Geri Getirme Büyüleri

Ayrılan Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü

Giden Sevgili Geri Gelir Mi

Aşk güzel bir duygudur. Aşık olduktan sonra bu güzel duyguya sahip çıkmak gerekir. Sevdiğinizi karşı tarafa uygun bir zamanda uygun bir dille söylemelisiniz. Geç kalırsanız hayat boyu pişmanlık yaşayabilirsiniz. Sevdiğinize güzel süprizler yapıp gönlünü kazanmalısınız. İyi bir mekanda iyi bir zamanda güzel bir teklifle aşkınızı ilan etmelisiniz.

Aşkınızı itiraf ederken güzel giyimli olmalı, kendinize bakmalısınız. Ses tonunuzu iyi ayarlamalı demode olmadan güzel yumuşak kadife sesinizle aşkınızı ilan etmelisiniz. Aşkınızı ilan ettikten sonra karşı tarafla vakit geçirmek için fırsatlar kollamalısınız. Sinema, tiyatro gibi kültürel etkinliklere katılabilirsiniz. Doğum günü partileri, eğlence merkezleri gibi sosyal yönden sizi tatmin edecek zengin ortamlara girmelisiniz. Sevgilinizle sürekli diyalog halinde olmalısınız. Ondan kesinlikle bir şey gizlemeyin. Duygu ve düşüncelerine saygı duyun. Onun fikirlerini önemsediğinizi ona hissettirin.

Giden sevgilinin geri dönmesi çok zordur. Onu ikna etmek için gecenizi gündüzünüze katmanız gerekir. İlk yapmanız gereken iş ondan samimi bir şekilde özür dilemektir. Ne kadar pişman olduğunuzu yaptığınız hatanın size ne kadar acı verdiğini karşı tarafa sözlerinizle ve davranışlarınızla göstermelisiniz. Yüreğinin bam teline inmeden onun kalbini kazanamazsınız. Pişman olduğunuzu aynı hatayı bir daha tekrar etmeyeceğinizi ona göstermelisiniz. Giden sevgiliyi geri getirmek için onun çok sevdiğin yakın çevresi akrabası ya ada arkadaşını araya sokabilirsiniz. Değer verdiği kıramayacağı bir yakınını devreye sokmanız eylemlerinizde başarıya ulaşmanızı sağlayacaktır. Emri vaki ile iş yapmayın. Geri tepebilir.

Karşı tarafla usulüne uygun konuşma yapılması gerekir. Giden sevgiliyi geri getirirken karşı tarafla bütün konuları en ince ayrıntılarına kadar konuşmaya çalışın. Sorunların üstesinden gelmeden hiçbir sorunu sümen altı yapmayın. Çözülmeyen her problem ilerde karşınıza çıkacaktır. Bütün rahatsız olunan durumlar karşılıklı görüşülüp karara bağlanmalıdır. İki tarafta memnun olmadığı bütün konuları sepetinde ne varsa önüne dökmelidir. Konuşulmayan her sorun ileride ilişkilerde delikler açacak ve ilişkinin bitişini hızlandıracaktır. Giden sevgili geri getirilirken karşı tarafa her şeyin değiştiğini göstermelisiniz.

Değişmediyse, yalan söyleyerek ali cengiz oyunları yaparak getirmek doğru değildir. Söylenen yalanlar mutlaka gün yüzüne çıkacaktır. Bu anlamda yalandan uzak durmalısınız. Karşı taraf yalan söylediğinizi hissettiği an sizden uzaklaşacaktır. Samimi olduğunuzu dürüst olduğunuzu karşı tarafa hissettirmelisiniz. Giden sevgiliyi geri getirmek için medyumlara gidebilirsiniz. İşinin ehli medyumlar giden sevgiliyi geri getirebilir. Bu konuda test edilmiş ve başarıya ulaşmış medyumlar vardır. Medyum seçerken de çok dikkat etmelisiniz. Medyum aracılığı ile gelen sevgilinin bir daha gitmesi söz konusu değildir. Giden sevgilinin ruhuna hitap edecek dua ve tılsımlarla size bağlanması sağlayacaktır. En azından aynı konudan dolayı sizi terk etmeyecektir.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu