Dil Bağlama Büyüsü

İkna Etme Büyüsü

Evlilik amaçlı yapılan ikna etme büyüsü erkeğin evliliğe yanaşmadığı durumlarda kadınlar tarafından yaptırılan bir büyüdür. Erkeğin önceden mutsuz bir evlilik yaşamış olması ya da bağlanmaktan korkması evliliğe sıcak bakmamasına neden olabilir. Özellikle uzun süreli beraberliklerin evlilikle sonuçlanmaması durumunda kadının mağdur olması söz konusudur. Bu nedenle kadınların ikna etme amaçlı büyü yaptırmaları sık rastlanan bir durumdur.

Erkeği İkna Etme Büyüsü

Erkekler başta ekonomik nedenler olmak üzere evliliğin gerçekleşmemesi için çeşitli bahanelerin arkasına saklanabilir. Bu durumda kalan kadınlar ikna etme büyüsü yaptırarak evliliğin gerçekleşmesini sağlama yoluna gidebilmektedir.

Kadını İkna Etme Büyüsü

Nadir de görülse evliliği istemeyen taraf kadın da olabilir bu durumda erkekler ikna etme büyüsü yaptırarak kadının evliliğe ikna olmasını sağlamaya çalışabilir. Aynı erkek gibi kadın da geçmişte yaşadığı olumsuz ilişkiler nedeniyle evliliğe uzak durabilir ya da ailevi nedenleri öne sürebilir. Bu gibi imkansız gibi görülen durumlarda evliliğe ikna etme büyüsünün işe yaradığı görülmektedir.

Aileleri İkna Etme Büyüsü

Bu büyünün bir başka uygulama alanı da evliliğe karşı olan aileleri ikna etme büyüsü olarak öne çıkar. Kadın ya da erkek birbirlerini sevip evlenmek istedikleri halde aileler bu ilişkiye onay vermeyebilir. Evliliğin gerçekleşmesi için ailelerin ikna edilmesi önem kazanır ve bu durumda aileleri ikna etme büyüsü yapılabilir.

İkna etme büyüleri uygulandıktan sonra karşı koyan taraflar ikna olmaya başlar. Kadın ya da erkek hangisi evliliğe uzak duruyorsa ikna etme büyüsünün ardından kendisi evlenmek isteyecek duruma gelir. Aileler için de aynı durum söz konusudur. Yumuşamaya başlarlar ve süreç içinde evliliğe sıcak bakmaları söz konusu olur. Evlilik gibi kutsal bir amaç için yapılan ikna etme büyüleri ak büyüler içinde yer almaktadır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu