VEFKLER

Kısmet Açma Vefki

Kısmet Açma Vefki

Kısmet Açma Vefki
Kısmet Açma Vefki

Uyum ve düzen anlamına gelen vefk, dini açıdan güçlü tesirleri olan özel dualara verilen isimdir. Çok eski zamanlarda havas ilimleri konusunda bilgili olan İslam alimlerinin, Arapça harflere karşılık sayı belirlemek yoluyla gerçekleştirdikleri matematiksel hesaplar olarak bilinmektedir. Özellikle büyülerle birlikte daha güçlü ve kalıcı etki oluşturmak için kullanılır. Fakat vefk tek başına da kullanılabilmektedir. Bu anlamda kısmet açma vefki sıkça bahsi geçen büyüler arasındadır.

Vefk günlük yaşamda yaşanan sıkıntılardan arınmak için uzmanlar tarafından yapılmaktadır. Kötü büyüler olmak üzere manevi yönden kötü durumlara karşı korunmanın yanı sıra kısmet açma, iş kısmeti açma, şans açma vefki olarak amaca uygun şekilde vefk yapımı ele alınmaktadır. Kısmet açma için yazılacak vefk bir hayır içinse ters etki etmez. Bir olumsuzluk söz konusu oluyor ise mühür yanlış vurulmuş demektir.

Kısmet Açma Vefki Nedir?

İnsanlar kimi zaman iradelerinin dışında sorunlu dönemler yaşayabilir. Bazı insanlar işinde, bazıları ise manevi hayatında kısmet kapalılığı ile karşılaşır. Evlenmeyi isteyip her seferinde bir sorundan dolayı olumsuzluk yaşayan bireyler bu durumlarda etrafına negatif görünmesini sağlayan enerji saçmaya başlarlar. Kısmet açma için yazılacak vefk ile bu durumu çözüme kavuşturabilmektedirler.  Vefk yaptıran kişinin enerjisinin pozitife çevrilmesiyle beraber, değişiklik büyük ölçüde değişmeye başlar.

Vefk işleminde kullanılan yöntem basit algılansa da öyle değildir. Çünkü içeriğinde geometri, kozmoloji, astroloji bilimleri girmektedir. Özetle, içerikte büyü ilminin de yer aldığını söyleyebiliriz. Bundan dolayı kısmet açma vefki yapacak olan kişinin ilim sahibi olması gerekmektedir.

Kısmet Açmak için Vefk İşe Yarar mı?

Farklı semboller ve tılsımlar üzerinden matematiksel olarak hazırlanan vefk, birçok bilimden de yararlanmaktadır. Kısmet açma için yazılacak vefk, aşağıdan yukarı, soldan sağa ve köşe sayılarının toplamı üzerinden amacına uygun olacak şekilde özel işlemlerle hazırlanır.

Kısmet vefki, bireyin arzu ettiği amacına ulaşmasını kolaylaştıracak, ruhani tesirli dualar üzerinden yapılan çalışmalara denmektedir. İlim sahibi olan, uzman bir hoca ile yapılan vefkin, amaca ve kişinin iradesine bağlı olarak farklı etkiler gösterdiğini söylemek mümkün. Fakat vefk yapacak kişi deneyimli havas alimlerinden değilse, yapılan çalışma da tehlikeli yerlere gidebilmektedir. Eğitimini almış, Arapça, Süryanice ve İbranice dillerine hâkim olan kişiler vefk işlemini uygularsa vefkin etkisi çok daha güçlü şekilde ortaya çıkar.

Kısmet Açma Vefki Nasıl Yapılır?

Kısmet vefki de dahil her türlü manevi işlemi yapabilmek için insanların enerjisinin uyumlu olması gereklidir. Tüm insanların enerjisi farklıdır ve bu sebeple çalışmanın bireye özel olarak hazırlanması gerekmektedir. Hocalar kısmet vefki ve şans açma vefki gibi işlemleri yaparken, çalışmanın tüm detaylarını işlemi yaptıracak kişiye özel olarak hazırlamaktadır.

Kısmet açma için yazılacak dualardan, vefkin yazılacağı kâğıda kadar her şey mutlaka doğru şekilde belirlenmek zorundadır. Bunları yapabilmek ise ilim sahibi ve tecrübeli olmayı gerektirir. Bu hocalar, bu bilgilere erişebilmek için çok uzun süreler boyunca farklı çalışmalar yapmaktadır. Vefk yapacak hocaların bu çalışmaları yapabilmesi için sadece bilgi değil aynı zamanda ciddi bir enerji ve nefes gücü de gereklidir.

Kısmet Açma Vefki Kaç Günde Etkisini Gösterir?

Bir vefkin kaç günde ve ne zaman etki edeceği amaca bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Arapça, Süryanice ve İbranice olarak gerçekleştirilen vefkin etki süresi de kullanılan yönteme göre farklılık gösterebilmektedir. Kısmet vefki uygulamasının doğru şekilde ele alınması etki süresini belirler. Vefki yapacak ilim sahibi kişi uygulamayı etkin yöntemlerle ve doğru şekilde hazırladıysa kısa sürede belirtiler görünmeye başlar.

İnternette yazan bazı bilgilere göre vefkin 7 gün içerisinde etki edeceği söylenmiştir. Lakin bu bilgilere itimat edilmemelidir. Çünkü hiçbir vefk 7 gün içerisinde etki etmez. Bunun sebebiyse her bireyin iradesi ve metabolizmasının farklılık göstermesidir. 7 ila 10 gün içerisinde tamamlanan vekf, yaklaşık 1 ay sonra etki göstermeye başlamaktadır. Fakat bu durum 120 gün kadar sürebilir ve kesin sonuç alınır.

Kısmet Açma Vefki Yaptıranlar

Hayatı yolunda gitmeyen, elleriyle nereye sarılırsa sarılsın sorunlar yaşayan insanlar mutsuz olur. Kendisiyle beraber çevresindeki insanlara da negatif enerji saçarlar. Kısmet açma vefkleri,bu konuda kişinin keyfinin yerine gelmesini sağlayan uygulamalar arasında yer almaktadır. Yapıldıktan sonra etkileri görülür ve kişi mutlu olmaya başlar. Kısmet açma vefki yaptıran kişiler, işlemden kısa bir sonra etkilerini görmeye başlar. Bu etkiler şunlardır:

  • Yolunda gitmeyen işler düzelir.
  • Hayatın disiplinli hale gelmesini sağlar.
  • Küçük bir işletme sahibi kişilerin kazancı artar.
  • Evlenmek isteyen kişilerin cazibesi artar.

Tüm bu etkilerle birlikte birey daha mutlu olmaya başlar ve çevresine de pozitif enerji yayar.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu