŞAĞIDA TARAFIMA DANIŞAN BAZI KARDEŞLERİMİN; KISA YAZIŞMALARINI PROFİL RESMİ, NUMARALARINI VE İSİMLERİNİ KAPATARAK GÖSTERMEK İSTEDİM TAMAMEN GERÇEKTİR: 

Resim Galerisi için Tıklayınız..

 

Aşk Vefki Nasıl Yapılır?

Vefk işlemi istenilen amaca ulaşmaya yönelik yapılan bir tılsım çeşididir. Aşk Vefk’i de bu tesirli uygulamalar arasında yer alan, dilenen kişiyi aşık etme yönünde hazırlanmaktadır. Her zaman insanların ilgi duyduğu fakat sürekli olarak esrarını koruyan çok özel uygulamalardır. Rahmani olarak yapılan ve büyü’ye girmeyen tılsım çalışmaları olarak da bilinmektedir.

Etkili ve tecrübe edilmiş Aşk Vefk’leri ile sevdiğinizi ömür boyu kendinize büyü yaptırmadan bağlayabilirsiniz. Havas gizli ilmine tabi olan bu çalışmalar, işinin ehli uzman medyum ve hocalarca yapılmalıdır. İşleme başlamak için kişilerin isim soy isimleri, doğum tarihleri, anne adları ve doğum yerleri istenir. Eğer bu bilgiler eksik yada şüpheli ise her iki tarafında resimleri ile bu tertibi hazırlamak mümkündür. Eğer sizinde bu konuda profesyonel bir desteğe ihtiyacınız var ise doğru yerdesiniz.

 

En Etkili Bağlama Vefki

Vefk çeşitleri arasında yer alan etkili uygulamalardan biri de Bağlama Vefk’idir. Genel olarak vefk çoğu kimseler tarafından yanlış yorumlansa da ak yani (saflık-masumluk) gibi iyi niyetli durumları simgeler. Öneden beri uzun zamandan bu yana yapılan bir çok farklı vefk uygulaması olduğundan genellikle yapılış amacına göre isim almıştır.

Bağlama Vefk’ide insanların sevdikleri kişileri kendilerine bağlamaları için yapılmaktadır. Sevdikleri kişiden bekledikleri ilgi alakayı göremedikleri durumlarda tercih edilir. Ayrıca bu isteğe kavuşmak isteyen kişiler içinde manevi anlamda destek mahiyetindedir. Kural ve yasaklarına uyularak kullanılması halinde istenilen sonuca ulaşmak daha kolay olur. Dilerseniz bu veya benzer bir sıkıntınızın olması durumunda benimle iletişime geçerek konu hakkında daha fazla bilgi sahibi olup, problemin çözülmesi için başvurabilirsiniz.

Kısmet Açma ve Evlenme Vefki

Kısmet konusunda işleri sürekli ters giden ve aşırı şanssız kimselerin tercih ettikleri bir işlemdir. Dilek sahibi kişinin bu yöndeki istek ve arzularını gerçekleştirmek, hayatını düzene sokması ve mevcut sorunları ortadan kaldırması için etkili olmaktadır. Aynı zamanda kişinin maddi manevi kazanca ulaşması yönünde de tesir etmektedir. Bilindiği üzere vefkler istenilen amaca göre hazırlanabilen güçlü dualar ile okunan tılsım çalışmalarıdır. Eğer sizde bu konuda müzdarip iseniz Kısmet açma ve evlilik vefki için iletişime geçebilirsiniz.

Dil Bağlama Vefki

Hayatta başımıza iyi şeylerin olduğu gibi kötü şeylerinde gelmesi mümkün. Dolayısı ile söz geçirmek istediğiniz birine karşı sizin daha baskın olmanız amaçlı dil bağlama vefkleri hazırlanmaktadır. Dil bağlama vefki isteklerinize razı getirmek maksatlı; anne, baba, arkadaş veya sevgili için yapılabilmektedir. Bunların dışında hakkınızda kötü konuşan veya sizi çekemeyen ve hakkınızda kötü olumsuz şeyler söyleyen birini susturmak bu etkili dua çalışması ile mümkün. Sizin de bu konuyla ilgili mevcut bir sorununuz var ise iletişime geçerek sorununuzu gönül rahatlığıyla benimle paylaşabilirsiniz.

Uzun süreli aşk vefki yapımı için medyuma gittiğinizde sevdiğiniz kişinin üzerine bir yazı yazılır. Bu yazının gücü o kadar büyüktür ki kişi kısa süre içerisinde tesiri altına girerek hareket etmeye başlar. Kişi artık kendi iradesini kullanamaz hale gelir ve bu yüzden de vefk nasıl isterse o şekilde hareket etmeye başlayacaktır.

Bu yüzden de kısa süre içerisinde size karşı duygular beslemeye başlar. Bu  büyülü vefkin aynı zamanda kişinin evinde bir yerde çok iyi bir şekilde saklanması gerekmektedir. Hiçbir şekilde vefkin açılmaması ve kaybolmaması gerekir. Aksi taktirde vefkin tüm etkileri kişi üzerinden kalkacaktır. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka vefkin korunmasına çok dikkat etmeniz gerekir. Uzun süreli vefk yapıldıktan sonra elde edemeyeceğiniz kişi yoktur. Sevdiğiniz kişi ile birlikte uzun süreli olarak sevgili olabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

255 Yorum

  1. nişanlımla cok sorunlarımoluyordu geneldeailesi yüzünden bir türlü aramız düzelmiyodu hep kavga etmeeye başladık yüzükleri atmak istedim sevgi yetmiyodu sonucta geleceğim söz konusu olunca kararlar almaya başladım bu sekilde ilerlerken herkese danışmaya başlayınca bide hocalara danışmak istedim ama hep para tuzagı en son şansımı yasin hocadan yana kullandım gayet sakin bi sekilde karşıladı beni cok mütevazi bi insan kendime geldim sayesinde üstelik vefk de işe yaradı biraz bekledim yroum yazmak için gerçekten etkisi nasıl olcak merak ediuyodum kavgalarımız durdu iyiyiz artık baya allaaha skür

  2. hocam birden çok derdim var vefk işe yarar dediler, hepsine çare olacaksa sizinle görüşmek istiyorum

  3. Benim çok uzun zaman önce bir ilişkim olmuştu ve anlaşamadığımız için birbirmizden ayrılmıştık ikimiz de gayet mantıklı ve medeni insanlardık bu yüzden güzel birşekilde anlaşıp ilişkimizi bitirdik. Fakat 1 yıl sonra erkek arkadaşım bana tekrar yazmaya başladı pişman olduğunu beni çok sevdiğini söyledi fakat ben ozamanlar zaten bir ilişkideydim ve 4 ay sonra nişanımız vardı. Yazmayı sürdüreceğini düşünmemiştim heralde bir gün pişman olur ondan sonra anlayıp yazmaz diyordum fakat sürekli yazmaya devam ediyordu . Sözlümün kız kardeşine bunu anlatmaya karar verdim çünkü bu durum artık beni rahatsız etmeye başlamıştı. En sonunda ise internet üzerinden hocamı bulduk ve soğutma üzerine bir işlem yapmaya karar verdik soğutma celbi yaptırdık.. 1 hafta sonra kendisinden bir haber bile almadım artık yazmayı bıraktı gerçekten bu kadar kısa süre içerisinde işe yarayacağını bilmiyordum. Hocama gerçekten çok minnettarım sayesinde kısa zaman içerisinde evlenebileceğim.

  4. ARKADAŞLAR MERHABA ben iki yıldır beraber olduğum erkek arkadaşımı babama sevdiremiyordum vermiyordu beni ona çok çaresiz kaldım başkasını da istemiyorum onu seviyorum. İsmni çok duyduğum yasin hocaya başvurdum hemen

  5. Asıl İşlemim üzerinden iki yıl geçmiş bulunmakta ama tekrardan başvurmak istedim bağlama işleminden sonra bir de asşk işlemine başvurmak istedim aile baskısı, çeşitli kavgalar, kırgınlıklar çok yıprattı hem kendime hem de ona yaprımak istedim yasin hocaya denk geldim ve çalışmasından ilkinde çok memnun olduğumdan tekrar geldim. İlk çalışmamız çok iyidi fakat dediğim gibi birbirimizi yıprattığımız için tekrar başvurdum.

  6. Yasin hocayla 6 ay önce tanıştık.bağlama işlemi için çalışmaya başladık 10 günde evi terk eden eşimi geri getirdi. Zaten biliyordum geliceğini çünkü hoca bakımlarda çok fazla şey biliyor. Gönül rahatlığı ile yasin hoca ile çalışabilirsiniz .teşekkür ediyorum…

  7. Arkadaşlarım ben yasin hocaya başvurdum kaynanam beni çekemiyor sevmiyor beni çok iyi davranmama rağmen bana beddua okuduğunu düşünüyorum bunun için de yasin hoca yardımcı oldu allah razı olsun üzerimdeki yükler kalktı. Artık hakkımda kötü konuşmuyor kocama dolduruşa getirmiyor beni.

  8. Koronadan önce eşim bilgi yarışmasına katıldı telefisdyonda tüm duaları okumak istedim ona tüm şans dualarını okuduk beklediğimizden daha başarılı oldu daha ne diyebilirim ki

  9. Merhaba Arkadaşlar ben birisini çok seviyorum ama onun beni sevdiğine bana ilgi gösterdiğini asla göremiyorum. elimde olan her yolu denedim. yardım almaya karar verdim.ve bağlama işlemini yaptırdım. duyun nereye başvurmanız gerektiğinizi bilin diye aktarıyorum size bunları .ASLA BAŞKA YERE BAŞVURMAYIN .çünkü yasin hoca işlemi yaptıktan kısa bir sürede bana aşık oldu hemen

  10. oğlum video çekiyor yutup yüklemek istemiş üzlmesin dua etme istemişiz. Yardım aradım yasin hocadan hiç eksik etmedi yardımlarını dualarını,Dua ettik oğlm için ksmet acma vefki mutlu olsun yavrum şimdi izleyen varmış çok teşekkür ederim size allah razı olsn.

  11. Ben karşı komşum için işlem yaptırdım. Söz dinlemesi amaçlı bir türlü ikna edemedim konuştum olmadı kızdım olmadı. Çok büyük bir hayvanseverim hayvanlarım için su kapları ve mamaları koyuyordum ve onun da bunları tekmelediğini kendi gözümle gördüm.Elimden bir şey gelmiyor. hep devam ediyor. Yasin hocanın taktik ve etkilerinden ve Başvurudan sonra yapmayı kesdi ve anlayışla karşılamaya başladı çok iyi oldu bu dua gerekliymiş kesinn

  12. Yeni mezun oldum üniversiteye geçtim ama lise 1 den beri aklımda olan birisi vardı. Üniversiteye geçtiğimden beri bir daha görmedim, Şans dualarınızdan okudum ve yasin hocaya baişvurduktan sonra sosyal medya üzerinden bizim okula yatay geçiş yapıcağını öğrendim çok mutluyum.

  13. torunum sınavına hazırlanıyor. Üniversite intihamı için çok dertliydik çok heycanlıydık yasin hoca dualarını eksik etmedi allah razı olsun. Çok güzel üniversite tutturdu çok gururluyuzgerçekten işe yaradı dualarımız. kısmeti de açıldı diyebilirim

  14. Altınggünü yapıyorduk Neriman diye bi kadın vardı. saçma sapan ahreketleri vardı .dağınık bir kadındı.hiç çekemiyordum yasin hocaya başvurdum. birdaha da karşıma çıkmadı. soğuttum klendimden

  15. Ateş vefkin daha yenimi etskisini gösterdi ocakta tanistim demişsin hocayla bu kadar geç zamanda mi etkisini gördün yoksa yenimi yaptırdın

  16. benim de engeli kaldirdi hikayelerime bakiyor ama daha henuz donus yok olcak inaniyorum hocama guveniym

  17. Mrh maksude sagda alta vatsaptan ulas var tıkla ona yasin hocaya yaz

  18. Selam ne oldu şu Hayırlı mübarek günlerde ne yapcamı bilmiyoum kocam evi terk etti 2 çocukla kalakaldım:(( ne yapabilirim Hocaya nasıl ulşcam bi yardım edin nolur:(

  19. Merhaba herkese hayirli ramazanlar vefkim oldu arkadaslar ocakta tanismitik hocamla daha önce de yazdım gelişme oldu hemde çok büyük güzel inşallah hepinizin olur mutlu olmak güzel şey

  20. YASIN HOCAMA NE KADAR TESEKKUR ETSEM AZ GELIR VEFKIM BEYAZ ZARF ICERSINDE UCGEN BIR MUSKA OLARAK GELDI ACINCA OYLE BIR GUZEL KOKU KARSILADI BOYLE ICIM ACILDI SANKI ALLAH RAZI OLSUN COK GUZEL OZENLI BIR SEKILDE YAPMIS BELLI ZATEN ALDIM UZARIME TAKTIM YATSI NAMAZIMDAN SONRA OKUYORUM DUALARIMI DAHA 5 GUN OLDU ITIKAT ILE DEVAM EDCEGIM HARFIYEN UYCAM KURALLARA ALKOL YASAK ZATEN ICMIYORUM BIR DE RAMAZAN GIRIYOR YASIN HOCAM ALLAH NE MURADIN VERSIN SANA INSALLAH

  21. Bende Hocama vefk yaptırdım. İNŞALLAH tutacak. 16.gündeyim herhangi bir gelişme yok şimdilik. Ama kalpten inanıyorum olacak.Gelişme olursa yine yazacağım. Allah tüm dertlerimize dermanını göndersin. Amin..

  22. benim vefkim mis gibi kokan zarf içinde geldi arkadaşlar hocam sağolsun gerçekten işiyle ilgili kullanmaya başlayacağım 40 gün talimatlarına harfiyen uycam inşlallah hepinize ii aksamlar

  23. Hocam gerçekten çok ilgili, ne zaman kaçta yazarsam yazayım mutlaka cevap veriyor. Zaten mutlaka olur gibi bir şey de iddia etmiyor. Allah’ın takdiri diyor. Bekliyoruz bakalım kısmet.

  24. ilk belirti 16 gün sonra sonra yükseldi sanki öyle gözlemledim

  25. Meraba sumela-tr kaç günde oldu bende yeni başladım hazırlanıyor daha. Bekliyorum gelmesini.

  26. hocamdan Allah bir değil bin kez razı olsun çok tesirli vefk duasıyla kocam yuvasına döndü bağlandı

  27. etkisi var. şuan 34 gün son 6 günüm kaldı. ilk başta olmayacak sanmıştım. ama hocamın dediği gibi herkeste aynısı olmuyor. çok açık net bir şekilde anladım. ümitliyim 🙂

  28. Mrh ben celb yaptırdım olumsuz olmadı ama şuan tam değil sanırım zamanı var 29 gündeyim yarın okumam var

  29. Selamun aleyküm arkadaşlar ben vefk yaptırdım hocam çok ilgilendi bugün 10 günüm şuan bir gelişme yok ama gelişme olursa yazacağım inşallah Allah razı olsun hocamdan geeçekten

  30. Arkadaşlar hocam çok değerli gerçekten herşeyi doğru bir şekilde anlatıyor ve beni dinledi ne zaman mesaj ve arasam cevap verdi allah hocamdan razı olsun bende vefk yaptırdım işlem 9 gün şuanlık bir gelişme yok gelişme olursa yazacağım inşallah rabbim herkesin duasını kabul etsin inşallah inanmak çok önemli gerçekten

  31. Geçen hafta tesadüf eseri hocami buldum kendisi ile irtibata gectim sevdigim kisinin ailesi ile problemimiz oldugu icin vefk yaptırmak istedim suan bekliyorum gelmesini sanırım 2 gune gelir sonucu burdan paylasacagim tekrar Allah herkese yardim etsin

  32. Vefk yarın elimde olacak kullanmaya başlıcam inşallh faydasını görürüz hepberaber

  33. Vefk yarın elimde olacak kullanmaya başlıcam inşallh faydasını görürüz

  34. 2 yillik uzun iliskim evlilik kararimizla taçlandırilacakkenn dugunume 1 hafta kala kaynanam olacak kadin yuzunden bozuldu.. Ayrildik.. tum hayallerim hevesim yasama sevincimide alip.goturdu…Teyzemle konusurken sizin bu konuda başarılı oldugunuzu ve bana bi tek sizinn yardim edebileceginizi soyledi.. size basvurmakta cok.dusundum ama.sonra yazmaya karaar verdim.. Isleminizi uyguladim.. suan 11. Gun . Telefonla beni aradi.. o kadar heycanlandimki.. Tekrar konusup tarih aldik.. onu cok seviyorum.. cok tsk ederim…emeginze ve yureginize saglik

  35. beyza benim vefkim 37 günde oldu hocamiz zaten dogursunu diyor kesin garanti demedi basari sansini soyledi bende guvendim ne zaman sagolsun yazsam arasam aciyor gec oldu bende biraz ama tam olmadi okumalar devam ediyor zayif kalmis cunku ama biliyorum olacak cunki 3 aydir hic yazmayan adam guzel seyler soylemeye basladi insallah tam anlamiyla olur bende muradima ererim herkesin olsun insalah alahım

  36. SELAM. BENDE VEFK ETKİSİ AZ OLDU CELB YAPTI HOCAM. 18 GÜNDE SUAN TEKRAR BİRLEŞME KARARI ALDIK. HERKESİN HERŞEY GÖNLÜNCE OLSUN.

  37. Ben kayın validem ile aynı bina da altlı üstlü oturuyorum. Eşimi aşırı seviyorum fakat kayın validem sayesinde huzurumuz kalmadı. Sürekli eşime beni kötülüyor her yaptığıma bir kulp takıp beni hor görüyordu. Bu beni ve evliliğimi baya etkiledi. Artık bu yola bende girdim hocamı komşum söyledi oda dua yaptırmış bende hocama anlattım ve yaptırdım. Allah razı olsun hocamdan eşimle de evimle de mutluyum kayın validem elini üzerimizden çekti. Şimdi daha iyiyiz çok şükür

  38. Gerçekten güvenilir bir hoca arkadaşlar. Doğrusu neyse onu söylüyor

  39. Bende hocamla yeni başladım çalışmaya ins iyi sonuçlar elde edecgiz

  40. Hocam kadar dursut ve namuslusunu gormedim birsey yapilabilirse anlatiyor en ince ayrintisina kadar Rabbim ne muradi varsa versin durst insan zaten bir suru kisiye islemde yapmis ne zaman arasam ulasiyorum parayi alinca degisenlerden degil kesinlikle benim vefkim 21 oldu engelliydim her yerden kaldirmis ilk adimi dun atti bakalalim devami gelirse super ins herkesin olur selamlar ankaradan noter selami saygilar..

  41. Asigim ana yardim eder misiniz bekarim nasil donecek bana ben baskasiyla nasil evlenecem?

  42. ocama ne kdr tskr etsm ne desm az kalr Allahim ilmnizi arttrsnz insalh

  43. Selamın aleyküm arkadaşlar ben Duran 43 yaşındayım halim vaktim yerinde olmasına rağmen bir kısmetim olmadı.annem çok sağolsun aradı bir sürü kız yok olmuyor hep olumsuz. Bende artık evlenip yuva kurmak çocuk sahibi olmak istiyordum. Tabi bu öyle kolay değil hoca görünümlü birkaç kişi tarafından dolandırıldım. Bir umut devam ettim aradım hocamı buldum. İşlem yaptı çok çok şükür kısmetim açıldı. Annemin kuzeni bir kız buldu şuan o kızla görüyoruz inşallah evlilik yolunda ilerlicez.

  44. Benm 11 gün oldu 4 aydan sonra ilk defa mesaj atmış nasılsın diye inşallah olur şimdilik yazışıyoruz daha bir araya gelmedik

  45. arkadaşlar benim ilk günüm kullanmaya başladım allahımın izni ile herşey yoluna girecek gelişmelerden haberdar ederim

  46. Ben biraz psikolojik sorunlar yaşadım doktora da gittim fakat sonuç değişmedi. Annem buldu hocamızı aradım durumumu anlattım çok yardımcı oldu çok şükür şuan durumum iyi sayenizde hocam ..

  47. Ben suzan İşlemigelinim.veoğlum.için yaptırdım.daha evleneli 7 ay oldu ama vlerindenkavga eksik olmuyordu. Sürekli kavga ediyorlar ve son olarak boşanıcaz dediler. Çok üzüldüm. O kadar severek evlendiler dökülüp saçıldılar bende buna göz yummak istemedim. Kızıma anlattım hoca bulmasını istedim oda hocamı bulmuş. Aramış konuşmuş, bende konuştum vehocama inandım. İşlemi yaptırdık. İşlemi ben taktım duasını da ettim ve şükür Allha etkisini gördük aralarındaki o soğukluk gitti. Allah ağız tadlarını bozanlara fırsat vermesin. Hocam size çok teşekkür ederim her şey sizin sayenizde.

  48. hoca dürüst bir hoca herkese tavsiye ederim dürüst bir hoca

  49. RESMEN BENI ANLATTN BENDE DUSUNUYRUM KARDESIM GORUSTUM HOCAMDAN ALLAH RAZI OLSUN DURUMUM OLUNCA YAPTIRCAM UYGUNLUK YAPTI AMA FAYDA GORURSEN FAKIR FUKARAYA VER DEDI CAMIYE VER BANA GONDERME DEDI GERCEKTEN ANLADIM DOGRU KISI OLDUGUNU INSALLAH YAPTIRCAM FAYDA GORUNCE DE YOKSUL YETIME BAGIS YAPACAGM

  50. bende yeni başladım hocamla çalışmaya çok heyecanlıyımmm

  51. Arkadaşlar eşim için işlem yaptırdım bende hocamıza. 5 yıllık evliyiz fakat eşim son bir yıldır çok değişti. Sanki o nazik güler yüzlü adam gitti yerine aksi ağzı bozuk biri geldi. Komşum zaten bağırışlarımıza şahit oluyordu bir gün sohbet ederken açtı konuyu hocaya danış dedi. Bana hoca aramamda da çok yardım etti sağolsun. Sonra hocamı bulduk. İzah ettik durumu dil bağlama ile ilgili işlem yaptı. Vefk geldi takmaya başladım. Eşimdeki değişim hemen dikkatimi çekti şuan 16. Gün ve gayet iyi eşim çok çok teşekkür ederim hocam size eşim eski haline döndü.

  52. selamın aleyküm arkadaşlar ben cihat Ankara’dan yazıyorum benim işlemim kısmet rızık işlemiydi ben araç kiralama yapıyordum akat son zamanlarda işlerim ters gitmeye başladı işler durdu giderler gelirleri geçti ürekli borç almaya başladım kız arkadaşım bu durumuma üzülüyordu zaten hocamı da o buldu goca aramaya başladı çok şükür numarasını bana yolladı konuştum anlattım hocam da işlem yapmaya başladı işlem etki etti çok şükür işim gücüm düzeldi daha ne isterim ki

  53. Sizde kaç günde oldu acaba?? Benim gel gitleri var henüz bir oturmadı herkeste aynısı olmuyor sanırım ama inançım var kesinlikle. Hocam da Allah razı olsun çok insanlara fayda yardım vesile olmuş benim kuzenimde oldu ama bende zayıf kaldı biraz inşallah olur:((

  54. Merhaba ben Almanya’dan yaziyorum..ben esimmle aramiizdaki sorunlar ucin hocama islem yaptirdmhocam sayesinde eski gunlerimize geri dondk evimizde artk kavga grultu yok sukurler Rabbime

  55. eşimle evlendiğimizden beri bir takım problemler yaşıyordu k ama en kötüsü geldi başıma aldattı beni 4 yıllık evlilikte olur kavgalar diyordum ama bu çok kötü etti beni ben eşimden hiç ayrılmak istemedim o kadın kimse ondan soğusun bana dönsün istedimhocam da işlemi yaptı yolladı çok şükür işlem etki etti çok sağolun varolun hocam

  56. Kocam beni başkasıyla aldattı. Bu durum beni çok etkiledi bu dönem beni ayrıldık anneme gittim olmadı. Kocamı çok seviyordum affettim. Ama bir daha yapar diye korktum. Hocama işlem yaptırdım sadakat işlemi sağolsun hocamın işlemi olumlu sonuç verdi. Telefonunu bile bana vermezdi kocam şimdi asla bir şey demiyor evden çıkmıyor.

  57. Benim bir eşim vardı ki düşman başına boşanmıyodu ama evde de durmuyodu başka kadınlarla birlikte oluyordu. Bunu utanmadan söylüyordu. 1 tane de oğlumuz var napıcağımı bilemedim boşanmaya zaten yanaşmıyordu. Bende bu yolu seçtim. Hocamı aradım konuştuk anlattım her şeyi boşanmak için işlem yapmadı eve dönsün diye işlem yaptı. İyi ki de yaptı şuan eşimi tanıyamıyorum sanki bir melek. Çok sağolun hocam. Allah sizden razı olsun.

  58. Bende yeni başladım bakalım nasıl olacak inşallah etkisini gösterir

  59. Ben pırıl harmura aşk celbinde dvam ediyrum şükür bugün tekrar grüştük 3 gün önce sinirlendi engellmişti ama benden kynaklı çok üzerine gittim galiba sıkmış olmalym olacak olcak inşalah :9)

  60. Slm.ben.önceden.çok.vekf.yaptılar.olmadı.ama.bu.hocam.gerçekten.yaptı.sevdiğim.engelliydim.kaldırdı.sonradan.çok.güzel.konuştu.benimle.ve.öğrendimki.vekifler.çeşitleri.olurmuş.

  61. amin bende bugun gorustum hocayla sagolsun sikintilarimi 20 dakka dinledi anlattigi vefk cok yatti aklima ve karar verdim kesin yaptircam once Allah sonra hocam

  62. MERHABA BEN HOCAMLA 6 YIL ONCE TANISMISTIK ALLAH NE MURADI VARSA VERSIN COK YARDIMSEVER BIR INSANDIR KENDISINI COK ONCEDEN TANISIYORUM NORMALDE YERINDE YAPARDI ONCELERI BU ISI AMA BU DA IYI OLMUS DERDI SIKINTISI OLAN INSANLARA YARDIMCI OLMAK NE GUZEL FAYDALI INSAN BASKA SOZE NE HACET ALLAH HEPIMIZIN YARDIMCISI OLSUN DOGRU INSANLARLAR KARSILATRISN

  63. Bende hocamla yeni çalışmaya başladım wefkim daha gelmedi gelişmeleri yazarim hayırlısı bakalim herşey allahın izniyle

  64. BU HOCAM DUADAN BASKA NE ALIR ALLAH BIN DEFA RAZI OLSUN RABBIM HERKESIN SIKINTISINI BOYLE GUZEL INSANLARI VESILE KIRALRAK COZUMLERINE KAVUSTURSUN AMIN

  65. Benim vefkimde çok şükür olmaya başladı benim uzun sürdü biraz ama ilk 29 günde başladı aman olsunda geç olsun güç olmasın hepimizin inş .

  66. İnşallah dogrudur ilk defa boyle birseye kalkisiyorum birazda korkuyorum insallah dogru saglamdir beddua degilde dualarimizi alir daima

  67. Dila kardes herhalde mutlu mesut:) 2 sene olmus nerdeyse yazali guzel birsey bende dusunuyorum cok arastirdim guvenilir geldi

  68. Selamlar bende 21 gün önce hocamla tanıştım. Çok araştırıyor insan ince eleyip sık dokuyor ister istemez bende başlarda olumsuz gibi düşüncelere kapıldım fakat doğru hocaları bulmak zaman alıyor. Harmura aşk celbi çalışmasına başladık sağolsun hocam kolye kaplatmış gmüş gibi bende boynuma takmaya başladım güzel bir enerji hissettim hatta eşim engelimi kaldırdı yazıştık baya devamının geleceğini ümit ediyorum heyecanlıyım gelişmeleri yazacağım :9

  69. Dila hanim bende baglama vekfi yaptirdim ikinci gunum sizde vekfmi yaptiniz insallab bende iyi sonuclar alirim durumum cok umitsiz olsada.

  70. Bende aşk geri getirme vefki yaptırdım. Mersinden yazıyorum isim yazmadım ama gerçekten düzgün bir hoca Allah razı olsun insan tereddütte kalıyor ama bende ilk başta öyle oldu 18 günde vefkim çok şükür etkileri görmeye başladım. İnşallah hepinizin olur selamlar..

  71. Bende hocaya vefk yaptırdım bugun 7.günüm evet hoca cok ilgili ve dürüst birisi ama vefkten ne sonuç alırım bilmiyorum gelişmeleri burdan yazacagım eşim benden nefret ediyor şuan eger bana geri dönerse herkesin ki tutar diye düşünüyorum

  72. Ben bursadan yaziyorum bugun hocamla irtibat yaptik baglama vekfi icin sonuc hayirli olur insallah allahin izniyle.

  73. Türkan ben Çorumdan yazıyorum. Kendimi bildim bileli babam kumar oynardı. Annem de üzülürdü sürekli babamla kavga ederlerdi. Tabi bizde kardeşimle etkilenirdik. Uzun zaman babama bırak bırak dedik ama yok bırakmadı. Annem birkaç hocaya gitti ama sonuç yok. Hiç ummadığım bir şey oldu internet üzerinden sizi buldum hocam çok sağolun işlem sonuç verdi şükür babam düzeliyor. Öneriyorum hocamı arkadaşlar.

  74. bende 18 gunde engelleydim onda kaldirdi gorusdk bir hafta cok iyi ama suan sanki soguk davraniyor yine sanirim gel gitler var hocam demisti olabiliyor insallah herkesinde benimde tutar Allahin izniylen

  75. benmde yardima ihtiyacim var cok onerdiler ama ins bkacagm musait olnca

  76. Tutanlar yazsa orenecam 7 ay oldu hala sohuk banakarsi simdilik bir isinmayok bende bukadar uzun suren varmi aramizda yazsin

  77. Gercektenmi size döndünmü sevdiyiniz?? Bende suan cok aci cekiyom Beni aramiyo sormuyo Ama watsabta kayitliyim anlamiyom napmaya calistigini

  78. Selamlar ben celb yaptirdim harmura celbi diye ismi varmis gumus kolye geldi boynuma takar takmaz sanki boyle icim huzur doldu anlatmama cok iyi hissediyorum bugün ilk gunum ins bakalim daha gelismeler olunca yazcm 🙂

  79. Fal mi baktrdinz yada bakım mi yaotrdnz bozuldu soylersnz sevinirim

  80. Bence bağlama yaptirin herkezden uzaktuturun sadece evni dusunsun nursen hanim bende yaptirdim busekilde

  81. Srlam hocam benim derdim eşim eve 3 aydır gelmiyor çocuklarımız babalarını çok özledi hep ağlıyorlar 10 yıllık eşim en büyük çocuğumuz 9 yaşında aklı ermeye başladı ne diyeceğimi bilemiyorum bizden kaçıyor sanırım başka bi kadın var acaba burada Ayırma ve soğutma vekfi mi yaptırmalıyım yoksa geri getirme aşk celbi mi yaptırmam gerek hangisi faydalı olur size göre?

  82. Hocam gercekdende ilgili hazirandan beri konusuyorum herara digimda cevap veriyor kacmiyor yani baskalarigibi yeniden yapti 4 gun oldu beklicam fiyatida gayet iyi baskalarigibi paracidegil tavsiye ederim bukonuda

  83. Bende bekliyorum umarim tutar herkezde ayni olmuyorgaliba gelismeleri yazacam

  84. Hocam gerçekten size çok teşekkür ediyorum ben bu kadar etkili olacağını düşünmüyordum burada yorum yapan arkadaşlar sizlere benden tavsiye ben Almanya da yaşıyorum kargo ile gönderdi 20. Günde etkisini gördüm hocam ile görüşmeniz gerekiyor özellikle çok sağolun hocam saygılar

  85. a.slm benim 17 günde oldu suan iyi gidiyor ama insallah bole devam eder evet hocam banada soledi gercekten durust biri detayli sekilde anlatmisti bende kabul ettm suan iyiyiz bazen soguk davraniyor ama bitince bakcak hocam bakalm

  86. Slm baglama yattirdim 62 gundeyim etki yok suan herkezde ayni olmuyormus tutanvarmi benim umudum kalmadi

  87. Vefk hocamızın sitesinde de yazıyor fakat dilimin döndüğünce anlatayım kesinllikle büyü değildir. Dualar ve esmalarla kişiye özel hazırlanan tılsımlardı ve etkisi çok kuvvetlidir.

  88. bundan 3 gün önce doğru hocamla çalışmaya başladım vefkim daha hazırlık süresinde iken etki göstermeye başladı. ben geri getirme vefki yaptırıyorum yaptırdığım kişi nuh diyip peygamber demiyorken yumuşamaya başladı inşallah allahın izni ve hocamın ilmi ile bu işlem tutucak herkese hayırlı geceler.

  89. Bu gun dogru hocamla calismaya basladim 1 hafta sonra elimde olucak allahin izniyle gelismeleri sizlerle paylasacagim.

  90. Merhabalar hocam..güvenilir birine benziyorsunuz..hocam ben 33 yaşındayım..daha evlenemedim..sizden kısmet açma ve evlilik vefki yaptırmak istiyorum..maliyeti nedir? ne kadar ödemem gerekiyor? ayrıca vefk yaptırmak etkili işlem mi? bu konuda ne tavsiye edersiniz? cevabınızı bekliyorum

  91. Merhaba arkadaşlar bende aşk vefki yaptırmak istiyorum. Yaptıran kişilerin yorumlarını takip ediyorum şuan. Hocamla iletişime geçicem ama bir türlü ulaşamadım. Sanırım bayram olduğu için yoğundu. Yarın tekrar denicem sizler ile paylaşıcam durumlarımı. Hayırlı günler.

  92. Suan benimki 46 gunde 7 gun okundu ozel gununde vardi toplam 61 gunoldu yatiralim simdilik sesyok bekliyorum

  93. Slm benim vefkim 18 gününde tutmaya başladı çok güzel etkiler oldu ilk başta ümitsiz gibi oldum ama sonradan gerçekten iyiye gitti tabi hocamsa söylüyordu her insanda aynı olmaz die ama gercekten sabir isi tabikide takdir Allahın elhamdülillah iyiyiz şimdi yarın bakım olacak benim de

  94. Hala bir sonuc alamadim bekliiorum tutarsa ilk isim burdanyazacam iyi hocami degilmi diye tavsiye ozaman yazacam cok ilgili biri heryazdigimda cevap veriyor hoca sadece gectutuyor galiba

  95. Slm larolsun herkeze ben baglama yaptirdim 55 gun oldu simdilik sonuc alamadim alanvarmi varsa yazabilirmiburdan

  96. Slm larolsun herkeze ben baglama yaptirdim 55 gun oldu simdilik sonuc alamadim alanvarmi

  97. Ben almanyadan Zehra Bu siteyi ta Almanyada bile duydum bi bakayım dedim. Bende Türkiye’ye dönmek istiyordum oradaki erkek arkadaşımla evlenmek için başta ailemi ikna etme çabam vardı. ihayet hoca yardımcı oldu şimdi yakın bir zaman sonra Türkiye’ye ailece ttanışmaya gideceğiz.

  98. Bi sorum olacak?
    BU vefk Tam olarak ne demek?
    Birini kendine baglamak büyü demektir.
    Sonucta birini böylelikle kendine cekiyosun zorla. Aciklama yapabilen varsa lütfen.

  99. Bi sorum olacak?
    BU vefk Tam olarak ne demek?
    Birini kendine baglamak büyü demektir.
    Sonucta birini böylelikle kendine cekiyosun zorla.

  100. Vefkler gerçekten hayat kurtarıcı ya faydası var zararı yok. zararı olmayan bir şeyi denemekte de fayda vardır.

  101. ne vefki yaptırdınız ki?
    Ben mesela bağlama vefki yaptırmıştım baya faydasını gördüm. Her zaman gelip geçmiş günlerimi hatırlamak için buraya bakıyorum. İnsanlara keşke elimden gelse de yardım etsem ama hoca zate gereğini yapıyor.

  102. merhaba bende bağlama vefki yaptırdım beni silen engelleyen insan aradı dünden beri yazıyor konuşmak için bahane arıyor sürekli 21. günündeyim işlemin daha dün olmadı yazmaz geri dönmez diye düşünürken valla gece 1 de yazmış enterasan

  103. Bende vefk yaptırdım ama sonucumu bekliyorum yaptıranlar arkadaşlardan bilgi almak istiyorum

  104. Merhaba benimde 27. Gunum hala bi etki geri dönüş yok 40. Günü bekliyorum insallah sevgisiyle geri döner yoksa daha yapicak hicbsy kalmicak onun icin

  105. Merhaba hocam çok iyi birine benziyor banada vefk hazırlamaya basladı dün 1hafta sonra gelicek bakalım neler olucak inşallah işe yarar. Çaresiz? ne yaptın birsey yazsan ne drumdasın?

  106. Slm ben halil zonguldak’tan yaptirdim gelismeer guzel ama daha sanirim istedigim gibi duruma gelmedi ama simdiden bole olduysa daha da iyi olacak hocaya inaniyorm

  107. HOCAYA WHATSAPPDAN YAZSAM CEVAP VERİR Mİ DİYE ÇOK MERAK EDİYORDUM. AYRICA HOCA NEDEN ARAMIYORSUN DA YAZIYORSUN DİYE DE KIZACAK DİYE DÜŞÜNÜRKEN ARAMAYA ÇEKİNDİĞİM İÇİN WHATSAPPDAN YAZDIM SORUNLARIMI ÇÖZMEMDE YARDIMCI OLDU SAĞOLSUN.

  108. Bende ayni seyler oldu ..evde sürekli rahatsiz ediyorlardi..her köseden korkuyordum..geceleri..bana tuhaf dokunuyorlardi..hocam bunlari ortadan kaldirdi..bastan cok etkili degisiklikler görüyordum..su anda 30 günün okumasi yapildi..esim alkol icmekde..issiz..evde hep kavga huzursuzluk..cocuklarina ilgisizlik..insallah iyi düzelmeler olur ..harmura celbi yaptirdim..daha bitmedi..insallah düzelmeler olur..

  109. Kaynanam sürekli hakkımda kocama gereksiz şeyler anlatıyordu. Kocamla aramın bozulması için elinden geleni yapıyordu. Nasıl bir insan anlamış değilim. En sonunda dil bağlama vekfi yaptırdım konuşmaktan aciz kaldı. Sağolun hocam.

  110. Sonucu nasıl peki sevdiğiniz kişi size ne derdi mesaj attı mı aradı mı ? Nasıl oldu ? Oluyor ? Peki nasıl ?

  111. Sonucu nasıl peki sevdiğiniz kişi size ne derdi mesaj attı mı aradı mı ? Nasıl oldu ? Oluyor ?

  112. Nasıl oldu mesela sevdiğin ne yapıyor şuan sana ne bilim arıyor mu soruyor mu ?

  113. EV İÇERİSİNDE SÜREKLİ RAHATSIZ EDİLİYORUM. BİR KAÇ MEDYUMLA BU GÖRÜŞEREK BU DURUMDAN KURTULMAK İSTEDİĞİMİ SÖYLEDİM. AMA HEP KANDIRILDIM. SONRA DOĞRU MEDYUM HOCAYLA TANIŞTIM ÇALIŞMA YAPTIKTAN 2 HAFTA KADAR OLDU. 3 GÜNDÜR EV İÇİNDE RAHATSIZ EDİLMİYORUM. RAHATSIZ EDEN ŞEYLER ÜÇ HARFİLERDİ. BU HOCA GERÇEKTEN İŞİ BİLİYOR BENİM GİBİ OLANLAR VARSA GÖRÜŞMELERİNİ İSTERİM. O ANLARI, O KORKULARI KİMSEYE ALATAMAZSINIZ AMA HOCA SİZİ DİNLİYOR.

  114. komşularla bir araya toplandık konu büyüden açıldı. Birisi çocuk yapamıyormuş hoca Vefk yazmış çocuğu olmuş. Bana tavsiye etti bakalım bende vefk yazdırdım sonucunu burdan paylaşıcam.

  115. kocama söz dinletemiyordum. Her defasıda benden daha baskın çıkıyordu. Ben bi kelime etsem kocam 10 kelime ediyordu. Hocama dil bağlama vekfi hazırlattım sus pus oldu adamcaz.

  116. Kısmetim kapalıydı hocaya kısmet açma vefki yaptırdım 1 ay sonra kısmetim ayağıma geldi. Evlenmeyi düşünenler varsa evleneceği kişiyi bulamıyorlarsa hayırlı kısmet bulma vefki yaptırsın işe yarayacaktır. Bende işe yaradı

  117. hocaya ulaşın bir şekilde. Bende senin gibiydim kız arkadaşımı çok kıskanıyordum işyerindeki arkadaşlarını gözüm tutmuyordu Vefk yaptırdım şimdi kafam çok rahat. Ulaşamazsan numarasına whatsappdan mesaj yaz

  118. Süleyman bende kız arkadaşımın başkasına bakmasını istemiyordum. Nolur olmaz hayat şartları diye hocamı aradım sağolsun bir şeyler yaptı ve bana gönderdi. Şimdi içim rahat sende yaptırabilirsin.

  119. kız arkadaşımı kendime bağlamak istiyorum. Gözü benden başkasını görmesin kimseye bakmasın kimse de ona bakmasın Vefkler bunu için kesin sonuç verir mi allah rızası için cevap lütfen

  120. Bende hocama eşimi geri kazanmak için başvurdum inşallah iyi olur. Allah herkesin gönlüne göre versin. Amin

  121. Merhabalar ben 13 nisanda başladım medyum hocayla kendisinden inanılmaz memnun kaldım sağolsn ne zaman yazsam cevaplıyor sorularımı etkileri eskiye göre daha iyi şuan hocamda söyledi zaten başardık Rabbimin izniyle gönül rahatlıyla güveneceğiniz birisidir

  122. benm bugn 17 oldu vefkim celculutiy duasi verdi hocam okuuyrum eve geldi kocm ama halen sanki degismedi gibi ama eve glmesi bile ck buyk birsey bnm icin olcak inaniyrumm

  123. Selam ilk başlarda endişe duydum etki bende geç oldu mart 15 de başladık 40 gün hiç etki etmeyecek sandım ama hocam 45 nci okumayı yani üçüncü okumayı yapınca sanki böyle etkiler başladı ben kendimde de hissettim bunu tuhaf gelebilir belki anlatılması güç harmura celbi yaptıranlar eminim beni anlıyordur teşekkür ediyorum 🙂

  124. sevgi hanim celbi yaptirdikdan sonra neler oldu anlatirmisiniz..hayatinizda degisen seyler oldumu etkisi ne kadar?

  125. Celbim geldi arkadaşlar kullanıyorum hocam okuma yaptı ama içimde sanki olmayacak gibi bir his var inşallah Allahım bizimde dualarımızı kabul eder hocam sağolsun beni anlıyor kırmıyor hiç ne zaman sorsam cevap alabiliyorum hepimize acil şifalar

  126. çaresiz ben bugün hatta 1 saat önce sevdiğim çoçuk tarafından arandım şok oldu desem yeridir çünkü beni kolay kolay aramazdı bugün işlemin 21. günündeyim

  127. Merhaba umarım sende sonuç almışsındır. Bende yeniyim burada aranızda bugün başladık hayırlısı olur inşallah hocam doğrusu beni etkiledi çok.

  128. Hayirlisi olsun insallah.. Hocam cok ilgili her soruyu cevapliyor. Sagolsun bastan soyledi herkeste durum farkli oluyor diye. Bende zayif kaldi biraz ama en azindan hocamin ilgisi cok onemli sagolsun. Tekrarlayalim dedi kismet… insallah tekrarda olur yazarim gelismeleri. Rabbim herkesi mutlu etsin kısacik dunyada..

  129. İnşallah seninde olmuştur benimkis engeli kaldırdı iyi gbiyizi ama şuan daha bitmedi bakalım hayırlısı olsun:)

  130. Bende hocamla görüştümbugün harmura celbi yapacagz güvenilir biri yalansız?

  131. Hayirli cumalar gelişme yasayan arkadaşlar yazabilirmi lütfen..

  132. 28. Gundeyim sadece 15. gunde msj atti okadar bekliuorum sabirli bi sekilde ben hep inandim olucak duzelicek allhin izniyle

  133. Çok sağolun mensure Hn. ALLAH DAIM ETSİN MUTLULUGuNUZU INŞALLAH bana ve benim gibi bekleyenlerede tez zamanda hayırlı kılar Rabim tez zamanda bizede nasip eder ? az önce yanlış yazmışım 19. Günüm bugün destek olalım bbirbirimize gelişmelerden haberdar eedelim umut oluyo bekleyenlere Allah büyük inşallah hayırlı sonuçlar Alalım

  134. SELAM ARKADAŞLAR BEN Bİ İŞLEM İÇİN HOCAYA BAŞVURDUM DÜN BAŞLADI SONUCU AKTARICAM

  135. Allah razi olsun 14531453 Allahım ne kadar güzel Rabbim devamını getirsin inşallah hayirli kilsin helal kilsin Allah rizasiyla mutlu olun insallah.Inşallah bana ve benim gibi bekleyenlerede te zamanda Alahin izniyle hocamiz vesilesiyle sonuc olmayi nasip etsin Rabbim yardım etsin. benim 18. Günümdeyim harhangi bir gelisme yok ? bekliyorum sadece hocamızın da çok üzuyorum kimseye derdimi anlatamıyorum ki hocamda sağolsun kahrimi çekiyor Allah nasip ederse sabret günü tamamla diyerek telkinde bulunuyor. Beni benim durumum da olanlar anlar çok zor dayanmak Allaha bıraktım her şey onun iradesiyle olur o en iyisini bilendir.

  136. CARESZ EVET BENIM 32 GUNDE ETK OLMAYA BASLAD ILK BSTA COK UMUTSZLGE KAPILDM AMA COK SUKUR DUZELDI ELBETTEKI ONCE ALLAH YARADAN SAYESINDE MEDYUM HOCAYI BULMAM BILE ALLAH IZNIYLEN VESILE KILDI ELHAMDULILLAH

  137. Mensure hanim sizin işleminden sonuç aldınız mı nekadar sürede aldınız? Sonuç olumlu olduysa yazatrmisiniz

  138. Merhabalar bende bugün başladım doğru medyum hocayı bulunduğumu düşünüyorum gerçekten iyi niyetli yarıdmsever hoca

  139. SEVDİĞİM AYRILDIK TAM 4 YILIMI VERDİM EMEK ZAMAN SEVGİ SAYGI İNSAN OLABİLİYOR NE OLDUM DEMİYECEKSİN NE OLACAM DİYECEKSİN CİDDEN ÇOK KANDIRILDIM AMA HOCAM KEŞKE ÖNCEDEN BULSAYDIM ÇOK DÜZGÜN BİRİ MAŞALLAH ALLAH BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN..

  140. Selam bende aydından semih 17 gün oldu vefkimi hocamın dediği şekilde kullanıyorum. Ayrıldığım eşim için başvurdum. 3 gün önce whatsaptan yazdı rğyalarında gördüğünü söyledi iyi olup olmadığımı sordu gerçekten inancım tam ama tabi önce allahn izniyle sonra hocam sayesinde kaderimizde varsa olacak inş

  141. Beklemek çok zor hergun her saati beklide burdaki yorumlara bakiyorum ne oldu ne bitti dıye okadar zor güvenmek ggerçemi acaba nasıl oldu nasıl olur beklemekten başka çare yok çok umutsuzum burdaki yorumları okuyunca biraz olsun acaba olur mu diyorum Allah kimseyi ceresiz bırakmasın inanın çok zorrrrrrr ???

  142. Benim.15 .gunumde engelimi kaldirdi be 17 gunumde ara vermek zorunda kaldim ve yarin tekrar devam edicem bana bugun msj.atti hakkini bana helal et diye sanirim.adim atmak icindi bu bana attigi msj bu cok iyi bir gelisme benim icin cok umutsuzdu beni engellemisti cok tsk ederm hocam devam edicem 40 gun dolsun bakalim bi gelisme olursa yine yazicam caresiz olan arkadasim bu bir gercek bende cok umutsuzdum taki hicamla karsilasana kadar hocamin dedigi sekilde kullabilirsa oluyor ben sahidim.yasadim msj.atti kucukte olsa

  143. Allah askina gerçek mi yardimci olurmusunuz llütfn bende gün sayiyorum Rabbim büyük cok umutsuzum nasıl olcak inanin o kkadar çok merak ediyorum ki Allah büyük

  144. Benim 15 gunum ve telefonundan beni engellemisti engelini kaldirdigini gordum bekliyorum devamini paylasicam sizlerle

  145. COK GECMS OLSUN BENMDE SORUNLARM DOLAYSYLA ARASTRP GELDGM COK DGRU BR YER OLDUGUNU TANSTKTAN SNRA ANLADGM BU YERE HOCAMA SONSUZ TESEKKURLER EN DOGRU YERDESNZ KESNLKLE PSMAN ETMEZ HOCAM COK DURUST

  146. Sizin yardımınıza ihtiyacım var Evde farklılıklar var ve bizde ailede İşlerimiz ters gidiyor
    Evde hep hastayız Elimiz kolumuz kalkmıyo Eşim işten soğudu çalışmak istemiyo Ben yıllardır çalıştığım yerde sorunlar yaşıyorum Bana yardımcı olurmusunuz rica etsem bi yol gösterirmisiniz

  147. Merhaba arkadaşkar benim vefkim çok iyi bir şekidle sonuç verdi bugün 24 uncü günüm ilk baslarda çok ümitsizliğe kapıldım olmayacak sandım ama oldu çok şükür tabi Allahın izniyle herşey hocamız dediği gibi:)

  148. Bende hocama vefk yaptrdim 12 gunumdeyim suan icin bi gelisme yok olursa buraya yazacagm hocama inaniyorum insanlah bende sonuc alirim.

  149. HCMA GUVENDM PSMAN OLMADM IYKDE TANDM 18 GUNUM VEFKM ETKİ EDYOR COK SKUR

  150. hocama ne kada tsekkur etsem azdir kus gibi hafifledim Once rabbimizin sonra sizin vesilenizle vefkimde cok sukur ki basariya ulastk Allah ne muradniz varsa versin hocam

  151. Bende vefk tuttu arkadaslar etkisi iyi gorunuyor dedi hocam sagolsun cok ilgili boy seviyesi uzerinde yuksege kaldrmami istedi gercekten etkiler var suan

  152. Selam benim oldu ama celb yaptirmistim. Hoca bey adanaya kargoladi. Sagolsun ilgili yardimci biridir. Tavsiye ediyorum

  153. Merhaba arkadaşlar bende yaptirdim bekliyorum 6 gunumdeym hocam cok ilgilendi sağolsun sabrila dinledi her defasinda bekliyorm zamani ..
    Allah razi olsun hocam

  154. Doğru hocadan şaşmayın benim gibi mağdur olmayın para biriktirip bende doğru hocamla baslayacagim

  155. dogru diyorsun kardes hocam iyi ama ben cok memnunum vefkimin etkiside var esimle aramiz kotuydu simdi yavas yavas duzelmeye basladi

  156. arkadaşlar iyi araştırın benim gibi sahte birine kanmayın 900 TL gönderdim bi medyuma ama parayı alana kadarmış aldıktan sonra bir daha cevap vermedi

  157. Ben Ersin vefki yaptıralı 4 gün oldu bekliyorum sabırla hocamdan allah razı olsun kaliteli hoca

  158. hocamvefkimi kargoya vermiş mesaj geldi alınca da duaları ve nasıl kullncamı yazacak tşkrl

  159. Dila hanim sizde kac gunde etki etti.. mutlulugunuz daim olsun insaallah

  160. Harmura celbi daha etkiliymiş benim vefkim tuttu ama bi tanıdığım var onda da vefk olmamış celb tutmuş

  161. Merhaba medyum hocanın vefkleri tutuyormu ne kadar fiyatı acaba öğrenebilirmiyim teşekkürler

  162. Hocam bugun kargoyu gondermis. Baglama vefki icin insaallah. Ben hocamin guzel seylere vesile olacagina inaniyorum.gelismeleri yazicam.

  163. Ben harmura celbi yaptırdım gayet te memnun kaldım. Fakat hocam gerçekten dürüst birisi önceden gittiğim medyumların hepsi 72 saat 21 gün 7 gün demişlerdi kesin demişlerdi aksine olmadı. Hocam öyle güzel bir dille anlattı ki. Kesin olan hiç birşey olmadığını mantıklı açıklamalar yaparak sıkılmadan izah etti. Kendisinden Allah razı olsun eline koluna zeval vermesin rabbimiz.

  164. Slm bn 19 eylde basldk vfk islemne hcm 7 gnde hazirladi saglsn gnderdi bna kayserdym bn kdnsine tskr edyrum evt ortada cok kandırkcı vr ama bn memnunm vefk yptgm icn

  165. Allah rızası için aşk vefki tutanlardan birisi bana yorum yazsın yardımcı olsun.. Kalpten yürekten inanıyorum çok

  166. Evt gerçktnde ilgili bşndn svmadı 15 dk anlttı hcm sğlsn

  167. Bu hafta bende hocamla baslayacagim gelişmeleri yazarım

  168. Hocam ilmine eline koluna sağlık işlerim yolunda Rabbime bin şükür vesile oldunuz

  169. hocam banada yapın nolur üç çocuğum var elinizi öper

  170. ONBEŞ DOKŞAN GN ARASIND ETKİ ŞANSI VAMIŞ BENİM 24 OLDU 6 GÜN SNRA HOCA BEY OKUMASIU YAPACAK BEN TAŞIYORUM ÜZERİMDE GÜNLERİNİ SAYIYOR YASAĞI YOK KULLANMASIDA BAYA KOLAY

  171. Slm Sonuç güzel istediyim gibi ilerliyor inşalah güzel olacağna inanıyorum

  172. Slml Kocamla geçimsizlik ayrılık boşanma kısaca aile düzeni için. Henüz yeni ama eşim tavırları değişti bana karşı daha sıcak şimdi inşallah devm eder.

  173. Merhaba fetiye sonucu aldin mi? Esin geei geldi mi? Cok Metal ediyorum, bende vefk yapmak istiyorun Ama hocayi hic tanimiyorum, Ben isvicre de oturiyorum. Hocayi tavsiye ediyor musunuz?

  174. Slml ben adana seyhanda oturuyorum. Medyum doğru hocayı bir arkadaşımın tavsiyesiyle iletişime geçtim. Allah razı olsun çok iyi

  175. hocama bende vefk yaptırdım ama 40 gün demişti tutma şansı değişiyormuş her insanda aynı sonuçları almadığını en başta dedi gerçekten doğru birisi ben memnun kaldım Allah razı olsun kendisi de söyledi sağolsun ilgili ve yardım eden bir insan benim de etkiler olmayacak diyorudm ama 29 ncu günde olmuştu vefkim yapılalı 5 ay oluyor etkisi devam ediyor inşallah hep olur şimdi bir farklı konu için burdaym herkese iyi ramzanlr

  176. Arkadaşlar bugün benim vefki kullanalı 8. Günüm akşam eşim msj atıyor hayatımda kimse yok sende yoksun sen sadece çocukların annesisin diyor

  177. AYNEN BANADA HOCAM SÖYLEMİŞTİ ALKOL KESİNLİKLE İÇİLMİYCEK BOZULUYOR HEM ALKOL KÖTÜ BİŞİ

  178. İnşallah seçen benim dualarım da onun için ben doğru dürüsrt hocaya msj yazdım başımdan geçenleri o da vefkten bahsetti ne yapacağını yazdı bir hafta sürüyormuş vefki in hazırlanması gönderdi şimdi takıyorum bugün 6. Günüm gece duasını okuyorum inşallah bende senin gibi güzel sonuçlar alırım

  179. Mrb. Normalde ben engelliydim hiç konuşmuyordu bile dışarda falan görse tyüzünü çeviriyordu o derece ama çok şükür şimdi daha iyz doğru hocam vesile oldu kendisine ne kadar teşekkür etsem azdır

  180. Naptinki? Hocam kesinlikle alkol almayin diyordu, cunku alkol bir damla bile icsen bozulur demisti. Ben icmiyorum ama dua sonucta tarif ettigi sekilde kullanmamz gerekir yoksa fayda goremeyizki. Uzuldum ama huly.

  181. Geçmiş olsun fetiye vefkide anlatmıştı hocam ama ben celbi tercih ettim kullanımı çok kolaymış zaten gümüşe kaplanmış kolye gibi boynumda zincir aldım takıyorm inşallah seninde tez kısa sürede olur

  182. merhaba arkadaşlar ben daha öncede yazdm hazırlanıyordu vefkim geldi aldım sağolsn hocam anlattı duasını da telefonuma gönderdi ama benim hatam yüzümden bozuldu çünkü kesinlikle yapmamam gereken şeyi yaptım hepsi benim yüzümden hepsi:(

  183. Seçen sen ne için yaptırdın bu harmura celbini senin sorunun neydi

  184. Benim bugün 3.günüm benim eşim bi anda ayrılma kararı aldı bosanmak icin oysa birbirimizi o kadar çok seviyorduk ben de tabi neye uğradığımı bi anda internette gezerken hocanın sayfasını buldum başımdan geçenleri msj attım o da sağ olsun geri dönüş yaptı bana aşk vefki nden bahsetti nasıl olduğunu nasıl uygulandığı yazdı ben para gönderdim işlemlere başladı geçen hafta bana kargo gönderdi o zaman müsait değildim şimdi takıyorum ama eşimle hiç telefonla görüşmüyoruz beni görmek istemiyor adeta benden kaçıyor sadece msj yazıyor oda çocuklar ile ilgili birşey olursa. İnşallah bende senin gibi iyi sonuçlar alırım eşimi ben çok seviyorum onun için yaptırdım zaten Allah’ım herkesin duasını kabul etsin.İnşallah bir gelişme olursa yazarım

  185. Benimde 20 günüm bugün ama harmura celbi yaptırdım senin de aynımı fetiye bende ilk engelliydim asla görüşmem etmem diyordu inanımaz bir şekilde dönüş yaptı çok mutluyum ama ona çaktırmıyorum tabi umarım hepimizin olur Allah hepimizin dualarını kabul etsin amin çok amin

  186. Dün akşam taktım vefk imi duasını okumaya başladım inşallah iyi sonuçlar alacağıma inanıyorum

  187. İnşallah bende iyi sonuçlar alırım vefkim elime ulaştı ama şuan takamıyorum haftaya takıcam hocam %80 tutma olasılığı var dedi ama bilmiyorum artık allah’a kalmış

  188. Hocam bas tacisiniz cok ilgilisiniz yardimsever birisiisiniz Allah ne muradiniz varsa versin insalah. Arkadaslar hepimizin dualari insallah kabul olsun Rabbimizin izniyleee

  189. mrh benim arkadasim melek yaptirdi memnun kaldi bende memnun kalacagim artk eminim hocadan dogru secim yapmssn hayirisi olsun insallah

  190. Bende hocaya bağlama vefki yaptırdım bugün gönderdi yarın yada öbürgün elimde olur inşallah iyi sonuçlar alırım sonuçlar iyi olursa yazarım.

  191. Selamun aleyküm. Sanırım siz konyada ofisi olan hocasınız. Hocam methinizi çok duydum. Siz beni bekli tanımazsınız çok fazla kişiye yardımcı olduğunuzu biliyorum. Benim halamın oğlu aliye vefk yapmıştınız. Eşiyle sıkıntısı vardı facebokta konya görünce oradan hatırladım sizi. Eğer müsait olursanız arayacağım sizi sayın hocam. Benimde danışmam gereken konular var size.

  192. MEDYUM BEY BANADA YARDIMCI OLUR MUSUNUZ ÇOK BÜYÜK DERDİM VARDA:((

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu