Evlilik Büyüsü

Evlenmemesi İçin Büyü

Evlenmeme Büyüsü

Büyü genellikle kişilerin sevdiklerine kavuşması için denedikleri bir yöntemdir. Fakat kötü niyetle yapılan bazı büyülere vardır. Kişinin evlenmemesi için büyü yaptırarak kişilerin kısmetinin kapanması sağlanabilir. Bunun için medyuma giderek kısmet bağlama, kader bağlama büyüleri yaptırabilirsiniz. Bu büyülerin tesiri ve sonuçları çok kuvvetli olduğu için kişinin büyüyü yaptırmadan önce iki kere düşünmesi gerekir. Kısmet kapama büyüsü üç harfliler kullanılarak yapılır ve kişinin hayatını etkiler, kaderini değiştirir. Bu yüzden oldukça tehlikeli bir büyüdür. Büyünün yapımı sırasında da üç harflilerin size musallat olması mümkündür. Bu yüzden çok dikkatli olmalısınız ve bu tarz büyüleri kendiniz yapmaya kalkmamalısınız. İyi bir medyuma giderek büyüyü medyuma yaptırmak sizin için daha iyi olacaktır. Biz büyü yapmıyoruz size de tavsiye etmiyoruz. Dinimizde de büyü yapmak lanetlenmiş ve yapan kişilerin cezalandırılacağı açık bir şekilde söylenmiştir.

Kısmet Bağlama Büyüsü Ne Kadar Etkili

Kısmet bağlama büyüleri kara büyülerdendir ve yapımı ile çok zor bir büyüdür. Bu yüzden büyü yapıldıktan hemen sonra kişi anında büyüden etkilenir. Kişinin hayatı artık kendi seçimleri dışında ilerlemeye başlar ve kişi tüm olumsuzlukları üzerine çeker. Kişinin kısmeti bağlanmıştır ve artık hayatında duygusal olarak kimse olmayacaktır. Kısa süre de büyü yapılan kişi evlilik fikrinden de soğur ve evlenmek istemez. Kişinin evlenmemesi için büyü yaptıranlar bu şekilde amacına ulaşmış olacaklardır.

Kısmet Bağlama Büyüsü

Kısmet bağlama, kader değiştirme büyüleri kuvvetli büyüler olsa da belli bir süre sonra etkileri kişi üzerinden kalkmaya başlayacaktır. Bu yüzden sık sık bu büyüleri yeniletmeniz gerekecektir. Bunun için de büyüyü yaptırdığınız medyuma gitmelisiniz. Büyünün sürekliliğini ve tesirinin devam etmesini bu şekilde sağlayabilirsiniz.  Fakat büyü yöntemi ile kişilerin hayatını değiştirmek hem etik değildir hem de dinimizce yasaklanmıştır.

İlgili kelimeler:
https://dogrumedyum com/evlenmemesi-icin-buyu/
Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu