Aşık Etme Duası

Anında Aşık Etme Duası

Anında Aşık Etme Duası

İstediğiniz kişiyi kendinize aşık edebilmek için aşk duaları okumanız gerekir. Anında karşı tarafın size aşık olmasını istiyorsanız bazı Şartları yerine getirmeniz gerekiyor. Anında aşık etme duası okurken besmele çekerek başlamanız gerekir. Bunun yanı sıra dua okunmadan önce mutlaka niyetin belli edilmesi de önemlidir. Samimi bir şekilde niyetini dile getirilmesinden sonra aşk duasının okunmasına başlanabilir.

Hemen Aşık Etme Duası

Aramızda karşılıklı ya da karşılıksız bir sevgi olan kişinin bizi çok sevmesini ve bize aşık olmasını isteriz. Bunu başarabilmek için de aşk dualarına başvururuz. Çünkü bizi sevmemesi düşüncesine dayanamayız. Fakat bu duaların yapılması için bir zamanın olduğunu ve duaların gerçekleşebilmesi için belli ritüellerin yapılması gerekir. Öncelikle anında etki eden bir aşk duasının olmadığını söylememiz gerekir.

Eğer duanız kabul olmuyorsa ısrarcı olmanın bir anlamı yoktur. Hemen aşık etme duası yapılırken mutlaka abdest alınmalı ve besmele çekilmelidir. Sessiz, karanlık ve kimsenin girmediği bir odada duanızı yapmanız daha uygun olacaktır. Aynı zamanda niyette oldukça önemlidir ve duaların etkilerinden şüphe edilmemesi gerekir.

Çabuk Aşık Etme Duası

Bu dualar isimlerinden anlaşıldığı gibi çok etkilidir. Bu nedenle dua yaptıracağınız kişiye ve hissettiklerinizi iyi düşünmelisiniz. Hemen tutan aşık etme duası yoktur çünkü duaların kabul edilme zamanları vardır. Bunun yanı sıra duaların etkilerinden şüphe edilmemeli ve iyi niyetle yapılmalıdır. Çabuk aşık etme duası yapıldığında etkilerin görülmesi için belirli bir süre beklenmesi gerekir. Dualar iyi niyetle, gerçekten kalpten ve samimi bir şekilde sessiz ortamlarda yapılmalıdır. Konu ve dua hakkında duanız tüm emeklerinize rağmen kabul olmuyorsa ısrarcı olmamalısınız.

Hızlı Aşık Etme Duası

Bazen sevdiğimiz kişi için ne kadar uğraşsak da bir sonuç elde edemeyiz. Böyle zamanlarda Hızlı Aşık Etme Duası devreye girer. Ayrıca şunu da belirtelim dualar kabul olacağı vakitleri bekler. İsminden de anlaşılacağı üzere söz konusu olan  bu aşık etme duası 12 saatte bir olacak şekilde uygulanmalıdır. Tüm kalbinizle, sessiz bir ortamda duanızı etmeniz ve içinizden geçenleri söylemelisiniz.

Eğer duygularınızdan emin değilseniz yaptırmamanızı öneririz. Dua edilirken kalp tüm kötülüklerden arınmalı ve iyi niyetle yapılmalıdır. Bu duaların geri dönüşleri yoktur. Günlük rutin hayatınıza duanla etkilerinin ortaya çıkmasını Beklerken devam etmelisiniz. Eğer duanın tüm şartlarını yerine getirdiği iseniz ve buna rağmen dua kabul olmuyorsa bu konuda çok ısrarcı olmamalısınız.

Dua sonrasında olumlu neticeler alabilmek için gerçekten iyi bir hocadan aldığınız tüm diğerleri yerine getirmelisiniz. Dua konusunda havas ilmine hakim gerçek bir hocadan destek almak faydalı olacaktır.

Aşık Etme Duası Kaç Günde Tutar

Anında Aşık Etme Duası
Anında Aşık Etme Duası

Gün içerisinde gördüğümüz arkadaşlarımızın yaşadığı ve kendimizin bile yaşadığı olayı sizlere anlatmak isteriz. Bu olaya karşılıksız aşk diyoruz. Ne kadar çaba gösterirsek gösterelim karşı tarafı çok sevmemize rağmen onun sevgisini kazanamayız. Böyle çaresiz kaldığınız zamanlarda Aşk duası kaç günde tutar sorusunun cevabını arıyoruz. Bu duanın ezberlenmesi oldukça kolaydır.

Kolay ezberlenmesine rağmen en etkili dualardan biridir ve bu özelliğinden dolayı çok fazla tercih edilir. Aşk dualarının etkisinin ortaya çıkması toplamda 10 gün gibi bir süredir.

Aşık Etme Duası Nasıl Yapılır

Eski zamanlardan günümüze kadar insanların sevdikleri kişinin ya da tanımadıkları halde beğendikleri ve platonik oldukları kişilerin kendilerini sevmelerini isterler. Hal böyle olunca bazı insanlar dualarla sevdiklerini kendilerine bağlamak isterler. Bu nedenle aşık etme duası nasıl yapılır gibi sorularına yanıt aramaya başlarlar.

Elbette bu dualar yapılırken temiz kalple ve samimi bir şekilde duaya başlanmalıdır. Bütün dualar hayırlısı istenilerek başlandığı takdirde yerine ulaşacaktır. Ancak yapılacak olan bu aşk duaları insanın tüm kaderini belirleyecek nitelikte güce sahip olduğu için çok dikkatli ve gerçekten kendinden emin olunduktan sonra yapılmalıdır. Özellikle de böyle güçlü dualar yapılırken net bir karar verilmeli daha sonra duaya başlanmalıdır.

Çünkü kötü niyetli kişiler tarafından yapılan dualar ve yanlış okunanlar kişilere fayda sağlamaz aksine rahatsızlık verir. Bu nedenle bu dualar okunurken alanında uzman, ilim, irfan sahibi tecrübeli medyum hocalardan yardım alınması ya da medyum hocalar tarafından yapılması daha faydalı olacaktır.

Etkili Aşık Etme Duası yazımızı da okuyabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Whatsapp Canlı Destek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu