Bağlama Büyüsü

Kocanın Gözlerini Bağlama Büyüsü

Eski çağlardan günümüze kadar gelmiş olan büyü yöntemi halen kullanılmaktadır. İnsanların kullanım amaçlarına göre pek çok farklı büyü çeşidi vardır. Bunlar kişi üzerine tesir etme durumlarına göre de farklılık göstermektedir. Özellikle kara büyüler kişilerin üzerine anında etki ederek daha uzun süreli olarak kişilerin büyüden etkilenmesini sağlarlar. Bu büyülerden biri de kocanın gözlerini bağlama büyüsü olup bu büyü oldukça kuvvetlidir. Yapılış şekline göre kullanılan materyale göre kuvveti de arttırılabilmektedir. Bu büyü sayesinde kocanızın sizi aldatmasını ve karşı cinse karşı ilgi duymasını önleyebilirsiniz. Artık bu büyü yapıldıktan sonra rahat bir nefes alabilirsiniz ve kocanızın size sadık bir eş olduğundan emin olabilirsiniz. Bu büyü kısa sürede kişi üzerine etki ettiği için anında sonuçlarını göreceksinizdir ve kocanız artık sizin istediğiniz gibi davranmaya başlayacaktır.

Kocanın Eşine Sadık Kalmasını Sağlayan Büyü

Bu gözleri kapama büyüsü için medyuma gittiğinizde medyum bir bez parçası üzerine eşinizin ismini büyülü sözcükleri kullanarak yazacaktır. Daha sonra büyünün devamı bu bez parçası üzerine üç harflilerden yardım alınarak yazılır ve bez parçası muska halinde kapatılır. Bu büyülü muskanın eşinizin yattığı yastığın içine koymanız gerekmektedir. Muska eşinize ne kadar yakın olursa büyü tesirini o adar çabuk göstermeye başlayacaktır. Kocanın gözlerini bağlama büyüsü yapıldıktan yaklaşık olarak on gün sonra tesiri de görülmeye başlanacaktır. Bu büyü sayesinde eşinizin tamamen size sadık olduğunu göreceksiniz. Artık adam sürekli olarak evinde olmak isteyecek ve evine bağlı bir erkeğe dönüşecektir. Karşı cinse olan ilgisi bir anda kaybolacaktır ve sadece gözü sizi görecektir. Bu büyü oldukça etkili bir bağlama büyüsüdür ve kısa sürede sonuçlarını göreceksinizdir.

Bağlama Büyüsünün Tesiri Ne Kadar Sürer

Kocanın gözlerini bağlama büyüsü yapıldıktan sonra tesirinin uzun sürmesi için mutlaka yeniletilmesi gerekmektedir. Bu büyü yeniletildiği sürece eşinizin gözü sizden başkasını görmeyecektir. Bu yüzden büyünün tesiri bitmeden mutlaka aynı medyuma gidilerek tekrar bir muska yazılmalıdır. Kocanın gözlerini bağlama büyüsü ile kısa sürede eşinizin sadece size ait ve size sadık olmasını sağlayacaksınız.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu