Aşk DuasıBağlama Duası

Eşler Arasında Okunacak Aşk ve Bağlama Duaları

Eşler Arasında Okunacak Aşk ve Bağlama Duaları

Eşler Arasında Okunacak Aşk ve Bağlama Duaları eşleriyle aralarının düzelmesini ya da daha iyi hale gelmesini isteyen pek çok kişi tarafından araştırılıyor.

Özellikle de bazı dualar ve sureler, evlilik içerisinde eşlerin birbirleri ile daha iyi anlaşmalarına yardımcı oluyor. Pek çok kişi bu farklı dua uygulamaları ile evliliklerinin çok daha keyifli ve güzel hale gelmesini sağlıyor.

Daha iyi bir geçim sağlamak ve eşleriyle güzel zaman geçirmek adına farklı aşk ve bağlama duaları bulunuyor. Bu duaların daha tesirli ve güçlü hale gelmesi adına insanların özellikle de inanmaları gerekiyor.

İnsanlar ettikleri duaların kabul olacağına ne kadar inanırlarsa eğer duaları da daha güçlü hale geliyor. Gerçekten de kalpten inanarak bu duaları eden kimseler Allah’ın da izni ile birlikte eşleriyle aralarının çok daha iyi hale gelmesini sağlıyor.

Eşinle Aranın İyi Olması İçin Hangi Dua Okunur?

Eşinle aranın iyi olması için dua okumak isteyen kişiler bunun için hangi duayı okumaları gerektiği konusundaki araştırmalarını sürdürmeye devam ediyor. İnsanlar özellikle de daha mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olmak adına Allah’a dua ediyor.

Bu dualar arasından özellikle de Duha suresi son derecede etkili bir sure olması ile dikkat çekiyor. Bu duayı ederek eşleriyle aralarının daha iyi olmasını isteyen kişilerin şu adımları uygulamaları gerekiyor.

 1. Abdest almak
 2. 2 rekat dilek hacet namazı kılmak
 3. Eşinin fotoğrafına bakarak sureyi okumak
 4. Allah’a dua etmek

Bu şekilde yapılan dua uygulamaları çok daha tesirli hale geliyor. Özellikle de ibadetlerin ardından yapılan duaların daha tesirli olduğu da pek çok kişi tarafından biliniyor. Bu adımları uygulayan kişiler Allah’ın izniyle eşleriyle aralarının daha iyi hale gelmesini sağlıyor.

Eşler Arasını Düzelmek İçin Hangi Sure Okunur?

Eşler Arasında Okunacak Aşk ve Bağlama Duaları
Eşler Arasında Okunacak Aşk ve Bağlama Duaları

Eşler arasını düzeltmek için sure okumak isteyen kişiler de bunun için hangi sureyi okumaları gerektiği konusunu araştırıyor. Daha iyi bir geçim ve düzen sağlamak isteyen kişiler bu noktada yine Duha suresini okumayı tercih ediyor. Bunun için de farklı bir dua uygulaması bulunuyor. Bu dua uygulamasını yapmak isteyen kişilerin de şu adımları tamamlamaları gerekiyor.

 1. Abdest almak
 2. 100 kez El-Vedud esmasını okumak
 3. 21 kez Duha suresini okumak

Bu uygulamanın özellikle de her gün yapılması önem taşıyor. İnsanlar eşleri ile araları düzelene kadar hatta düzeldikten sonra bile bu duayı her gün okuyabiliyorlar. Böylelikle de Allah’ın izni ile birlikte her ne sorun olursa olsun eşleri ile aralarının yeniden düzelmesini sağlayabiliyorlar.

Hangi Sure Aile Geçimsizliği İçindir?

Aile geçimsizliği için sure denildiği zaman da farklı sureler dikkat çekiyor. Ev içerisinde huzurun ve geçimin sağlanması adına kötü vesveselerin ev içerisinden uzak kalması gerekiyor. Bunun için de özellikle belirli sureler dikkat çekiyor. Bu sureler ise şu şekilde sıralanıyor;

 1. Ayetel Kürsi suresi
 2. Bakara suresi
 3. Felak suresi
 4. Nas suresi

Belirtilen sureler özellikle de kötü varlıkların ve vesveselerin uzaklaştırılması adına okunuyor. İnsanlar evlerinde her gün düzenli bir biçimde bu sureleri okudukları zaman kötü varlıkların ve vesveselerin evlerinden uzak kalmasını sağlıyorlar. Böylelikle de evleri içerisinde daha iyi bir geçim ve huzurun olmasını sağlıyorlar. Özellikle de ev içerisinde huzursuzluk ve sürekli olarak tartışmalar meydana geliyorsa bu durum ortadan kalkıyor.

Eşler Arasındaki Muhabbet Nasıl Artar?, Eşler Arasında Okunacak Aşk ve Bağlama Duaları

Eşler arasındaki muhabbet için dua okumak isteyen kişiler de Duha suresini okumayı tercih ediyor. Bu sureyi gerçekten de inanarak okumaları ardından Allah’a sığınan ve O’na iman eden kişiler, eşleri ile aralarının çok daha iyi hale gelmesini sağlıyorlar. Bu surenin de kesinlikle abdestli bir biçimde okunması gerekiyor. Özellikle de yapılan ibadetlerin ardından okunması duanın daha tesirli hale gelmesini sağlıyor.

Eşler Birbiriyle Nasıl Konuşmalı?, Eşler Arasında Okunacak Aşk ve Bağlama Duaları

Eşler birbiriyle nasıl konuşmalı denildiği zaman da İslam dinindeki konu başlıkları dikkat çekiyor. İnsanların İslam’a göre eşlerine kesinlikle kibar ve nazik davranmaları gerekiyor. Özellikle de saygı ve sevgi kavramlarına oldukça dikkat edilmesi önem taşıyor. Bu durum sağlandığı zaman eşler arasındaki muhabbet de daha iyi hale geliyor.

Fakirlikten Kurtulma Zengin Olma Duaları yazımızı da okuyabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu