Aşk Büyüsü

Anında Tesirli Aşk Büyüsü

Sevdiğiniz aşık olduğunuz kişinin de size karşı aynı duyguları hissetmesi dünyada başınıza gelebilecek en güzel şey olacaktır. Anında tesirli aşk büyüsü ile sevdiğiniz kişinin gözü sizden başka hiçbir şey görmeyecek aynı zamanda sizi mutlu etmek için elinden gelen bütün gayreti gösterecektir. Oldukça kısa süre içerisinde etkisini gösterecek aşık etme büyüsü 24 saat gibi kısa bir süre içerisinde etkisini gösterecek ve aşık etmek istediğiniz kişiyi size çözülmesi imkansız bir bağ ile bağlanmasını sağlayacaktır. Anında aşk büyüsü nasıl yapılır diyorsanız bir alt başlığa göz atmanız gerekmektedir.

Anında Tesirli Aşk Büyüsü Nasıl Yapılır

Büyüyü yapmak için sahip olmanız gereken malzemeler; bir çay bardağı dolusu temiz içme suyu, kendi saçınızdan koparacağınız 3 adet saç teli, 3 adet kesme şeker.

Bu malzemeleri tamamladıktan sonra büyünün tılsımlı sözcüğü olan “Ya Mülaki” tabirini tam olarak 41 kere okuduktan sonra malzemelerin üzerine üflemeliyiz.  Daha sonra 41 üfleme daha yaparak aşık etme büyüsünün ilk aşamasını tamamlamış oluyorsunuz. Anında tesirli aşk büyüsü için ikinci aşaması ise; elinizde bulunan 3 adet kesme şekeri bardaktaki suyun içerisine atmalısınız. Şekeri suya attıktan hemen sonra karıştırmadan ya da müdahale etmeden erimesini beklemelisiniz. Şeker erirken söylemeniz gereken tılsımlı sözcükleri tekrar etmeniz gerekmektedir. Daha sonra üçüncü aşamaya geçeceksiniz. Bu aşamada ise; şekerli su ve saç tellerini bir toprak parçasına dökerek toprağın üzerine yine tılsımlı sözcükler okumanız gerekmektedir.
Bu aşamalardan sonra aşık olduğunuz ve size ilgi göstermesini beklediğiniz kişi 24 saat içerisinde size olan aşkını itiraf edecektir. Anında tesirli aşk büyüsü ile bir gece gibi kısa bir süre içerisinde aşık olduğunuz kişinin duygularınıza karşılık vermesini sağlamış olacaksınız.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu