Aşk Duası

En Çabuk Tutan Hızlı Aşk Duası

Aşk Nedir ?
Öncelikle ana konumuz olan çabuk tutan aşk duası için işin temeline gitmek gerekir. Bunun içinde Aşk’ı anlamak, bilmek ve tanımak gerekir. Çünkü 3 harften oluşan ve basit, küçük bir şey gibi görünen bu kavram, hayatımızı komple derinden etkileyen, iyi ya da kötü yönde kararlarımızla yönlendiren çok çetrefilli ve bir o kadar da tehlikeli ama güzel tarafları da olan bir duygu. Hayatımız boyunca birçok kişiyi severiz. Bazen onlar bizi daha az sever, bazen de biz onları yeterince istemeyiz. Tam anlamıyla karşılıklı eşit miktarda sevmek çok az insana denk gelen bir durumdur. Bu tip durumlarda çevremizden, ortak arkadaşlarımızdan onun dikkatinin bu yöne çevrilmesi için destekler isteriz. Sevmek, insan için belki de bu dünyadaki tek gerçek amaçtır. Öyle ki sevgisiz bir ortamda ne akıl ne de ruh sağlığımız biz ve çevremiz için pek hayırlı olmayacaktır. Sağlıklı bir birey olarak büyümek için sevgiye, aşka dair mutlak bir hüküm olmalıdır. Ancak her durumda olduğu gibi bunda da çok ince bir çizgi vardır. Sevmek ile takıntılık arasında çok tehlikeli bir nokta vardır. Bu sebeple bunu dikkate almalıyız ve o çizgiyi iyi takip etmeliyiz. Takıntı boyutuna ulaşan insanlar karşı tarafın ilgisini çekmek ve onunda kendisinin sevdiği gibi sevmesini beklemek ve bunun gerçekleşmesini sağlamak için ciddi davranışlara sevk eder kendisini. Bazıları kendi canıyla karşı tarafa vicdanen rahatsızlık verir, bazıları karşı tarafı şiddet, tehdit ve can acıtma noktasına kadar varabilir. Bazı kesimlerde dualarda büyülerde arar istediği şeyi. Bunun kötü tarafı, aşk insana her şeyi yaptırtır. O yüzden çabuk tutan aşk duası, sevdiğinizi kendine hemen bağlama yolları, aşkınız için aşkınızı bağlayın büyüleri adı altında insanların bu en aciz ve düşmüş hallerinden yararlanmak isteyecek sahtekarlara da dikkat etmek gerekir.
İşte bu takıntı boyutuna ulaşan insanlarda son olarak büyü, dua gibi şeylere yönelirler. Çünkü sevdiğiniz birinin size karşılık vermemesi, sizden uzaklaşması her insanın kaldırabileceği bir durum değildir. Yapılan araştırmalar, insanın terkedilmesinin fiziksel acıdan daha da şiddetli olduğunu ortaya çıkartır. Dediğim gibi bu işin de sahtekarları var. O yüzden madem bu noktaya vardı iş ve madem bu yöntemden başkası ruhen rahat ettirmeyecek. O zaman işin uzmanını bulmak gerek. Aksi taktirde bu iş terse döner, ciddi sorunlar açar, beklenmedik ruhani kötülüklere kapı açabilir.
Çabuk tutan aşk duası
Genel anlamda sevdiğimiz kişiye kavuşmak, karşılıksız aşkı çözmek için kullanılır. Aşk dualarını kötü amaçlı kullanmak uygun değildir. Eğer istediğimiz kişiyle yan yana gelme ihtimalimiz varsa bu dua kullanılır. Herkesin arzusu sevgisinin karşılığını almasıdır. Ancak bunun aksi durumunda can sıkıcı durumlara bürünür insanlar. Öyle ki bu insanı en çok yaralayan duygulardandır. Aşka karşılık almak için elimizden geleni yaparız. Ama bazen bu çaba yetersiz kalır. Zaten adı aşk olan vazgeçilmez olmasıdır. Kavuşmak için her yolu denediysek bir de dualara başvurmak gerekir. Dualar yüzlerce yıldır Allah ile kul arasında ki en önemli köprü olmuştur. Tabi ki her durumda olduğu gibi bunda da doğru adımları atmak bizim elimizde. Birçok ayette yaratanın kullarına karşı ne kadar cömert olduğu belirtilir. Bunun içinde samimi ve içten bir şekilde dua etmemiz gerek. Ancak önceden de söylediğim gibi dua ve büyü arasında çok ince bir çizgi vardır. Dinimizde duaya yer vardır ancak büyü yasaklanmıştır.
En tesirli aşk duaları
Sevgi her insanın temel ihtiyacıdır. Her zaman birini sever ve sevilmek için ihtiyaç duyarız. İşte çözümsüz kaldığımız anlarda çabuk tutan aşk duası en güzel çözümdür. Eş olabilir, sevgili olabilir ya da platonik aşk beslediğimiz biri için dahi bu dualar yapılabilir. Oldukça etkili bu dualar insanları bağlamaya ve mutlu olacağına inandırmaya başlar. İnsanlar bu hissiyatlar’a kapıldıkça sevebileceğine inanır ve o kişiye yaklaşır. Akılda bu tarz pozitif düşünceler varken size ulaşması ve engelleri aşması çok kolay olacak. Bu dualar sadece karşılıksız aşk için yapılmaz. Sebepsiz yere bizden uzaklaşan, içine kapanan, aşkını saklayan ya da bu yüzden korkan insanların durumlarını daha da rahatlatmak amaçlı da kullanılır.
Aşk dualarını kimler yapmalı ?
Tabi ki bu işten anlayan ve bu işin gerçekten temelini bilen, ruhen de buna inanan insanlar yapmalı. Daha önce bunları yapmamış ya da yapmış ama bir sonuç elde edilememiş, bir nevi yalancı insanlar işlerin kötüye gitmesine sebep olur. Eğer doğru yapıldığı takdirde huzur, aşk, sevgi, bağlılık mutlak suretle orada olacaktır.
En Etkili Dua Hangisidir ?
Birçok dua vardır konuyla ilgili. Ama en etkili ve sık kullanılanı Şahmeran duasıdır. Mersin bölgesinde yaşadığı inanılan, sürüngeni andıran ama aşırı güzel bir kadın canlıdır. Mitolojik olduğu kabul edilmiştir. Ancak araştırmalara göre islamda da kabul görmüştür. Birçok konu için kullanılan bu dua aşk ve bağlama konusunda çok etkilidir. Rivayete göre şahmeran, bir genci düştüğü kuyudan çıkarttığı için o da karşılığında insanların iyiliği için istenen dualara yardımcı olur. Ancak birçok duada olduğu gibi hikmet yalnızca Allah’tan gelir. Rivayetler, söylentiler bu durumun ancak gölgesinde kalabilirler. Kurtulan o genç daha sonra halk arasında lokman hekim adıyla anılır. Şahmerandan öğrendiklerini bitkisel ve tıbbi yöntemlerle insanlara aktarır. Hikâyeye göre de bu genç bir gün şahmeranın ölümüne sebep olur.
Şahmeran duası hangi durumlarda okunur ?
Kazancın bereketini görmek için
Sevgi durumlarında fayda görmek için
Üzerimizdeki ağırlıklardan ve vesveselerden kurtulmak için
1 gün içinde insanı aşık etmek için
Huzur sahibi olmak için
Bu dua sevdiğiniz kişide sadece sizin görünmeniz için yapılan bir niyettir. Ayrıca biliyorsunuz bazı niyetler kendiliğinden duada derin bir yer edinir.
Büyü ve Dua arasındaki fark
Biz islam dinini benimsedik. Dolayısıyla yasaklarına harfiyen uymamız gerekir. Kul sıkıştığı zaman çareyi dua da ve Allah’a yalvarmakta bulur. Doğrusu da budur. Ancak bazı durumlarda insanlar Dua ile büyüyü karıştırmaktadır. İnsanların bu düşmüş hallerinden yararlanmak isteyen bir kesim insanlar vaatlerle kandırır. Dinimizde büyü kesinlikle yasaklanmıştır. O yüzden biz biz olalım çok dikkat edelim ve o çizgiyi geçmeyelim. Her zaman, her yerde dua edilebilir. Sıkıştığımızda, bir dilek beklediğimizde, bir olay arifesinde ve tabi aşka düştüğümüzde… Farklı dualar mevcuttur. Yukarıda da örneğini verdiğim dua gibi birçok dua vardır. Önemli olan kalben istemek, iyi bir şey istemektir. Kötülük istenen hiçbir şeyin duası olmaz. Çünkü o dua değil büyü kısmına girer. İşte o ince çizgi dediğimiz noktayı geçtiğimiz kısımdır. Maazallah bu durum insanı dinden bile çıkartır. Dualar, kişinin kendi rızası ve isteği ile hayırlı, iyi sonuçlar doğurması için içten yakarılan, en samimi ve gerçek bir davranıştır. Ancak büyülerde kimsenin rızası gözetilmeksizin sadece kendi çıkarları için ve hatta bazen karşı tarafın çok zarar görmesi için yaptırılan kötü niyetli eylemdir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

10 Yorum

 1. Yelpazae dedi ki:

  Eşim tarafndan aldatıldım allah kahretsin ne yapıcağımı bilemedim dünya başıma yıkıldı celb yaptırdık en çok güvenebilceğim yöntem ve hocam anlattı celbi ben alkol kullanıcısıyım vefk yaptırmadım elime ulaştı ve kocamı kendime bağladım devam da ediyor

 2. korona dedi ki:

  en guzel olan dualar dua mumin silahidir hocam dualar uzerine calisiyor galiba cok methini duydum hayirli ramazanlar simdiden

 3. NECİM dedi ki:

  EVET

 4. suna efkan dedi ki:

  no sitede yazan mı??

 5. EMRE dedi ki:

  0551 674 12 47

 6. misafir dedi ki:

  no varmı göremedim nedir yazabilir mi birisi???

 7. EMRE dedi ki:

  AYNEN YASIN HOCA KRAL BIRISI BILEN GERCEKTEN TANIR ZATEN BURADA DA ONUNLA CALISAN KISILERDEN BAZILARININ OLDUGUNU DUSUNUYORUM ELBETTE INSANLAR INSALARA VESILEDIR BENDE INTERNETTE BULDUM AMA TUM CEVREME DE TAVSIYE ETTIM DUZGUN BIR INSAN OLDUGU ICIN RABBIM RAZI GELSIN BEN RAZIYIM

 8. Tamer kelte dedi ki:

  Ben bundan 2 ay önce tanıdım yasin hocamı kendisi konyada. Allah razı olsun iletişime geçtim numarasından doğru biridir bana göre. Yardımcı oldu. İlk başta yaptığımız vefk ile tesir alamadık ama sonradan ücretsiz yeniden yaptı zaten bilgi veriyor telefonda. İkinci vefk ile tesir aldım. 40 gün kullanmıştım ilkinde ikinci de aynı ymış zaten ama bende geç oldu biraz arkadaşlar. 28 gün sürdü sonra. Ama tabi herşey Allahın izniyle bu bilinçteyiz çok şükür. Herşey gönlünüzce olsun hocamı tavsiye ederim kesinlikle ve kesinlikle.

 9. mitu.km dedi ki:

  dtaylı blgi hocm vriyr evt haklsn kns bnce dgru oldgnu anlrsn kardsm

 10. Remço dedi ki:

  Nasıl yapılıyor? çok araştırmalar yapıyorum sitedeki hocayı da çok duydum görüşmedim arkadaşlar ama sanırım başarılı biri. Allah doğru insanlardan ayırmasın bizleri ortada çok yalan dolan insan da var. İster istemez çekiniyoruz haliyle.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu