Geri Getirme Büyüleri

Eşler Neden Ayrılık Kararı Alır?

Eşlerin Ayrılık Kararı Alması Sebepleri

Hayat tatlı rüyalarla doludur. Seni seviyorum sözlerinden sonra bulutların üzerinde dolaşmanız çok uzun sürmez. Büyük aşk ve tutku ile evlendiğiniz eşinizle aynı evde yaşamak kimi zaman kişiye kabir azabı gibi acı ve ızdırap vermeye başlar. O söylenen güzel sözlere ne oldu? Aradan geçen zaman neden her şeyi değiştirdi? Rüya neden bu kadar kısa sürdü? Sorular birbirini kovalamaya başlar. Evlenirken verilen sözler artık yutulmaya başlanır. Eşiniz bütün çirkin yüzü ile artık karşınızdadır. Maskeler düşmüştür. Sizi mest eden o jestler ve kibarlıklar ortadan kaybolmuştur. Sevgili olduğunuz dönemde hiçbir zaman muhabbeti yapılmayan para işin içine girmiştir. Aynı evde yaşamaya başladıkça sevdiğiniz insandan uzaklaşmaya başlarsınız. Sizi artık eskisi gibi düşünmüyordur. Özel günler es geçiliyordur. Eşiniz sizi siz de eşinizi kalıba sokmaya çalışırsınız. Hayatın büyük bir bölümü eşlerin birbirini değiştirme kavgası ile devam eder. Güven sevgi saygı üçlüsü sağlam temeller üzerine oturmayan her evlilik bitmeye mahkumdur. Evlilikler bitiyor bitmesine de olan ortada çocuklara oluyor. Çocuklar çoğu zaman evliliklerde uzatmaların oynanmasına sebep oluyor. Çiftler anlaşamıyor aynı evin içinde birbirini yiyor. Arada çocuklar var diye iki tarafta cesaret edip ayrılık kararı alamıyor. Çocuklar arada perişan olur diyerek mutsuz evlilikler sürdürülüyor. Mutsuz bir ailede kavga gürültü içinde çocuk yetiştirmektense ayrılık kararı almak en doğru olandır.

 

 

Eş Nasıl Mutlu Edilir?

Mutsuz evlilikler bitmeye mahkumdur. Bu yüzden evliliğiniz tehlike çanları çalmadan eşinizi mutlu etmeye bakmalısınız. Ben ne yaparsam yapayım eşim mutlu olmasını bilmiyor diyorsanız yazı dizimizi dikkatle izlemenizi tavsiye ederim. Yazı dizimiz sizin için hazırlandı. Sorularınıza sorunlarınıza çözüm üreten içeriklerden oluşuyor. Bizi izlemeye devam edin.

Eşleri mutlu etmenin 5 yolu şudur:
1-HATIRLAMAK: Özel günlerde eşler hatırlanmak ister. Bugünler onlar için özeldir. Doğum günleri, evlilik yıl dönümleri, sevgililer günü gibi özel günlerde bir demet çiçekle onun kalbini yeniden kazanabilirsiniz.
2-ÖNEMSENMEK: Eşinizin hayatınızda ne kadar önemli olduğunu ona hissettirmek istiyorsanız onun fikirlerini önemseyin. Birçok konuda iş yaparken onunda fikrini alın. Hatta jest olsun diye bir çok işi onun fikri doğrultusunda yapın. Böylece karşı taraf size bir kez daha aşık olacaktır.
3-ROMANTİK OLUN: Evlendik her şey bitti. Ben buyum deyip içinizdeki öküzü ortaya çıkarmayın. Sevgili döneminde nasıl kibar ve inceyseniz aynı kibarlığı ve inceliği devam ettirin. Onu tatlı bir rüyadan uyandırmak yerine rüyanın yeni serilerini çekin.
4-MONOTONLUKTAN ÇIKIN: İş çıkışı pijamaları giyip televizyon karşısına geçmek yerine iş çıkışı güzel etkinlikler düzenleyin. Eşinizi alıp sinemaya gidip, sahilde yürüyebilirsiniz. Monoton yapı aşkı ve heyecanı öldürür.
5-OLDUĞU GİBİ KABUL EDİN: Eşinizi bir kalıbın içine sokmaya çalışmayın. Onu kabullenmeye çalışın. Onu değiştirmeye çalışmak onu boğacaktır ve sizden uzaklaştıracaktır.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

2 Yorum

  1. yrn-oztrk dedi ki:

    bnde watsaptn yazdm şmdi çk ilgilndi saglsun:)

  2. Suwda dedi ki:

    Merhaba hocam ben sueda. Size çok minnettarım yardımlarınızdan ötürü eşimle aramız öyle iyi oldu ki her yerden yasıyorum sitenize de yazmak istedim ??

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu