Aşk Büyüsü

Etkili Karabiber Büyüsü

Etkili Karabiber Büyüsü

Aşk büyüleri çok çeşitli haldedir. Günümüze kadar yüzlerce farklı türde ola aşk büyüsü gelmiştir. Bu büyüler arasında aynı zamanda yeni büyüler de vardır. İnsanlar her iki büyü türünü de günümüzde uygularlar. İki tür büyü de gerçekten kuvvetli etkilere sahip haldedir. Aşk büyüleri sayesinde kişi yaşamından haz duymaya başlar, sevdiğine kavuşur, tüm engeller ortadan kalkar.

Etkili karabiber büyüsü de bu amaç ile yapılmakta olunan bir büyü türüdür. Bu yazıda bu büyü hakkında en detaylı bilgileri göreceksiniz. İlk olarak etkili karabiber büyüsünün ne olduğunu ve nasıl yapıldığını, sonrasında ise bu büyüyü kimlerin yapabiliyor olduğunu göreceksiniz.

Karabiber Büyüsü Nedir, Ne Anlama Gelir?

Karabiber büyüsünün anlamı genel olarak şu şekildedir: Bu büyü aşk amacı ile yapılmakta olunan yüzlerce yıllık olduğu bilinen bir büyü çeşididir. Bu büyü sayesinde kişiler aşık oldukları kişilere kavuşurlar.

Etkili Karabiber Büyüsü

Bu en kısa zamanda ve en belirgin şekilde gerçek hale gelir. Eğer kişi imkansız bir aşka tutulduysa, platonik bir âşık ise ya da iki taraf da birbirine aşık fakat araya pek çok aşılmaz engel giriyor ise bu büyü işe yarar. Kişilerin arasındaki tüm engeller ve sorunlar ortadan kalkar. Etkili Karabiber Büyüsü kısacası bu anlama gelir. Peki, bu büyünün yapılışı nasıldır? Bu sorunun cevabı sıradaki başlıkta verilmiştir.

Etkili Karabiber Büyüsü Nasıl Yapılır?

Etkili karabiber büyüsünün yapılışı gayet kolay haldedir fakat büyünün yapılması için gereken güçlü bir manevi kudret vardır. Kişiler karabiber kullanarak büyüyü yaparlar. Büyü işleminde bu karabiberler yakılır ateşe atılır. Bu büyü süreci yaklaşık 1 hafta kadar sürer. 1 hafta sonrasında ise büyünün ektileri ortaya çıkar. Aynı zamanda büyü yapılır iken çeşitli dualar ve tılsımlar da uygulanır fakat bunları sadece gerçek bir hocadan öğrenebilirsiniz. Büyünün genel olarak yapılışı bu şekildedir. Daha detaylı bilgiler için biraz önce de dediğimiz gibi mutlaka bir din insanı ya da hoca ile görüşmeniz gerekir. Peki, bu büyüyü kimler yapar?

Bu Büyüyü Yapan Kişiler

Büyülerin hiçbirini sıradan bir insan yapamaz. Büyü yapacak olan kişinin ilk olarak psişik yeteneklere sahip olması şarttır. İkinci olarak da manevi bir güce sahip olmalıdır. Ve üçüncü olarak da kişi kadim ilimlerin bilgilerinin eğitimlerini almış olmalıdır. Ancak bu özelliklere sahip olan insanlar etkili karabiber büyüsü yapar. Bu kişiler de hocalar ve medyum olan insanlardır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

4 Yorum

 1. Sedat34 dedi ki:

  Selam istanbulda sedat ben. Yasin hocayı arkadaşım sayesinde buldum Allah razı olsun kısmet vefki başlattık 17 günde tesiri başladı. Şu dönemde olan kötü işlerim düzelmeye başladı.

 2. ferruh dedi ki:

  karabiberle dua olur mu acaba

 3. Sinem su dedi ki:

  Mrhablar benimde güvenim geldi iyi birine benziyor yorumları da okudum inşallah hislerimde yanılmam. Teşekkürler.

 4. Simay ERGÜL dedi ki:

  Eşim ile hergün kavga ediyorduk bu durumdan bıkmıştım ilişkimiz sallanıyordu çare aramaya başlamıştım. Allaha şükürler olsun karşıma siz çıktınız da yuvamı yıkılmaktan kurtardınız hocam hakkınız ödenmez. Vekfi yaptırdıktan 19 gün sonra etkisini gördüm aramız düzeldi normal konuşuyoruz kavga çıkmıyor bile. Çok saolun hocam.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu