Dil Bağlama Büyüsü

Dil Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Dil bağlama denilince çoğu insanın aklına dilin bağlanması kötülük gibi olumsuz kavramlar gelmektedir. Ancak genel olarak bakıldığı zaman dil bağlama işlemler, bir kimseye karşı istek ve arzularınızı yerine getirtmek için kullanıldığı esastır. Bu kişiler anne baba eş yada çocuğunuz gibi kimseler olabilmektedir. Çene veya ağız bağlama gibi terimlerde de kullanılan bu tesirli çalışmalar medyum ve hocaların yaptıkları itinalı ve özverili çalışmalar sayesinde hayata geçirilmektedir. Elbette bu konu veya diğerlerinde de olduğu gibi rahmani olarak hazırlanan bir çok dil bağlama yöntemi bulunur. Söz dinlemeyen asi bir evladın, veya anne yada babaya karşı ya da evlenmek isteyen genç çiftlerin ailelerinin ikna olmaları yönünde yapılabilmektedir. Bu uygulamanın yapımında gerekli olan bir takım bilgiler veyahut resimler sayesinde hazırlanabilir, etkileri kişiye göre farklılık göstererek belli zaman aralıklarında gerçekleşmektedir.

 

 DİL BAĞLAMA BÜYÜSÜ KİME YAPILIR?

Yukarıda belirttiğimiz gibi bir çok konu veya kişilere yapılabilen bu tertip ayrıca genelde gelin-kaynana, karı-koca gibi ikili ilişkilerde sürekli sorunlar yaşayan, daha önemlisi bu ilişkilerin kırıcı sözlerle yıpranması nedeniyle sarsıntıya uğradığı durumlarda kırıcı olan tarafın kötü konuşmalarından ve kırıcı sözlerinden vazgeçmesi amacı taşıyarak yapılır. Dil Bağlama Büyüsü yapıldıktan sonra kişi her türlü söze karşı cevap vermekte zorlanır ve susar. Çok eskilerden beri hala kullanılan hatta çok sık kullanılan bir büyü çeşididir. Özellikle gelin kaynana arasındaki dil tartışmalarını sona erdirmek için yapılır.

Kesinlikle ve kesinlikle haksız yere yapılmayan işlemlerdir. Yaşanan olumsuzluklarda çıkmazlar var ise bu durumu düzeltmek adına hazırlanan güçlü tertipler sayesinde hazırlanmaktadır. Dil bağlama veya bu tarz da olan sorun ve sıkıntılarınızı gönül rahatlığı ile danışıp çözümü husunda benimle iletişime geçebilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu
Telefon Et
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
WhatsApp WhatsAppdan Ulaş